KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Trutnova 2017 - 25.02.2017

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel SKBU Trutnov
Registrovaných jednotlivců 340
Kluby 37
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
22.92%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 12x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Dominik Trubianský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jan Jaroš Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Machota Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Adam Panocha Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Čermák SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Miller Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Martina Rajnochová Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Adina Matoulková Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Amálie Šraierová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Fidlerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Kudrnová SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Natasza Cichoszewska Rawicki klub karate Surem POL POL
7. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Dostálová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Müller KCK Team CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Lukáš Rajnoch Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Maxim Simon SK BUDO Hostivař CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Vitalij Jakubyšyn Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Artur Pyczel KKS Tora Legnica POL POL
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Doušová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Amálie Ondroušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nela Celarová KCK Team CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Háková Slavia TU Liberec CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Oliver Simon SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Arnošt Razima SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Piotr Stezycki KKS Tora Legnica POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Matúš Pilník TJ Karate Praha CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ernest Žiga SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Michaela Soukupová SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Olga Polášková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Pavla Borůvková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Daniel Beneš SK BUDO Hostivař CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Novák SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Šmída Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Lukáš Stehlík Kasr Žamberk CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Veronika Hrůzová SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Karolína Stillerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Michaela Strnadová SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Daniel Matoušek SK BUDO Hostivař CZE CZE
2. kata muži Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata muži Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata muži Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Oldřich Lžičař TJ Karate Praha CZE CZE
5. kata muži Erik Roubínek Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ženy Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata ženy Hana Janová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata ženy Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
3. kata team žáci (7-13) GRYF Liberec CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) GRYF Liberec CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) TJ Karate Praha CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kata team muži
1. kata team muži SK BUDO Hostivař CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kacper Rodziewicz Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bartosz Niezgoda Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Szymon Niezgoda Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mateusz Jasinowski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Maxim Brezovar SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Marek Mazur KKS Tora Legnica POL POL
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vašek Lehký KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Andrš SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Merhulík KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Macháček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Pracna SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dawid Grzybalski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Válek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Marcin Górniak KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alan Kaika KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Klaudie Štrankotová SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Martina Bien Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Alicja Maslowska Karate Shuseikan Scinawa POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Kudrnová SK BUDO Hostivař CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Janů SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Laura Twor KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natasza Cichoszewska Rawicki klub karate Surem POL POL
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Agata Wojciechowska Rawicki klub karate Surem POL POL
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Heřmanová SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Sára Stejskalová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Dušková KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Igor Gacura Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite st. žáci -39kg Marek Frinta GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Pavel Hofmeister Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Piotr Szmigielski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Kučera SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg David Rotter KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Dominik Smola SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Adam Bušák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Artur Pyczel KKS Tora Legnica POL POL
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Luboš Hrazdír SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Daniel Sadke SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Skřivánek SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg František Marek KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Müller KCK Team CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg David Beneš KCK Team CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jakub Müller KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Patryk Stohnij KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite st. žáci -60kg Michal Kesner SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jáchym Boček SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Lžičař TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Nina Pražáková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Nikola Kozlowska KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite st. žákyně -42kg Štěpánka Vávrová KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Sabina Josková SC Karate Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Alžběta Mrkvičková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Izabela Szurowska Rawicki klub karate Surem POL POL
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Martyna Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Oliwia Kosior Karate Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite st. žákyně +50kg Nikola Doušová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nina Stepien KKS Tora Legnica POL POL
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Arnošt Razima SK BUDO Hostivař CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mateusz Kuziak Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matúš Pilník TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dawid Król KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Bukovský KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Piotr Stezycki KKS Tora Legnica POL POL
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Bartek Bacia KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bartosz Gabryś Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Škalda KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anita Lis Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jamaica Kindlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Soukupová SK BUDO Hostivař CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Monika Kozak Karate Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Humlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Gregorová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aleksandra Macuga KKS Tora Legnica POL POL
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Piotr Kosior Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Novák SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Šmída Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Stehlík Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Beneš SK BUDO Hostivař CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Matyáš Soukup SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Vlček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Stillerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Natalia Szmigielska Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Roksana Wojciechowska Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Hrůzová SK BUDO Hostivař CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Strnadová SK BUDO Hostivař CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -67kg Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -67kg Josef Mišák KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -75kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži +84kg Erik Roubínek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži BRH Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži BRH Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ženy BRH Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 19.11.2016
Generali Cup 2016 05.11.2016
Karate Lions Cup 2016 30.10.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk