KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Závodníci a jejich úspěchy:
české - zahraniční - všechny -
lucy-hrdlickova-kk-tygr-karlovy-vary.jpg
Fotogalerie (1)
Jméno:

Lucy Hrdličková

Klub:Karate Klub Tygr Karlovy Vary
Země: CZE Česká republika
Výběr:
ze skupiny: Všechny skupiny
kategorie:
 kumite%žáci
 kumite%žákyně
za rok: 2017

zobrazit všechny výsledky

Medaile: Zlato 11x     Stříbro 3x     Bronz 2x

Pořadí v žebříčcích:
kategorie Pořadí
ČR 92.
kata ml. žákyně (10-11) (ČR) 18.
kata ml. žákyně (7-9) (ČR) 6.
kumite dorostenky (14-15) +54kg (ČR) 82.
kumite ml. žákyně -35kg (ČR) 19.
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg (ČR) 2.
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg (ČR) 15.
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg (ČR) 8.
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg (ČR) 3.
PoziceTurnajDisciplínaDatumBody
1. Mistrovství ČR 2017 kumite ml. žákyně (10-11) -35kg 02.12.2017 48
3. Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 kumite ml. žákyně (10-11) -42kg 18.11.2017 8
1. Generali Cup 2017 kumite ml. žákyně (10-11) -35kg 04.11.2017 24
1. Wakizaši Cup 2017 kumite ml. žákyně (10-11) -35kg 28.10.2017 24
1. NP žactva 2017 - 3.kolo kumite ml. žákyně (10-11) -35kg 21.10.2017 36
1. North Bohemia 2017 kumite ml. žákyně (10-11) -35kg 14.10.2017 24
1. NP žactva 2017 - 2.kolo kumite ml. žákyně (10-11) -35kg 07.10.2017 36
1. Euro Grand Prix Pilsen 2017 kumite ml. žákyně -35kg 30.09.2017 60
2. Bohemia Open 2017 kumite ml. žákyně (10-11) -35kg 23.09.2017 16
1. NP žactva 2017 - 1.kolo kumite ml. žákyně (7-9) +30kg 03.06.2017 36
1. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 kumite ml. žákyně (10-11) -35kg 06.05.2017 24
3. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 kumite ml. žákyně (7-9) +30kg 06.05.2017 8
2. Grand Prix Ústí n/L 2017 kumite ml. žákyně (10-11) -35kg 29.04.2017 24
2. Grand Prix Ústí n/L 2017 kumite ml. žákyně (7-9) +30kg 29.04.2017 24
1. Kesl Cup 2017 kumite ml. žákyně (7-9) +30kg 04.03.2017 24
1. Velká cena Trutnova 2017 kumite ml. žákyně (7-9) +30kg 25.02.2017 24
Celkem:    440

 Tisk 

Nově evidovaní závodníci:

Noszczynski | Sójka | Hossa | Gasienica | Rycerz | Smolarek | Adamowicz | Pietryszyn | Bojanowski