KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Bohemia Open 2017 - 23.09.2017

Město České Budějovice
Stát Česká republika
Pořadatel Fight Club České Budějovice
Kluby na medailových pozicích 24
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
59.48%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 29x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Dominik Trubianský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Sean Clifton Red Dragon Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jakub Šuba Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jaroslav Zvánovec Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Kastl Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Josef Němec Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Adam Nejedlý Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Natálie Bohmová Champions Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Anna Havelcová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Le Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vašíčková Champions Team CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Kryštof Ruža Budo SC Plzeň CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Marian Štangl Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Hošková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Fidlerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Aneta Stinková SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Hana Bělová SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová Budo SC Plzeň CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Krausz Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dominik Zachař Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Richard Rothbauer Karate České Budějovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anika Draheimová Budo SC Plzeň CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Berková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Bára Veselá Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jan Racek Karate České Budějovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Maštalířová Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Mehi Kosmas Team CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Jirák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
2. kata muži David Kavalír Sport Relax CZE CZE
3. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata muži Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata muži Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata muži Lukáš Němec TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
3. kata ženy Tereza Jůnová Champions Team CZE CZE
3. kata ženy Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Jana Dušková Kasr Žamberk CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Marek Beránek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Šuba Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Adam Panocha Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Sean Clifton Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Hemerka Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Machota Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Josef Kolařík SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Damián Mokráček Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Suchý Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Dominik Trubianský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Alexandros Kosmas Kosmas Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Petr Kyprý Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Běle SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Pražák Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) BRH
1. kumite ml. žáci (7-9) BRH Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) BRH Dominik Trubianský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) BRH Marek Beránek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) BRH Adam Frinta SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci BRH
1. kumite ml. žáci BRH Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci BRH Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci BRH Vojtěch Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci BRH Vojtěch Válek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Adam Panocha Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Stránský Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Berka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Nejedlý Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Milan Vopálka SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Hynek Mráz Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Svoboda SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jiří Vrba Champions Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Hanáček Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Nejedlý Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Válek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Jelínek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Štěpánka Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Klaudie Pexová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Silvie Troblová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Natálie Bohmová Champions Team CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Zachová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Karolína Marcínová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Halmichová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) BRH
1. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Věra Vachtová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně BRH Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Kristýna Vašíčková Champions Team CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Natálie Soukupová Champions Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Marková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Agáta Nováková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Kristýna Vašíčková Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Laura Pohanková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Barbora Typltová Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Kryštof Ruža Budo SC Plzeň CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Matyáš Hnyk SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Svačina Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Václav Růzha Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Marian Štangl Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jiří Endršt Champions Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Vojtěch Válek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Horák Champions Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Antonín Štainbruch SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci BRH Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anika Draheimová Budo SC Plzeň CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kerbelová Champions Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Michaela Miglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Tereza Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Natálie Krátká Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Hana Bělová SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Aneta Stinková SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Michaela Šidlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Barbora Kerbelová Champions Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Václav Šolc SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Jenker Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +63kg
1. kumite dorostenci (14-15) +63kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +63kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +63kg Sebastian Domenici Kosmas Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +63kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Václav Šolc SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Lukáš Jenker Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Kučerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Berková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jamaica Kindlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Tekely Champions Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Zuzana Tekely Champions Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Racek Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +68kg
1. kumite junioři (16-17) +68kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +68kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +68kg David Kavalír Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +68kg David Spálenka Kosmas Team CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +68kg Jiří Svoboda Sport Relax CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Lojdová Champions Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite muži +67kg
1. kumite muži +67kg Miroslav Boguský Champions Team CZE CZE
2. kumite muži +67kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite muži +67kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite muži +67kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite muži +67kg Radek Marcín Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Miroslav Boguský Champions Team CZE CZE
2. kumite muži BRH Daniel Pekuniak Champions Team CZE CZE
3. kumite muži BRH Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite muži BRH Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy BRH Michaela Budajová Champions Team CZE CZE
3. kumite ženy BRH Pavla Mezzeiová Champions Team CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk