KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Závodníci a jejich úspěchy:
české - zahraniční - všechny -
PoziceTurnajDisciplínaDatumBody
1. Euro Grand Prix Pilsen 2014 kata junioři (16-17) 18.10.2014 60
1. Euro Grand Prix Pilsen 2013 kata dorostenci (14-15) 28.09.2013 60
1. Krokoyama Cup 2012 kata dorostenci (14-15) 14.04.2012 36
2. Krokoyama Cup 2012 kumite dorostenci (14-15) -52kg 14.04.2012 24
2. North Bohemia 2011 kata dorostenci (14-15) 05.11.2011 24
2. North Bohemia 2011 kumite st. žáci -52kg 05.11.2011 24
2. Euro Grand Prix Pilsen 2011 kata st. žáci (12-13) 01.10.2011 40
1. Budapest Open 2011 kata st. žáci (12-13) 17.09.2011 48
5. Budapest Open 2011 kata dorostenci (14-15) 17.09.2011 8
1. Grand Prix Hradec Králové 2011 kata st. žáci (12-13) 23.04.2011 60
1. Grand Prix Croatia 2011 kata st. žáci (12-13) 15.01.2011 48
3. Grand Prix Croatia 2011 kata dorostenci (14-15) 15.01.2011 16
2. Czech Grand Prix 2010 kata st. žáci (12-13) 02.10.2010 40
3. Czech Grand Prix 2010 kumite st. žáci -39kg 02.10.2010 20
1. Grand Prix Hradec Králové 2010 kata st. žáci (12-13) 24.04.2010 60
1. Ostrava Grand Prix 2009 kata st. žáci (12-13) 31.10.2009 36
1. Ostrava Grand Prix 2009 kumite ml. žáci -35kg 31.10.2009 36
1. Grand Prix Hradec Králové 2009 kata ml. žáci (7-11) 25.04.2009 48
2. Grand Prix Hradec Králové 2009 kumite ml. žáci -30kg 25.04.2009 32
2. Grand Prix Croatia 2009 kumite ml. žáci -30kg 10.01.2009 32
1. Belgium Open 2008 kumite ml. žáci mínus 09.11.2008 48
2. Czech Grand Prix 2008 kata ml. žáci (7-11) 04.10.2008 32
2. Czech Grand Prix 2008 kumite ml. žáci -30kg 04.10.2008 32
2. Krokoyama Cup 2008 kumite st. žáci -35kg 05.04.2008 24
3. Krokoyama Cup 2008 kata st. žáci (12-13) 05.04.2008 12
1. Grand Prix Hradec Králové 2008 kata ml. žáci (7-11) 22.03.2008 36
1. Grand Prix Hradec Králové 2008 kumite ml. žáci -30kg 22.03.2008 36
1. Budo Nord Open 2007 kata ml. žáci (9 let) 29.06.2007 24
1. Budo Nord Open 2007 kumite ml. žáci (10 let) -33kg 29.06.2007 24
Celkem:    1020

^ nahoru

 Tisk 

Nově evidovaní závodníci:

Kordyuk | Arol | Yalçin | de Ruiter | Bakhuysen | Rajala | Laâttar | El Attar | Ziulkovska