KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2009 - 25.04.2009 - 26.04.2009

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Spartak HK, 1344 soutěžících
Registrovaných jednotlivců 883
Kluby na medailových pozicích 66
Státy na medailových pozicích 18
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
65.54%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 267x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Balázs Vécsei Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Lorenzo Vignocchi Karate Advanced Pordenone ITA ITA
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Macháček SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu André Mašek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Martínek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Fırat Cetin Bodrum Spor TUR TUR
5. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jakub Dąbek Bodaikan Szczecin POL POL
7. kata ml. žáci (7-11) Bassiouny Mahmoud Ahly Club EGY EGY
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Lorella Scola Karate Advanced Pordenone ITA ITA
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Zsófia Benkö Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Eliška Šinfeltová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Weronika Każmierczak Bodaikan Szczecin POL POL
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Zsófia Baranyi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Lenka Přibylová EMĚ Mělník CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Miram Abdelazeez Ahly Club EGY EGY
2. kata ml. žákyně (7-11) Narden Sayed Ahly Club EGY EGY
3. kata ml. žákyně (7-11) Amira Rmadan Ahly Club EGY EGY
3. kata ml. žákyně (7-11) Camilla T. Skaanes Norsko NOR NOR
5. kata ml. žákyně (7-11) Nourhan Azab Ahly Club EGY EGY
5. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Gina-Marie Fengewisch KV Sachsen - Anhalt GER GER
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Dmytro Kuranov Ukrajina UKR UKR
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Ming Thang Pham Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Erik Benda SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Alec Lorbeer KV Thüringen GER GER
7. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Lukáš Kieweg Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Mostafa Azab Ahly Club EGY EGY
2. kata st. žáci (12-13) Nikola Jojić Impuls Ponte Rosso SRB SRB
3. kata st. žáci (12-13) Tamás Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kata st. žáci (12-13) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) András Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
7. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Alexander Wiechmann KV Sachsen - Anhalt GER GER
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Emiliya Hrytsiv Ukrajina UKR UKR
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Klára Jakešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata st. žákyně (12-13) Vanja Gajinović Impuls Ponte Rosso SRB SRB
3. kata st. žákyně (12-13) Klaudia Lencz Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Malak El Sayed Ahly Club EGY EGY
7. kata st. žákyně (12-13) Merve Erdogan Bodrum Spor TUR TUR
7. kata st. žákyně (12-13) Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Islam Hassan Ahly Club EGY EGY
2. kata dorostenci (14-15) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ali Elsayed Ahly Club EGY EGY
3. kata dorostenci (14-15) Nour Radwan Ahly Club EGY EGY
5. kata dorostenci (14-15) Abdurrahman Buyukocak Bodrum Spor TUR TUR
5. kata dorostenci (14-15) Khaled Wahba Ahly Club EGY EGY
7. kata dorostenci (14-15) Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
7. kata dorostenci (14-15) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Donia Khater Ahly Club EGY EGY
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Nouha Abdelkader Ahly Club EGY EGY
5. kata dorostenky (14-15) Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Marike Tache Maďarsko HUN HUN
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Michal Toure Slovensko SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Mohamed Hamed Ahly Club EGY EGY
3. kata junioři (16-17) Safwan Hasan Ahly Club EGY EGY
5. kata junioři (16-17) Ahmed Ashraf Shawky Ahly Club EGY EGY
5. kata junioři (16-17) Maximilian Schwaar KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata junioři (16-17) Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Zsuzsanna Anti Hegyvidék HUN HUN
7. kata juniorky (16-17) Afnan Samy Ahly Club EGY EGY
kata muži
1. kata muži Ahmed Ashraf Shawky Ahly Club EGY EGY
2. kata muži Piotr Szymala Polsko POL POL
3. kata muži Amr Arafa Ahly Club EGY EGY
3. kata muži Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
5. kata muži David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Dejan Pajkic KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
7. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata muži Ibrahem Moustafa Ahly Club EGY EGY
kata ženy
1. kata ženy Miroslava Vašeková TARO KAN CZE CZE
2. kata ženy Barbora Bosnyaková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Sarah Assem Aly Sayed Aly Ahly Club EGY EGY
3. kata ženy Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata ženy Zsuzsanna Anti Hegyvidék HUN HUN
5. kata ženy Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ženy Alessandra Melone Karate Advanced Pordenone ITA ITA
7. kata ženy Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Jan Přibyl st. EMĚ Mělník CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Sergei Shurpan Ukrajina UKR UKR
5. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata Masters muži (+35 let) Roman Kotěra SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Marcela Šimůnková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) KV Thüringer (GER) GER GER
