KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 10 3 1 1 457
2. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 13 1 1 372
3. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 7 1 5 1 282
4. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 7 2 264
5. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 1 248
6. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 7 1 218
7. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 7 196
7. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 2 196
9. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 4 5 184
10. Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK 2 1 1 176
11. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 4 2 3 1 1 167
12. Miroslava Kopúňová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK 4 1 1 160
13. Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 4 2 2 146
14. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 3 3 2 138
14. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 1 1 138
16. Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 3 1 4 136
17. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 3 2 2 2 134
18. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 132
18. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 4 132
20. Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 3 5 128
20. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 128
20. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 3 3 1 128
23. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 124
23. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 5 1 124
23. Rebeka Vidová Dukla Banská Bystrica SVK 3 1 124
26. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 2 122
27. Amel Bougrine KC Wallonie BEL 2 120
28. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 4 4 1 1 118
29. Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 5 3 2 115
30. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 1 1 114
31. Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 3 3 112
32. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 108
33. Nikolett Varga Wado SE HUN 2 1 104
34. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 2 3 1 103
35. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 3 4 100
36. Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 2 98
37. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 2 97
38. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 3 2 96
38. Nika Deša Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO 2 96
38. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 5 1 1 96
38. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 3 2 96
42. Nóra Lakatos Maďarsko HUN 1 1 92
43. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 88
43. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 88
45. Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 3 1 86
46. Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK 2 84
46. Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 84
48. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 1 82
49. Szabina Báncsó Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN 1 2 80
49. Patrícia Blizmanová Katsudo Sabinov SVK 1 1 80

Stránka: 1/10
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů