KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2012 - 21.04.2012 - 22.04.2012

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 708
Závodníci v kategoriích 1024
Kluby 96
Státy 16
Kluby na medailových pozicích 67
Státy na medailových pozicích 14
Hodnocení 60-40-20-10-5


Ohodnocení kvality turnaje:
54.19%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 149x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
3. kumite team ženy SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
1. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kumite team ženy Lucembursko LUX LUX
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
5. kumite team ženy Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite team ženy Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
1. kata team žáci (7-13) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kata team žáci (7-13) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kata team žáci (7-13) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kata team žákyně (7-13) Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
2. kumite team muži Shindokan Karate (ISR) ISR ISR
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anastasiia Abramova Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mateusz Adametz Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite junioři (16-17) BRH Daniel Afsanov Shindokan Karate ISR ISR
2. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Dmitry Avdeev Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite muži U21 +78kg Dmitry Avdeev Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Pavlo Baran Team Lviv UKR UKR
5. kumite ženy BRH Yuliya Baranova Ukrainian Team UKR UKR
5. kata st. žáci (12-13) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Erik Beck Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kata Masters ženy (+35 let) Alexandra Bednáriková Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Felix Behrendt Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite junioři (16-17) BRH Felix Behrendt Bushido Waltershausen GER GER
7. kata st. žáci (12-13) Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži BRH Sergii Berezniak Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži -84kg Sergii Berezniak Ukrainian Team UKR UKR
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Alon Berkovich Shindokan Karate ISR ISR
7. kata junioři (16-17) Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Tim Bien Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite muži -75kg Aleksey Bobrov Siberian Karate League RUS RUS
1. kumite muži U21 -78kg Aleksey Bobrov Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite muži U21 BRH Aleksey Bobrov Siberian Karate League RUS RUS
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
7. kata junioři (16-17) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kata muži Petr Borgula SK Tommi Praha CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Maksym Boshtan Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sophie Böttcher KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata junioři (16-17) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Luisa Brett KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite ženy BRH Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy -61kg Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
1. kumite ženy U21 -60kg Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy U21 BRH Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite muži U21 -68kg Evgeni Buhantsev Shindokan Karate ISR ISR
5. kumite muži U21 BRH Evgeni Buhantsev Shindokan Karate ISR ISR
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg David Csapo Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
1. kumite st. žáci +60kg Erik Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite st. žáci BRH Erik Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Roland Csato Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dániel Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Ivona Čavar KK Neretva Mostar BIH BIH
2. kumite muži U21 -78kg Mateo Čavar KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite st. žáci -60kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Matěj Černý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Oleksiy Datskiv Team Lviv UKR UKR
5. kumite st. žákyně -42kg Mariya Datskiv Team Lviv UKR UKR
3. kumite muži -60kg Nissan Davidov Shindokan Karate ISR ISR
5. kumite muži BRH Nissan Davidov Shindokan Karate ISR ISR
1. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Demin Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite junioři (16-17) -76kg Fabian Dieterle Shintaikan Villingen GER GER
5. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Boris Dobryanskyy Team Lviv UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Boris Dobryanskyy Team Lviv UKR UKR
2. kumite ženy -55kg Kateryna Dolgaya Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy U21 -60kg Kateryna Dolgaya Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Nazar Doroshchuk Team Lviv UKR UKR
7. kumite juniorky (16-17) BRH Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Melina Droste KV Sachsen - Anhalt GER GER
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Fabian Droste Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-9) Amina Dunyushkina Ukrainian Team UKR UKR
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Amina Dunyushkina Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži -75kg Liridon Elshani Shindokan Karate ISR ISR
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Vira Fedorchenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Vira Fedorchenko Ukrainian Team UKR UKR
1. kata Masters ženy (+35 let) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
3. kumite muži U21 -78kg Volodymyr Feshchyn Team Lviv UKR UKR
2. kumite muži U21 BRH Volodymyr Feshchyn Team Lviv UKR UKR
2. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Vladyslav Franchuk Ukrainian Team UKR UKR
1. kumite muži +84kg Peter Friedensohn Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite muži BRH Peter Friedensohn Bushido Waltershausen GER GER
7. kumite st. žáci -39kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Alexander Gaysindsky Shindokan Karate ISR ISR