2. kata team žáci (7-13) Dynamic KSE Budapest (HUN) HUN HUN
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Karate Advanced Pordenone (ITA) ITA ITA
5. kata team žáci (7-13) Výběr ČSKe CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata team žákyně (7-13) Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata team žákyně (7-13) KV Sachsen - Anhalt (GER) GER GER
3. kata team žákyně (7-13) Bodrum Spor (TUR) TUR TUR
5. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) KV Thüringer (GER) GER GER
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Ukrajina UKR UKR
kata team muži
1. kata team muži Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata team muži Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata team muži Polsko POL POL
3. kata team muži Ahly Club (EGY) EGY EGY
kata team ženy
1. kata team ženy Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kata team ženy Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kata team ženy Dynamic KSE Budapest (HUN) HUN HUN
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Fırat Cetin Bodrum Spor TUR TUR
2. kumite ml. žáci -30kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
3. kumite ml. žáci -30kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Balázs Vécsei Dynamic KSE Budapest HUN HUN
5. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Grzegorz Łacek Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Mateusz Każmierczak Bodaikan Szczecin POL POL
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ml. žáci -35kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Dawid Komorowski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ml. žáci -35kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite ml. žáci -35kg Daan van Daalen Budovereniging Choku Zaandijk NED NED
7. kumite ml. žáci -35kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg František Varga Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Tamás Bagi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite ml. žáci -41kg Balász Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite ml. žáci -41kg Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
3. kumite ml. žáci -41kg Efe Bestelci Bodrum Spor TUR TUR
5. kumite ml. žáci -41kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
5. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Dens Sadikovs Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Michał Łydziński Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite ml. žáci +41kg Renzo Polesello Karate Advanced Pordenone ITA ITA
3. kumite ml. žáci +41kg Adam Pexa Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jakub Piga Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Adam Hrdina KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Amira Rmadan Ahly Club EGY EGY
2. kumite ml. žákyně -35kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Camilla T. Skaanes Norsko NOR NOR
3. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Klára Adamová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Bednárková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Miram Abdelazeez Ahly Club EGY EGY
2. kumite ml. žákyně +35kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Dariya Peretyatko Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žákyně +35kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Oleg Kozlov Ukrajina UKR UKR
2. kumite st. žáci -39kg Balder Hjerpaasen Norsko NOR NOR
3. kumite st. žáci -39kg Matúš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg Oleksandr Mashtaler Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žáci -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Marian Vrabec KK Trstená SVK SVK
7. kumite st. žáci -39kg Andrzej Myśliński KK Shobuken Łódź POL POL
7. kumite st. žáci -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Tamás Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite st. žáci -45kg Márk Csizmadia KAI SEI HUN HUN
3. kumite st. žáci -45kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Péter Mihály Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite st. žáci -45kg Péter Virga Dynamic KSE Budapest HUN HUN
7. kumite st. žáci -45kg Jakub Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite st. žáci -52kg Matej Jopek Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Dragiša Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
5. kumite st. žáci -52kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Sztyma Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite st. žáci -52kg Erik Benda SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg David Plot KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jänis Korolkovs Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite st. žáci -60kg Csaba Földesi Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite st. žáci -60kg Sherif Ibrahem Ahly Club EGY EGY
3. kumite st. žáci -60kg Preben Mørner-Bartnes Norsko NOR NOR
5. kumite st. žáci -60kg Šimon Bařák Baník Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Artem Samarinov Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
2. kumite st. žáci +60kg Nórbert Szilva Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite st. žáci +60kg Anton Brodovskyy Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci +60kg Martin Klouda Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Usman Saeed KC Wedding GER GER
5. kumite st. žáci +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Karl Andre Svendsen Norsko NOR NOR
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Artem Samarinov Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
2. kumite st. žáci BRH Anton Brodovskyy Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci BRH Csaba Földesi Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite st. žáci BRH Nórbert Szilva Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite st. žáci BRH Matúš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite st. žáci BRH Preben Mørner-Bartnes Norsko NOR NOR
7. kumite st. žáci BRH Jänis Korolkovs Baltijas Karate Club LAT LAT
7. kumite st. žáci BRH Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Klaudia Lencz Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite st. žákyně -42kg Nikolett Palkovits Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite st. žákyně -42kg Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Manda Papac Lav Pula CRO CRO
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nikolett Varga KAI SEI HUN HUN
2. kumite st. žákyně -50kg Begum Coskuner Bodrum Spor TUR TUR
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Terézia Valentovičová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
7. kumite st. žákyně -50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Łuniewska Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Jelena Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
2. kumite st. žákyně +50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Fatma El Gendy Ahly Club EGY EGY
3. kumite st. žákyně +50kg Evelin Szabó Maďarsko HUN HUN
5. kumite st. žákyně +50kg Mercédesz Babos Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite st. žákyně +50kg Vivien Serbán Dynamic KSE Budapest HUN HUN
7. kumite st. žákyně +50kg Elif Ay Bodrum Spor TUR TUR
7. kumite st. žákyně +50kg Małgorzata Podgórska Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně BRH Evelin Szabó Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Jelena Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
5. kumite st. žákyně BRH Mercédesz Babos Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite st. žákyně BRH Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
7. kumite st. žákyně BRH Elif Ay Bodrum Spor TUR TUR
7. kumite st. žákyně BRH Begum Coskuner Bodrum Spor TUR TUR
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Keatian Doejaaren Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tonuzóba Kiss Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stefan Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Abdurrahman Buyukocak Bodrum Spor TUR TUR
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Péter Sánta Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Márk Kendernay Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Palkovič Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Döme Szegedi Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dániel Molnár Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Péter Pákay Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg István Antal Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Kabát Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Schnaubert KCK Team CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Radoslaw Skrodzki Bodaikan Szczecin POL POL
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dániel Jurca Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ľuboš Meňuš Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Stefan Šolević Impuls Ponte Rosso SRB SRB
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dávid Farkas Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Joakim F. Johansen Norsko NOR NOR
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Zdeněk Amler Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Sindre Eriksen Norsko NOR NOR
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Anders Fjeldberg Norsko NOR NOR
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Adam Vorobeľ Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kevin Molnár Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Oravíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Vach Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bence Dienes Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kristoffer Garnæs Norsko NOR NOR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ádám Virág Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Joakim F. Johansen Norsko NOR NOR
2. kumite dorostenci (14-15) BRH István Antal Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Anders Fjeldberg Norsko NOR NOR
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Stefan Šolević Impuls Ponte Rosso SRB SRB
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Abdurrahman Buyukocak Bodrum Spor TUR TUR
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kornélia Linkeschová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daniela Závatzká Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Marike Tache Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Renáta Zsoldos Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Kucsera Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Marigona Mehmeti Slovensko SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Giana Mohamed Farouk Lotfy Ahly Club EGY EGY
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristina Parshukova Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Cintia Mészáros Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hege Haavaldsen Norsko NOR NOR
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hanna Keresztúri Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Maria B. Roll Norsko NOR NOR
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Iselin Kvamme Pedersen Norsko NOR NOR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Fruzsina Varga Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nadine Ahmed Ahly Club EGY EGY
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Pigová Katsudo Sabinov SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Giana Mohamed Farouk Lotfy Ahly Club EGY EGY
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Natalia Kwaśniak Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Hanna Keresztúri Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Iselin Kvamme Pedersen Norsko NOR NOR
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Håkon Fjeldstad Norsko NOR NOR
3. kumite junioři (16-17) -55kg Denis Košala Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -55kg Richárd Rovó Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Kouba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Aous Mecheri Norsko NOR NOR
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Klíma Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Dobrotka Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Gavin Bailey WIKF ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jay Kirton WIKF ENG ENG
5. kumite junioři (16-17) -61kg Michał Jędrzejczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Zoltán Köhegyi Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) -61kg Amadeusz Śmigielski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ahmed Gaballa Ahly Club EGY EGY
3. kumite junioři (16-17) -68kg Márk Mészáros Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KCK Team CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Tadeáš Holý Baník Příbram CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Michał Kaliniewicz Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite junioři (16-17) -76kg Matúš Cisár ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Henrik Gustavsen Norsko NOR NOR
3. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Lieskovský Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Balász Bisztrony Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ádám Peller Dynamic KSE Budapest HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) -76kg Oliver Kardoš ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -76kg Buyantogtokh Sharkhuukhen KC Wedding GER GER
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Mohamed Taha Ahly Club EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) +76kg Steven van der Hoek Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite junioři (16-17) +76kg Gabriel Kaleta Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Paweł Furmański KK Champion Team POL POL
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Michał Chojnowski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite junioři (16-17) BRH Steven van der Hoek Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite junioři (16-17) BRH Gavin Bailey WIKF ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) BRH Ivan Grujičić Impuls Ponte Rosso SRB SRB
5. kumite junioři (16-17) BRH Antonio Eitzer Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite junioři (16-17) BRH Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) BRH Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) BRH Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Zsófia Hermann Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikolett Juhász Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Ivana Kucová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Zsófia Bánházi Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Simona Lacová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kinga Sánta Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Czaková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Malene D. Myreng Norsko NOR NOR
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Klaudia Csák Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Palásti Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nada Amer Ahly Club EGY EGY
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Gréta Kiss Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Júlia Langošová Slovensko SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Elena Lipčáková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Esther van Schaik Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Tamara Babic Mawashi Novi Sad SRB SRB
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nikola Bartha Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Angéla Papp Maďarsko HUN HUN
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Bestová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Monika Malesa Bodaikan Szczecin POL POL
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Veronika Semaniková Slovensko SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) BRH Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) BRH Bettina Alstadsæther Norsko NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) BRH Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite juniorky (16-17) BRH Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Nora Skarnes Evensen Norsko NOR NOR
7. kumite juniorky (16-17) BRH Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) BRH Elena Lipčáková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Ahmed El Sayed Ahly Club EGY EGY
2. kumite muži -60kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -60kg András Hübner Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -60kg Janis Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite muži -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -67kg Stian Bagroen Norsko NOR NOR
3. kumite muži -67kg Lukáš Kučerák Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -67kg Alexendre Lendyel Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži -67kg Ahmed El Desouki Ahly Club EGY EGY
5. kumite muži -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite muži -67kg Roman Baľak KK Trstená SVK SVK
7. kumite muži -67kg Jan Vocel KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Steffen Larsen Norsko NOR NOR
3. kumite muži -75kg Jakub Nemček Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -75kg Peter Szomor Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -75kg Balász Bisztrony Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži -75kg András Virág Maďarsko HUN HUN
7. kumite muži -75kg Mariusz Cybulka AZS Wroclaw POL POL
7. kumite muži -75kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Mikael Amroun Norsko NOR NOR
2. kumite muži -84kg Krzysztof Debinski AZS Wroclaw POL POL
3. kumite muži -84kg Libor Mareš Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite muži -84kg Máté Török Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži -84kg Peter Bozogáň Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -84kg David Hubeňák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite muži -84kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Lars Berrum Norsko NOR NOR
2. kumite muži +84kg Mohanad Magdy Mohammed Egypt EGY EGY
3. kumite muži +84kg Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Lukáš Marťák ZZO Čadca SVK SVK
7. kumite muži +84kg Dawid Wnętowski AZS Wroclaw POL POL
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Mohanad Magdy Mohammed Egypt EGY EGY
2. kumite muži BRH Lars Berrum Norsko NOR NOR
3. kumite muži BRH Soma Koburger Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite muži BRH Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Tomáš Kratochvíl Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite muži BRH Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži BRH Dmytro Komorkin Ukrajina UKR UKR
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Nikolett Hegedüs Maďarsko HUN HUN
2. kumite ženy -50kg Barbora Botunová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -50kg Žaneta Noskeová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Ashley Timmer Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite ženy -55kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Shiaimaa Abdelaziz Ahly Club EGY EGY
3. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -55kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Réka Molnár Maďarsko HUN HUN
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -61kg Lucia Langošová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Ivana Višňovská Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Gabriela Zámečníková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Rita Bükki Hegyvidék HUN HUN
5. kumite ženy -61kg Nancy Mansour Ahly Club EGY EGY
7. kumite ženy -61kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
7. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Caroline A. Thomassen Norsko NOR NOR
2. kumite ženy -68kg Fatmaa Mahmoud Ahly Club EGY EGY
3. kumite ženy -68kg Nadin Lotfy Ahly Club EGY EGY
3. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Karolina Safaryn AZS Wroclaw POL POL
5. kumite ženy -68kg Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
7. kumite ženy -68kg Miroslava Landová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Youmna Hussein Ahly Club EGY EGY
3. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Dalia Taha Ahly Club EGY EGY
5. kumite ženy +68kg Nikey Bakker Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite ženy +68kg Lenka Texlová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Shiaimaa Abdelaziz Ahly Club EGY EGY
2. kumite ženy BRH Fatmaa Mahmoud Ahly Club EGY EGY
3. kumite ženy BRH Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite ženy BRH Ashley Timmer Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite ženy BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite ženy BRH Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE CZE
7. kumite ženy BRH Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Petr Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Frank Kalkbrenner KC Wedding GER GER
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Jan Bartoš TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kumite team st. žákyně Lav Pula CRO CRO
3. kumite team st. žákyně Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team st. žákyně Bodrum Spor (TUR) TUR TUR
5. kumite team st. žákyně Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Unity 99 NED NED
2. kumite team dorostenci (14-15) Maďarsko HUN HUN
3. kumite team dorostenci (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Ukrajina UKR UKR
5. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite team dorostenci (14-15) Slovensko SVK SVK
7. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite team dorostenci (14-15) Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Slovensko SVK SVK
2. kumite team dorostenky (14-15) Maďarsko HUN HUN
3. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite team dorostenky (14-15) Lav Pula CRO CRO
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Maďarsko HUN HUN
2. kumite team junioři (16-17) Maďarsko HUN HUN
3. kumite team junioři (16-17) Slovensko SVK SVK
3. kumite team junioři (16-17) Ahly Club (EGY) EGY EGY
5. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Slovensko SVK SVK
2. kumite team juniorky (16-17) Karate Kachi Nitra (SVK) SVK SVK
3. kumite team juniorky (16-17) TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Maďarsko HUN HUN
5. kumite team juniorky (16-17) Maďarsko HUN HUN
kumite team muži
1. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team muži Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kumite team muži Slovensko SVK SVK
3. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Ahly Club (EGY) EGY EGY
2. kumite team ženy Ahly Club (EGY) EGY EGY
3. kumite team ženy SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team ženy Slovensko SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk