KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Yarışmacılar ve başarıları :
Herkes -
petr-kopecny-nidoshinkan-dojo.jpg
Fotoğraf galerisi (10)
İsim:

Petr Kopečný

Kulüp:NIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Ülke: CZE Çek Cumhuriyeti

Madalyalar: altın 5x     Gümüş 4x     Bronz 10x

Derece Çizelgesi:
kategori Sırası
kata bay -11 yas (Cz)8.
kumite bay -11 yas -30kg (Cz)15.
kumite bay -12 yas -35kg (Cz)9.
kumite bay -12 yas -40kg (Cz)7.
DereceTurnuvaKategoriTarihPuanlar
7. Evropský pohár mládeže 2010 kumite bay -12 yas -35kg 12.06.2010 3
2. Grand Prix Ústí n/L 2010 kumite bay -12 yas -35kg 22.05.2010 24
3. Grand Prix Ústí n/L 2010 kata bay -11 yas 22.05.2010 12
5. Grand Prix Hradec Králové 2010 kata bay -11 yas 24.04.2010 10
3. Mistrovství ČR žáků 2009 kata bay -11 yas 06.12.2009 16
2. Ostrava Grand Prix 2009 kata bay -11 yas 31.10.2009 24
1. North Bohemia 2009 kata bay -11 yas 17.10.2009 36
3. North Bohemia 2009 kumite bay -12 yas -35kg 17.10.2009 12
1. Letní olympiáda dětí a mládeže 2009 kata bay -11 yas 26.06.2009 48
1. Letní olympiáda dětí a mládeže 2009 kumite bay -12 yas -40kg 26.06.2009 48
2. Grand Prix Ústí n/L 2009 kata bay -11 yas 30.05.2009 16
3. Grand Prix Ústí n/L 2009 kumite bay -12 yas -35kg 30.05.2009 8
1. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2009 kumite bay -12 yas -35kg 09.05.2009 24
3. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2009 kata bay -11 yas 09.05.2009 8
2. Grand Prix Hradec Králové 2009 kumite bay -12 yas -35kg 25.04.2009 32
3. Mistrovství ČR žáků 2008 kumite bay -11 yas -30kg 07.12.2008 16
5. Mistrovství ČR žáků 2008 kata bay -11 yas 07.12.2008 8
3. North Bohemia 2008 kumite bay -11 yas -30kg 18.10.2008 12
1. Shotokan Cup 2008 kumite bay -11 yas -30kg 11.10.2008 24
3. Shotokan Cup 2008 kata bay -11 yas 11.10.2008 8
5. Grand Prix Ústí n/L 2008 kumite bay -11 yas -30kg 31.05.2008 4
3. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2008 kata bay -11 yas 10.05.2008 8
3. Grand Prix Hradec Králové 2007 kata bay -11 yas Goju-ryu + Shito-ryu 28.04.2007 6
Toplam:    407

^ Yukarı

 Yazdır 

Son kaydedilen yarışmacılar:

Nováková | Németh | Vacinová | Čermák | Mann | Trtíková | Doubravský | Lazecký | Polák