5. kata ml. žáci (7-9) Sen Gen Di Siberian Karate League RUS RUS
5. kata ženy Christiane Georg KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite st. žáci -52kg Nik Gienov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -45kg Mykola Gienv Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci BRH Mykola Gienv Ukrainian Team UKR UKR
3. kata muži Volodymyr Goloveshko Ukrainian Team UKR UKR
2. kata muži U21 Volodymyr Goloveshko Ukrainian Team UKR UKR
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Paulina Goral Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Charlotte Grimm Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Charlotte Grimm Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite st. žáci -39kg Bogdan Gromov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Clara Hebrans Champions Club BEL BEL
3. kata dorostenci (14-15) Emidio Pereira Henriques Lucembursko LUX LUX
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Emidio Pereira Henriques Lucembursko LUX LUX
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži -84kg Dmytro Hitruk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Rostyslav Hlynskyy Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Rostyslav Hlynskyy Ukrainian Team UKR UKR
3. kata muži U21 Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Laura Hoffmann Lucembursko LUX LUX
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Yannick Hoffmann KC Strassen LUX LUX
3. kumite muži U21 -68kg Oleksandr Honcharenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži U21 -68kg Marin Hrkać KK Neretva Mostar BIH BIH
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucia Hromadová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
5. kata ml. žákyně (10-11) Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matúš Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
7. kumite st. žákyně -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
1. kumite st. žákyně BRH Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite st. žáci +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Célia Chartry Champions Club BEL BEL
2. kumite st. žáci -60kg Ruslav Chernysh Volgograd Region RUS RUS
3. kumite st. žáci BRH Ruslav Chernysh Volgograd Region RUS RUS
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kata muži Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
1. kata muži U21 Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Isakov Shindokan Karate ISR ISR
7. kumite st. žáci -52kg Nazariy Iskiv Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kyrylo Ivanenko Ukrainian Team UKR UKR
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Oleksii Ivanov Ukrainian Team UKR UKR
7. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Magdalena Jatkowska Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite muži -67kg Ludovic Jorge Lucembursko LUX LUX
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži BRH Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Kajanek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
1. kumite junioři (16-17) BRH Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Benjamin Kerber Zanshin Magdeburg GER GER
7. kumite junioři (16-17) BRH Benjamin Kerber Zanshin Magdeburg GER GER
1. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Artem Kharlamov Siberian Karate League RUS RUS
1. kumite st. žáci BRH Artem Kharlamov Siberian Karate League RUS RUS
5. kata ml. žákyně (10-11) Valeriya Khozyaeva Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Yuriy Kit Team Lviv UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Šárka Klečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy U21 -60kg Iva Klepić KK Neretva Mostar BIH BIH
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Albert Klyaz Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žáci (7-9) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži -84kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži BRH Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Evelina Kolyadyuk Team Lviv UKR UKR
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
5. kumite st. žákyně -42kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Karin Košíková Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Martin Košut Karate Velké Meziříčí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-9) Ilya Koval Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žáci BRH Aleksander Kozachenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kacper Kozłowski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
1. kumite st. žákyně -50kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite st. žákyně BRH Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
1. kumite muži -75kg Iurii Krapivin Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite muži U21 +78kg Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 BRH Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Oleksandra Kravchuk Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ženy +68kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vladyslav Krokhmalnyy Team Lviv UKR UKR
2. kumite st. žáci -52kg Vasiliy Kruglikov Siberian Karate League RUS RUS
5. kumite st. žáci BRH Vasiliy Kruglikov Siberian Karate League RUS RUS
7. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
5. kumite muži -67kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zsuzsanna Kunos Senshi KC HUN HUN
7. kata ml. žáci (7-9) Vlad Kurbatov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vlad Kurbatov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dmitry Kurlaev Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Felix Kuse KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata st. žákyně (12-13) Nadin Kusch KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kumite muži -67kg Yonatan Kuterman Shindokan Karate ISR ISR
5. kata junioři (16-17) Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Tadeusz Kuzioła Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Kwiatkowski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kata Masters muži (+40 let) Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
1. kumite Masters muži (+40 let) Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy +68kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Julia Le-Hai Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
7. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Lebdušková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži -60kg Patryk Legut Kaisho Białystok POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nicolai Lennard Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite st. žáci -52kg Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Uri Levinshtein Shindokan Karate ISR ISR
1. kumite ženy -50kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži U21 +78kg Vitalii Logvinenko Ukrainian Team UKR UKR
1. kumite muži U21 BRH Vitalii Logvinenko Ukrainian Team UKR UKR
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci BRH Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Kirill Lykov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žákyně -42kg Darya Lysokon Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -61kg Kamil Maciuszek KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Antje Mager Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite juniorky (16-17) BRH Antje Mager Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite st. žáci -52kg Maciej Mach Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Majszutowicz Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Damian Makowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Małowiecka Sakura Rumia POL POL
1. kumite junioři (16-17) -55kg Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy -55kg Svetlana Manankina Siberian Karate League RUS RUS
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Tina Marić KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite Masters muži (+40 let) Sergey Markin Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Tina Marosan Troll Karate Team NOR NOR
3. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Wiktoria Matuszewska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Olha Mayovka Team Lviv UKR UKR
1. kumite st. žákyně -42kg Matea Noah Medić KK Neretva Mostar BIH BIH
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Robin Medić KK Neretva Mostar BIH BIH
2. kumite ženy -50kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite st. žáci +60kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy BRH Halina Melnyk Team Lviv UKR UKR
2. kumite ženy U21 -60kg Halina Melnyk Team Lviv UKR UKR
3. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Mičic KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kata ženy Ekaterina Mikhelson Shindokan Karate ISR ISR
3. kumite ženy -55kg Ekaterina Mikhelson Shindokan Karate ISR ISR
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE CZE
1. kata ženy Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
1. kata ženy U21 Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -61kg Artem Moldovan Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -52kg Grigory Monakov Volgograd Region RUS RUS
7. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Morozova Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Morozova Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -60kg Mikolaj Moszczenko Sakura Rumia POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Martin Müller Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Malene D. Myreng Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Carl Gustav D. Myreng Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Pawel Naborczyk Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jordan Neves Lucembursko LUX LUX
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Alexander Novinchanov Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite muži U21 +78kg Benjamin Nurkic KK Sloboda Tuzla BIH BIH
3. kumite muži U21 BRH Benjamin Nurkic KK Sloboda Tuzla BIH BIH
2. kumite junioři (16-17) BRH Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Yuriy Palidovych Team Lviv UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michał Parczewski KKS Lębork POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristina Parshukova Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite juniorky (16-17) BRH Kristina Parshukova Siberian Karate League RUS RUS
5. kata dorostenky (14-15) Marta Pastwa KS Shindo Cieszyn POL POL
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Marek Pavlak Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
3. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Oleksandra Pavlova Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Yana Pavlova Siberian Karate League RUS RUS
5. kumite st. žáci -45kg Nazar Perederiy Team Lviv UKR UKR
5. kumite st. žákyně BRH Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) BRH Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
5. kumite st. žákyně +50kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kata Masters muži (+40 let) Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně BRH Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Igor Popovych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Yuriy Pozniy Team Lviv UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Yuriy Pozniy Team Lviv UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Šimon Průcha Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ženy BRH Maryna Pustovit Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ženy -55kg Maryna Pustovit Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Eduard Quint Bushido Waltershausen GER GER
5. kata juniorky (16-17) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Stephan Rewohl KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata ženy Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
1. kumite st. žáci -60kg Alexey Rodionov Siberian Karate League RUS RUS
2. kata st. žáci (12-13) Yegor Romanyuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Jasmin Röper KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kumite juniorky (16-17) BRH Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Yegor Rudkovskyi Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žákyně -50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kata muži Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata muži U21 Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Kouros Samari Troll Karate Team NOR NOR
3. kumite st. žákyně +50kg Oleksandra Samus Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kata ml. žáci (10-11) Dmytro Savchenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) +76kg Philip Sælid Troll Karate Team NOR NOR
2. kumite muži -75kg Anton Semchenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Anita Serogina Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy BRH Anita Serogina Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žákyně -50kg Yevgeniya Shevchenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Shcherbakova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Borys Shkikavyy Team Lviv UKR UKR
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bohdan Shkikavyy Team Lviv UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vladislav Shur Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite st. žákyně +50kg Madeleine Schröter Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite st. žákyně BRH Madeleine Schröter Bushido Waltershausen GER GER
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
7. kumite st. žákyně +50kg Natalie Schwarzkopf Bushido Waltershausen GER GER
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ludwig Schwerdt Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Valentin Schwerdt Bushido Waltershausen GER GER
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata muži U21 Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Sergii Slidenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kirill Solopov Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite ženy BRH Sonja Steland Lucembursko LUX LUX
1. kumite ženy -61kg Sonja Steland Lucembursko LUX LUX
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Mykyta Stepanenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Mykola Stepanenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kata juniorky (16-17) Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
1. kata dorostenky (14-15) Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kornelia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dawid Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Maksym Sukharyev Team Lviv UKR UKR
7. kumite junioři (16-17) BRH Maksym Sukharyev Team Lviv UKR UKR
3. kata junioři (16-17) Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Fredrik Sundby Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite junioři (16-17) -68kg Eduard Suslovich Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) BRH Eduard Suslovich Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Linda Kristiana Svirberga Karate Fight Club Tigers LAT LAT
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jędrzej Szubert Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Szymborski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Dominika Šalamonová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -67kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži U21 -68kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kata ml. žáci (10-11) Konstyantyn Temnyy Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žákyně BRH Sophia Thiemer Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Rebecca Töffels Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Rebecca Töffels Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Nykyta Tukh Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži -67kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
3. kumite st. žáci +60kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Andriy Usatov Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite ženy BRH Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy +68kg Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy U21 +60kg Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy U21 BRH Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
1. kumite ženy +68kg Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
1. kumite ženy U21 +60kg Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
1. kumite ženy U21 BRH Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite junioři (16-17) -76kg Oleksandr Voskolup Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Voves TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ženy -55kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
1. kumite ženy U21 -53kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
2. kumite ženy U21 BRH Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
2. kumite junioři (16-17) -61kg Rick Warling Lucembursko LUX LUX
3. kumite ženy U21 -53kg Magda Wierzbicka KKS Tora Legnica POL POL
1. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Petter Wold Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite ženy -61kg Oksana Xashchyjan Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ženy BRH Oksana Xashchyjan Ukrainian Team UKR UKR
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Margarita Yarunina Siberian Karate League RUS RUS
7. kata st. žákyně (12-13) Iryna Yashchyshyn Team Lviv UKR UKR
5. kumite st. žákyně -50kg Iryna Yashchyshyn Team Lviv UKR UKR
3. kumite st. žákyně BRH Iryna Yashchyshyn Team Lviv UKR UKR
1. kumite st. žáci -45kg Maxim Yudin Volgograd Region RUS RUS
2. kumite st. žáci BRH Maxim Yudin Volgograd Region RUS RUS
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kornelia Zabek Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite st. žáci -39kg Adrian Záborský Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Mykyta Zachepylo Ukrainian Team UKR UKR
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Iryna Zaretska Ukrainian Team UKR UKR
5. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Oleksandr Zhumiga Ukrainian Team UKR UKR
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Oleksandr Zhumiga Ukrainian Team UKR UKR
7. kata dorostenci (14-15) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Zrnovský USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Hana Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Euro Grand Prix Pilsen 2018 13.10.2018-14.10.2018
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Euro Grand Prix Pilsen 2014 18.10.2014-19.10.2014
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk