KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 - 06.05.2017

Město Jeseník
Stát Česká republika
Pořadatel KK Jeseník
Kluby na medailových pozicích 37
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
66.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) David Kastl Champions Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Kastl Champions Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Damian Adamczuk LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kata ml. žáci (7-9) Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Dominik Ernest ŠSK Karate Karviná CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Marek Jalůvka Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Igor Laštůvka Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Kastl Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Josef Polák SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Laura Klemová Central Poprad SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Linda Klemová Central Poprad SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Nela Řeková Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nela Haltmarová KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matyáš Hnyk SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Igor Laštůvka Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) František Marek KCK Team CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tobiáš Bobek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Daniel Nový KCK Team CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Amálie Ondroušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nela Celarová KCK Team CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Sára Ferencová SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Hájková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) René Pasker Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Posolda KK Jeseník CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Hertl KK Lichnice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Martin Feifič ŠSK Karate Karviná CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Michal Turčaník KK Torade Liptovský Mikuláš SVK SVK
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Chybíková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Monika Vencálková KK Jeseník CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Sikorová KKD Bruntál CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Tymoteusz Tobiasinski LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
2. kata junioři (16-17) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Kopáč Hanko Kai Senica SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Julia Niżyńska Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata juniorky (16-17) Magdalena Kruczek Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata juniorky (16-17) Julia Zgorzelska LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kata juniorky (16-17) Martina Dobrá KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jaroslav Olšák Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata muži U21 Martin Kopáč Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata muži U21 David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata muži U21 Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata ženy U21 Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy U21 Julia Niżyńska Zarzewie Prudnik POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Kastl Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Tomi SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Marián Zalený KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Adamec SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Frinta SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Kastl Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Nikolas Stambolidis Karate Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Richard Turčaník KK Torade Liptovský Mikuláš SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Andrej Farkaš Central Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dominik Ernest ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Dan Geller Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Paluch KK Jeseník CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Košárek Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Glet SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Kastl Champions Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bruckman SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Macíček SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Novotný SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Miroslav Selecký Karate Klub Zvolen SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vitaliy Fedko SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Žyla Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šulc KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Aleš Vaculovič Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Natálie Orlická SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Kovaříková SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Poskerová KK Jeseník CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lea Kucová Central Poprad SVK SVK
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Daniela Hocková Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Alicja Aleksandowicz LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marta Sznajder LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Valentýna Macková KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Natálie Dušková KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sára Stejskalová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Haltmarová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Anna Chudíková Karate Silesia Opava CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Chmelíček SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jan Šindler SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg David Rotter KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Sebastian Skalík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Richard Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Matyáš Hnyk SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg František Marek KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Daniel Krátký KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Šulc KCK Team CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Martin Beckovský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Richard Puffer SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Martin Feifič ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Denis Vodička KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Cyril Kuchár Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite st. žáci +60kg David Plaček ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Petra Korčoková Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite st. žákyně -42kg Alexandra Janíková Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sára Ferencová SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Adéla Marková Karate Havířov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Lucie Dračková Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Valentýna Macková KKD Bruntál CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Pavla Bednářová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Nela Celarová KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Adéla Bednářová KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Aneta Doffková SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Antonín Kučera KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Feifič ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Hertl KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nikolas Badura ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Antonín Douffek SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tobiáš Suchánek KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alex Vodička KKD Bruntál CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Lipowski ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Bednár Karate Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michal Turčaník KK Torade Liptovský Mikuláš SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Matušková KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Daniela Petříková Karate Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Hrdinová KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Brázdilová KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Sikorová KKD Bruntál CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Schubert L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Viktor Grůza L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Kalenda SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Kopáč Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ferdinand Hudáček Central Poprad SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Magdalena Kruczek Zarzewie Prudnik POL POL
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Matušková KKD Bruntál CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Dobrá KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Julia Zgorzelska LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Aďa Duchovná KK Torade Liptovský Mikuláš SVK SVK
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
2. kumite muži U21 -68kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Jaroslav Olšák Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Jana Kromková Central Poprad SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 19.11.2016
Generali Cup 2016 05.11.2016
Karate Lions Cup 2016 30.10.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk