KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Letní olympiáda dětí a mládeže 2009 - 26.06.2009

Město Tábor
Stát Česká republika
Kluby na medailových pozicích 28
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 24x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Jaňourová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Natálie Nováková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Přibyl Shotokan Karate Mělník CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Klára Adamová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Martina Salvová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -45kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -45kg Petra Latíková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Tereza Kůsová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk