KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR žáků 2009 - 06.12.2009

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKR SU
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
44.58%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 60x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Jůnová Shodokan Sokolov CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Liliana Mihalcsaková SK Slavia Orlová CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ming Thang Pham Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Alžběta Ovečková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) Keiko Ryu Shotokan CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Anton Orekhov SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg David Šerák Sport Relax CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jan Žižka Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Petr Kalvoda KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Bernát Kabu Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Štěpán Klimko LOKO Mariánské Lázně CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Jakub Tichota Kabu Praha CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Vojtěch Černík Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Petr Lajbl Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Martin Bittner Sport Relax CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite ml. žáci +41kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Anna Doležalová KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Klára Adamová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Matiášová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Bednárková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Ming Thang Pham Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Marek Gawlik SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg David Opravil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Pavel Polák Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Valenová Karate-Do Sokolov CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk