KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

North Bohemia 2017 - 14.10.2017

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Sport Union Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 385
Kluby 42
Kluby na medailových pozicích 36
Státy na medailových pozicích 5
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
81.82%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 22x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Šimon Harvilko SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater Red Dragon Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jan Křesálek Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Filip Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) David Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Martin Javanský SC Flair CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Kimi Zita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nela Rajtrová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Klementina Nývltová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Vondráková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Darina Ivanova Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kata ml. žákyně (10-11) Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Linda Bílá SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Vanesa Majbová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Miroslav Pluhař SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matyáš Hnyk SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Pavel Matěj SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Rozálie Horadová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Stella Kolodziej ASV Sangerhausen GER GER
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Marharyta Vasylenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kata st. žákyně (12-13) Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Krausz Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) David Minárik Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Adéla Šinerová Česká republika CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Vendula Štěpánová Česká republika CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Klára Stratilová Sport Relax CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha Česká republika CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Česká republika CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jan Racek Karate České Budějovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová Česká republika CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Mehičová Red Dragon Team CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata muži U21 David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata muži U21 Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová Česká republika CZE CZE
2. kata ženy U21 Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata muži Matěj Říha Česká republika CZE CZE
3. kata muži Ondřej Blín GRYF Liberec CZE CZE
3. kata muži Jaroslav Hamza Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
5. kata muži David Kavalír Sport Relax CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová Česká republika CZE CZE
2. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Anastasiia Biliuk Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kata ženy Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata ženy Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Asghar Keshwardoost BUDO Eslöv SWE SWE
2. kata Masters muži (+40 let) Oldřich Lžičař SC Flair CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jaroslav Hamza Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Ctibor Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Andršová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Dmytro Sheremet Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Brož KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Šimon Harvilko SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Dmytro Lytvynov Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Dmytro Holeha Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Illia Priadka Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ivan Podvizhenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Roman Hoshovskyi Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniil Loshmanov Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Václav Dudl KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Maksim Piatnetskiy Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Nazar Fedorinenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matěj Uhýrek Baník Příbram CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bednář SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Míka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ahiar Artur Moralies Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Foriš SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kimi Zita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Kyus KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ladislav Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Svoboda SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Viktor Pushkarov Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Andrii Sorokin Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Danylo Bohuslavskyi Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Yaroslav Siriobada Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Artem Bulakh Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Emma Kubečková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Hudym Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Štěpánka Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Yelyzaveta Onipko Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sofia Hurina Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Yeva Marchenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anastasiia Protsenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Rajtrová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Krajčovičová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Veronika Stoliar Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Javanská SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Darina Ivanova Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Elisa Vishniakova Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lenka Horáčková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Linda Bílá SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Vanesa Majbová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Elen Kozlová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Iryna Susla Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Yevgeniy Sereda Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -39kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Zakhar Mezentsev Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -39kg Jakub Špatný Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jan Jirava KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Marek Frinta GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Michal Kišš Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jakub Müller KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Matyáš Hnyk SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Oleksandr Kozachok Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Sklenář Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Semen Yarovyi Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -60kg Matyáš Bakrlík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Samuel Ferenčík Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite st. žáci -60kg David Šimun Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Oleksandr Kravchenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Marharyta Vasylenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite st. žákyně -42kg Iryna Melnyk Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite st. žákyně -42kg Štěpánka Vávrová KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Děrešová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Nela Celarová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Aljona Drahanová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nina Novomestská Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite st. žákyně +50kg Aneta Stinková SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Jůlie Linderová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Radka Vlčková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Drábek Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Krišal Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aurel Strigač Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matyáš Malý Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Markos Hernandez KK Jeseník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dan Pelánek SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Vavřinčík Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Oleksandr Mazur Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Olha Vasylenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jamaica Kindlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vendula Štěpánová Česká republika CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pavlíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Sotonová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Drábek Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Podrábský Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Zuzánek GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jaromír Lácha Česká republika CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Procházková Česká republika CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Klusáčková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Oleksandr Rud Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite muži U21 -78kg Mykyta Hrahorenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite muži U21 -78kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Dominik Nechyba Česká republika CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 BRH Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži U21 BRH Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Artem Zhegaluk Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite muži -80kg Oleksandr Rud Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite muži -80kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži -80kg Mykyta Hrahorenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Kostiantyn Tsymbala Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite muži +80kg Jan Kalamen SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jan Klimeš Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Artem Zhegaluk Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite muži BRH Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Hana Dostálová Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Elvira Djemileva SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Hana Dostálová Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy BRH Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Elvira Djemileva SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jan Klemák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Sergei Bulaks Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl KK Lichnice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk