KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

North Bohemia 2009 - 17.10.2009

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 454
Kluby na medailových pozicích 57
Státy na medailových pozicích 9
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
48.03%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 38x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Jaňourová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Klára Chvojková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ming Thang Pham Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Sophie Böttcher KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata st. žákyně (12-13) Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
2. kata dorostenci (14-15) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Marek Fejfárek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Andrea Hovorková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Cecilie Bjerring Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenky (14-15) Rikke Linck Dánsko DEN DEN
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Sarah Grabert KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata dorostenky (14-15) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Thomas Norringriis Dánsko DEN DEN
7. kata junioři (16-17) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata junioři (16-17) David Ondráček SK Tommi Praha CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Barbora Holubovská Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata muži Dejan Pajkic Belgrade K.F. SRB SRB
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata muži Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata muži Jan Racek Sport Relax CZE CZE
7. kata muži Vít Listík Kobra Kladno CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Ivana Stepanović Belgrade K.F. SRB SRB
2. kata ženy Marija Madžarević Belgrade K.F. SRB SRB
3. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
5. kata ženy Lucie Papíková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ženy Eva Křížová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ženy Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Jiří Jirásek Goju-Ryu Sokolov CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Jan Přibyl st. EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata Masters muži (+35 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Marcela Šimůnková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Anton Orekhov SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg David Šerák Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Luzian Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ml. žáci -30kg Mathew Laurence NKA ENG ENG
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Jay De-Winton NKA ENG ENG
3. kumite ml. žáci -35kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Matěj Petrovský Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite ml. žáci -35kg Daniel Šrůma SKC Louny CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jakub Tichota Kabu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Vojtěch Černík Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Jiří Rivera Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Petr Varyš Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Erik Csató
2. kumite ml. žáci +41kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Martin Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite ml. žáci +41kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -35kg Paula-Sophie Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ml. žákyně -35kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Caroline Kümmel Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Frederikke Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
2. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Matiášová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Zuzana Laudová Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite st. žáci -39kg Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Daniel Deutsch Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite st. žáci -45kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Kryštof Hájek TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Maximilian Jordan Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite st. žáci -45kg Jiří Petr SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Benjamin Köhler Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite st. žáci -52kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Franz-Martin Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite st. žáci -52kg Florian Kümmel Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite st. žáci -52kg Jakub Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite st. žáci -52kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci -60kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Konopa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Sophie Böttcher KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kumite st. žákyně -42kg Lisa Wohlfarth Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite st. žákyně -42kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Lucie Holoubková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Evelin Szabó Black Bull SE HUN HUN
2. kumite st. žákyně +50kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tamas Horvath
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vadym Potapenko Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vasil Bilous Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Charly Feike Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Růžička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg To Tuan An KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Zsolt Horváth
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Oravíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Sarah Grabert KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Ročková Kabu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Renata Varga
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Andrea Kohútová Kabu Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Marie Slováčková KC Žatec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Kouba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Armins Lutkevics TAN LAT LAT
2. kumite junioři (16-17) -61kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Christian Pilgaard Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Zahradník Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Hrách Kobra Kladno CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Michael Ledvina Sport Relax CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Andrija Stanojković Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite junioři (16-17) -68kg Matyas Molnar
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michael Landa Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Jabůrek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Zahradník SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jurij Nemchenko TAN LAT LAT
5. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Stefan Lapadat Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) +76kg Sergej Kizlo TAN LAT LAT
3. kumite junioři (16-17) +76kg Simon Kristensen Dánsko DEN DEN
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Kamila Klečková Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Diana Petrova TAN LAT LAT
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Julija Gavrilova TAN LAT LAT
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Elena Lipčáková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Diana Rešková TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Skalníková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Nicole Prevost Dánsko DEN DEN
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Čihulová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Andjela Vitas Kabu Praha CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Arsenije Tadić Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite muži -70kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -70kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -70kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -70kg Jindřich Pospíšil Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -70kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
7. kumite muži -70kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Andrejs Ozerovs TAN LAT LAT
2. kumite muži -80kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg David Ruppert Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite muži -80kg Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE CZE
5. kumite muži -80kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite muži -80kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite muži -80kg Jiří Týle SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +80kg Libor Mareš Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jiří Ptáček Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži +80kg Martin Horváth KC Podbořany CZE CZE
5. kumite muži +80kg Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
7. kumite muži +80kg Vladimír Vrabec Goju-Ryu Sokolov CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Arsenije Tadić Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite muži BRH Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži BRH Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite muži BRH Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži BRH Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Lukáš Srb Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH David Ruppert Sei Wa Kai Team GER GER
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Biljana Stojović Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite ženy -50kg Katja Weser Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ženy -50kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -50kg Katalin Iliás
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Maja Jovanović Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite ženy -60kg Danijela Milenković Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite ženy -60kg Mathilde Klint Dánsko DEN DEN
3. kumite ženy -60kg Žaneta Noskeová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy -60kg Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ženy -60kg Christin Gantke Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite ženy -60kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ženy -60kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Claudia Streifling Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ženy +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Gabriela Zámečníková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Danuše Kratochvílová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Barbora Žemličková Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Maja Jovanović Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite ženy BRH Katja Weser Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Danijela Milenković Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite ženy BRH Christin Gantke Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ženy BRH Mathilde Klint Dánsko DEN DEN
7. kumite ženy BRH Martina Škulavíková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži KC Žatec CZE CZE
2. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team muži Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
kumite team ženy
1. kumite team ženy Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
2. kumite team ženy SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team ženy Sei Wa Kai Team (GER) GER GER

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk