KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Euro Grand Prix Pilsen 2014 - 18.10.2014 - 19.10.2014

Město Plzeň
Stát Česká republika
Kluby na medailových pozicích 63
Státy na medailových pozicích 16
Hodnocení 60-40-20-10-5


Ohodnocení kvality turnaje:
33.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 3x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Šimon Sečkár Slovensko SVK SVK
2. kata ml. žáci (10-11) Stefan Eisenmann KD Straubing GER GER
3. kata ml. žáci (10-11) Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Mark Vogel SV UNSU Karate GER GER
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adela Vlasáková Slovensko SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Hlavačková Slovensko SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Ester Šišková Slovensko SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucia Mrázová Slovensko SVK SVK
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Yuki Ujihara Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
2. kata st. žáci (12-13) Vincent Caroni Nacka Karate SWE SWE
3. kata st. žáci (12-13) Vlad Alexandru Moise Shiai Constanta ROM ROM
3. kata st. žáci (12-13) Pietro Stocker Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata st. žáci (12-13) Adi Ashkenazi Izrael ISR ISR
5. kata st. žáci (12-13) Oleksandr Zatsarnyi Ukrajina UKR UKR
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nicol Pyzh Izrael ISR ISR
2. kata st. žákyně (12-13) Laura Scharff Egedal Karate Klub DEN DEN
3. kata st. žákyně (12-13) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Cecilie Scharff Egedal Karate Klub DEN DEN
5. kata st. žákyně (12-13) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nikola Štěrbáková Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
2. kata dorostenci (14-15) Yassine Bouchahrouf G.F.K. BEL BEL
3. kata dorostenci (14-15) Shervin Moshfegh Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Laura Scharff Egedal Karate Klub DEN DEN
2. kata dorostenky (14-15) Cecilie Scharff Egedal Karate Klub DEN DEN
3. kata dorostenky (14-15) Louise Adler Nacka Karate SWE SWE
3. kata dorostenky (14-15) Melina Kazakidis Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
5. kata dorostenky (14-15) Gina Bortot Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kata dorostenky (14-15) Jasmin Schön Asia Sports Karateschule GER GER
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Alexis Davoine G.F.K. BEL BEL
2. kata junioři (16-17) Lukáš Vik Česká republika CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Lukas Kristoffer Ekkert Dánsko DEN DEN
3. kata junioři (16-17) Damien Lakhdar SKR Team SUI SUI
5. kata junioři (16-17) Daniel Cohen Izrael ISR ISR
5. kata junioři (16-17) Shervin Moshfegh Dánsko DEN DEN
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová Česká republika CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lina Wåglund Wakajishi Karate SWE SWE
3. kata juniorky (16-17) Frederikke Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Rahel Oechslin Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata juniorky (16-17) Annalena Grenacher SKR Team SUI SUI
5. kata juniorky (16-17) Joanna Högström Wakajishi Karate SWE SWE
kata muži U21
1. kata muži U21 Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
2. kata muži U21 Soheil Zareian KC Walferdange LUX LUX
3. kata muži U21 Solomon Rafailov Izrael ISR ISR
3. kata muži U21 Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
5. kata muži U21 Lukas Inauen SKR Team SUI SUI
5. kata muži U21 Filip Vít Česká republika CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Melinda Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
2. kata ženy U21 Caroline Dalgård Dánsko DEN DEN
3. kata ženy U21 Rikke Linck Dánsko DEN DEN
3. kata ženy U21 Rahel Oechslin Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata ženy U21 Nathalie Schmidt SSKF SUI SUI
5. kata ženy U21 Maja Wolf Lytje Gladsaxe Karate Club DEN DEN
kata muži
1. kata muži Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
2. kata muži Marek Pohanka Česká republika CZE CZE
3. kata muži Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
3. kata muži Soheil Zareian KC Walferdange LUX LUX
5. kata muži Amédéo Alessandro Di Giovanni G.F.K. BEL BEL
5. kata muži Kenny Grafenhorst Budokan Kaiserslautern GER GER
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková Česká republika CZE CZE
2. kata ženy Martina Resch Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata ženy Caroline Dalgård Dánsko DEN DEN
3. kata ženy Melinda Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata ženy Sandra Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata ženy Lina Wåglund Wakajishi Karate SWE SWE
KUMITE
kumite ml. žáci -32kg
1. kumite ml. žáci -32kg Davyd Yanovskyi Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žáci -32kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -32kg Mathéo Février Union Sportive Karate Leuze BEL BEL
3. kumite ml. žáci -32kg Mads Christensen Greeve Karate DEN DEN
5. kumite ml. žáci -32kg Richard Hrabačka Slovensko SVK SVK
5. kumite ml. žáci -32kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Marcus Kjærbøl Greeve Karate DEN DEN
2. kumite ml. žáci -40kg Vladislav Sorokin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite ml. žáci -40kg Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Roman Hrčka Slovensko SVK SVK
5. kumite ml. žáci -40kg Jozef Kovačik Slovensko SVK SVK
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Vladyslav Gopich Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žáci +40kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg John Kabashi Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite ml. žáci +40kg Tomáš Vašíček KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci +40kg Malik Bagaev Slovensko SVK SVK
5. kumite ml. žáci +40kg Svyatoslav Ustinskyi Ukrajina UKR UKR
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adela Vlasáková Slovensko SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Ema Pápištová Slovensko SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Hlavačková Slovensko SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nina Kvasnicová Slovensko SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristína Šimčíková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jessica Vlai Asia Sports Karateschule GER GER
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Bryndzová Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Miriam Seufert KD Straubing GER GER
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Terézia Ťažká Slovensko SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viktória Bolečková Slovensko SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Youness Oualad Haj Amar G.F.K. BEL BEL
2. kumite st. žáci -45kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Adi Ashkenazi Izrael ISR ISR
3. kumite st. žáci -45kg Rayane Deghali Nippon KC BEL BEL
5. kumite st. žáci -45kg Ivan Demianenko Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite st. žáci -45kg Nikita Orlov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Christoffer Stouby Nielsen Greeve Karate DEN DEN
2. kumite st. žáci -55kg Lasse Bøgelund Sportkarate DEN DEN
3. kumite st. žáci -55kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -55kg Quentin Mahauden G.F.K. BEL BEL
5. kumite st. žáci -55kg Cameron Calabrese G.F.K. BEL BEL
5. kumite st. žáci -55kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +55kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +55kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci +55kg Emil Mathiassen Greeve Karate DEN DEN
5. kumite st. žáci +55kg Mikkel Bøgelund Sportkarate DEN DEN
5. kumite st. žáci +55kg Marc Scholl Budokan 72 e.V. Schweinfurt GER GER
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Patrícia Blizmanová Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Evgenia Grushenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žákyně -50kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Elza Vasilavskante Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Maria Nielsen Greeve Karate DEN DEN
2. kumite st. žákyně +50kg Laura Lyck Bushi Karate DEN DEN
3. kumite st. žákyně +50kg Sofie De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite st. žákyně +50kg Tora Nilsson Wakajishi Karate SWE SWE
5. kumite st. žákyně +50kg Monika Pekarčíková Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite st. žákyně +50kg Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Luca Spitz SSKF SUI SUI
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lucas Busk Sportkarate DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Yassine Bouchahrouf G.F.K. BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Thanks Rusanganwa Nema G.F.K. BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Luca Fratamico G.F.K. BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Gabriel Česká republika CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kenneth Gabriels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lasse Galtt Møller Goodarzi Karate Academy DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Simon Neve Sportkarate DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Christian Andreasen Sportkarate DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mads Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Cho Johnsen Sentrum Kampsport Klubb NOR NOR
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Keanu Cattin KIDOKAN K.C. Le Locle, Chauxde-Fonds SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Emil Hastrup Greeve Karate DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Sebastian Kos Dánsko DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Walid Deghali G.F.K. BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Karl Taal Karate Club Ivl EST EST
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Řeřicha Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kol Kabashi Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kevin Brotoft Hummer Greeve Karate DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jonathan Paulussen G.F.K. BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Valeriy Bilous Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Theis Klausen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josef Černík Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ivan Bolbit Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Nikita Karakulko Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kevin Wagner Budo Sport Center Liestal SUI SUI
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Adrian Wilhelm SSKF SUI SUI
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jaydin Van der Eerden Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Merel Cassee Karate Kenamju NED NED
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Laura Lelkes Spirit KSE HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sanne Dokter SKR Team SUI SUI
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Maëva Délétroz Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Caroline Petra Jensen Taifu DEN DEN
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nashka Kuhnen Karate Club Alken NED NED
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Madeleine Schröter Musashi Weimar GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Malou Lind Taifu DEN DEN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Eggertswyler Karaté-Club Cobra Fribourg SUI SUI
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Violetta Sobolev KD Straubing GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Saffron Kolf Karate Kenamju NED NED
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Melanie Müller SKR Team SUI SUI
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Sabri Bellaraj G.F.K. BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -55kg Yas Boucha KC Andenne - Seilles BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -55kg Mads Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Thanks Rusanganwa Nema G.F.K. BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Liridon Zenelaj G.F.K. BEL BEL
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Noah Pisino Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -61kg Wassim Aziz Ouazzani Samoerai Haacht BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Mikula Česká republika CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Mike Kjærsgaard Dánsko DEN DEN
5. kumite junioři (16-17) -61kg Endrit Pajaziti Karateschule Martial Arts SUI SUI
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Aaro Tuominen Rajakylän Karateseura Ry. FIN FIN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Mateja Rogozarski Izrael ISR ISR
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jonas Richard Friis Pedersen Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Michael Felix Rüegg SKR Team SUI SUI
5. kumite junioři (16-17) -68kg Luca Costa G.F.K. BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) -68kg Patrick Møller Sportkarate DEN DEN
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ludwig Ingemansson Team Viking SWE SWE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Krych Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Johan Guldbæk Sportkarate DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Valeriy Tumakov Ukrajina UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Černík Česká republika CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jacob Diaz Dánsko DEN DEN
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Michel Corbolan Sportkarate DEN DEN
2. kumite junioři (16-17) +76kg Anders Frithioff Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Frederik Nancke Nilsson Dánsko DEN DEN
5. kumite junioři (16-17) +76kg Hury Basel Izrael ISR ISR
5. kumite junioři (16-17) +76kg Michael Jahelka Česká republika CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Amalie Poulsen Sportkarate DEN DEN
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Adriana Crhonková Česká republika CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Yuval Tzur Izrael ISR ISR
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Johanna Nilsson Wakajishi Karate SWE SWE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Valeriya Danilova Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Arta Palilonite Samuraji LAT LAT
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Maya Schärer Karate Do Brugg SUI SUI
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Daniella Rothmann Ishoj Karate DEN DEN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Nina Radjenovic Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Manon Hemroulle G.F.K. BEL BEL
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Marjam Zaqoomi Sportkarate DEN DEN
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Johanna Nordh Dánsko DEN DEN
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Kosovare Sadiku Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Floriana Stanca Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Evelina Gizun Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Charlotte Grimm Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová Česká republika CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Emma Ruysseveldt Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Dielza Ulluri Karate Do Brugg SUI SUI
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Julien Custinne Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži U21 -68kg Nicola Sigilló Karate Do Biel Bienne SUI SUI
3. kumite muži U21 -68kg Gaétan Délétroz Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite muži U21 -68kg Lasse Dokter SKR Team SUI SUI
5. kumite muži U21 -68kg Noah Pisino Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite muži U21 -68kg Nooraghu Quraishi Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Ludvig Abild Sportkarate DEN DEN
2. kumite muži U21 -78kg Petr Marschall Česká republika CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Sébastien Ciray G.F.K. BEL BEL
3. kumite muži U21 -78kg David Jobst Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite muži U21 -78kg Marcus Hvalsøe Jakobsen Greeve Karate DEN DEN
5. kumite muži U21 -78kg Julian Shane Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Sebastian Brajic Centrum KK SWE SWE
2. kumite muži U21 +78kg Pyry Heiskanen Lahden Karate FIN FIN
3. kumite muži U21 +78kg Jakob Christian Dersch Dánsko DEN DEN
3. kumite muži U21 +78kg Joakim Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite muži U21 +78kg Igor Kibrik Česká republika CZE CZE
5. kumite muži U21 +78kg Bujar Sejdijaj SKR Team SUI SUI
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Lior Ben Aroche Izrael ISR ISR
2. kumite ženy U21 -53kg Veronika Halodová Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Nadia Otten Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy U21 -53kg Eva Roßner Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite ženy U21 -53kg Tal Benaroche Izrael ISR ISR
5. kumite ženy U21 -53kg Arta Palilonite Samuraji LAT LAT
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Mie Zillmer Dánsko DEN DEN
3. kumite ženy U21 -60kg Kyra Bruneel Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite ženy U21 -60kg Manon Hemroulle G.F.K. BEL BEL
5. kumite ženy U21 -60kg Yousra El Masaoudi G.F.K. BEL BEL
5. kumite ženy U21 -60kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Floriana Stanca Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
2. kumite ženy U21 +60kg Meryem Yildirim Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite ženy U21 +60kg Lotta Andersen Stavanger Karate Klubb NOR NOR
3. kumite ženy U21 +60kg Ramona Brüderlin Budo Sport Center Liestal SUI SUI
5. kumite ženy U21 +60kg Lenie Witteman Karate Kenamju NED NED
5. kumite ženy U21 +60kg Maja Wolf Lytje Gladsaxe Karate Club DEN DEN
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Michael Dasoul Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži -60kg Casper Lidegaard Sportkarate DEN DEN
3. kumite muži -60kg Shemsi Aslani SKR Team SUI SUI
3. kumite muži -60kg Issam Bellaraj G.F.K. BEL BEL
5. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Volodymyr Yavorski Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži -67kg Julien Custinne Federation Francophone BEL BEL
3. kumite muži -67kg Nissan Davidov Izrael ISR ISR
3. kumite muži -67kg Timm Neve Sportkarate DEN DEN
5. kumite muži -67kg Mentor Bytyci Karateschule Martial Arts SUI SUI
5. kumite muži -67kg Yehiya Sarhan Izrael ISR ISR
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ludvig Abild Sportkarate DEN DEN
2. kumite muži -75kg Murat Sahin SSKF SUI SUI
3. kumite muži -75kg Aviv Gorelik Izrael ISR ISR
3. kumite muži -75kg Hans Hawe Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite muži -75kg David Jobst Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite muži -75kg Hawal Kader Lahden Karate FIN FIN
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Kevin Korte Dánsko DEN DEN
2. kumite muži -84kg Nikoll Bitiqi SKR Team SUI SUI
3. kumite muži -84kg Jacob Balshoej Sportkarate DEN DEN
3. kumite muži -84kg Demian Seiler Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite muži -84kg Abdulkadir Basaran Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite muži -84kg Wassim Farhat Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
2. kumite muži +84kg Rolands Druzoks Samuraji LAT LAT
3. kumite muži +84kg Alon Berkovich Izrael ISR ISR
3. kumite muži +84kg Martin Smits Egedal Karate Klub DEN DEN
5. kumite muži +84kg Jakob Christian Dersch Dánsko DEN DEN
5. kumite muži +84kg Radovan Simic Karate Do Brugg SUI SUI
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Bryan van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite muži BRH Jonas Pallesen Sportkarate DEN DEN
3. kumite muži BRH Denys Krylovsky Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži BRH Bujar Sejdijaj SKR Team SUI SUI
5. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Mario Trachsel Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Chloe Maclean Meadowbank SCO SCO
2. kumite ženy -50kg Lior Ben Aroche Izrael ISR ISR
3. kumite ženy -50kg Nadia Otten Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy -50kg Eva Roßner Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Illiana Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
2. kumite ženy -55kg Coral Amos Izrael ISR ISR
3. kumite ženy -55kg Julie Kristin Karadash Bærum Kampsport NOR NOR
3. kumite ženy -55kg Ekaterina Mikhelson Izrael ISR ISR
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Victoria Immervoll Sportkarate DEN DEN
2. kumite ženy -61kg Yousra El Masaoudi G.F.K. BEL BEL
3. kumite ženy -61kg Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite ženy -61kg Ruth Malsch Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite ženy -61kg Vladimíra Račáková Česká republika CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Česká republika CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
2. kumite ženy -68kg Yasnaia Bruneel Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite ženy -68kg Iona Frost Meadowbank SCO SCO
3. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Emma Bøgelund Sportkarate DEN DEN
5. kumite ženy -68kg Romi Oerlemans Karate Kenamju NED NED
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Diny Sophy Danoise Jensen Dánsko DEN DEN
2. kumite ženy +68kg Angela Rufer SKR Team SUI SUI
3. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Hana Dostálová Česká republika CZE CZE
5. kumite ženy +68kg Lotta Andersen Stavanger Karate Klubb NOR NOR
5. kumite ženy +68kg Charlotte Foged Ishoj Karate DEN DEN
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy BRH Lotta Andersen Stavanger Karate Klubb NOR NOR
3. kumite ženy BRH Iona Frost Meadowbank SCO SCO
5. kumite ženy BRH Ekaterina Mikhelson Izrael ISR ISR
5. kumite ženy BRH Diana Petrescu Izrael ISR ISR

Související turnaje:

Turnaj Datum
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Euro Grand Prix Pilsen 2013 28.09.2013-29.09.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk