KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ústí n/L 2009 - 30.05.2009

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Kamura Ryu Ústí n/L, 710 obsazení
Registrovaných jednotlivců 535
Kluby na medailových pozicích 51
Státy na medailových pozicích 7
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
54.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 100x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Revital Naroditski Boris Dojo ISR ISR
2. kata ml. žákyně (7-11) Simone Moser Salzburger Karateverband AUT AUT
3. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Kai Schlablinger OÖLV Karate AUT AUT
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Stav Artsi Boris Dojo ISR ISR
7. kata st. žákyně (12-13) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tai Flom Boris Dojo ISR ISR
3. kata dorostenci (14-15) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Michael Erlenwein OÖLV Karate AUT AUT
5. kata dorostenci (14-15) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Karel Hodík Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Dana Rose Eichenbaum Boris Dojo ISR ISR
7. kata dorostenky (14-15) Hannah Sperrer OÖLV Karate AUT AUT
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Beran KCK Team CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jiří Mauritz TARO KAN CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Andjela Vitas Kabu Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Martina Plešingerová Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Yasmin Abu-sbeh Boris Dojo ISR ISR
7. kata juniorky (16-17) Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata muži Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata muži Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata muži Vincent Auinger OÖLV Karate AUT AUT
5. kata muži Dawid Srokowski Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata muži Sacha Gorjanac OÖLV Karate AUT AUT
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ženy Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
5. kata ženy Ekaterina Mikhelson Boris Dojo ISR ISR
5. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata ženy Lucie Papíková KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) OÖLV Karate (AUT) AUT AUT
2. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) OÖLV Karate (AUT) AUT AUT
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Salzburger Karateverband (AUT) AUT AUT
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Boris Dojo (ISR) ISR ISR
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Boris Dojo (ISR) ISR ISR
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Tommi CZE CZE
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Vision CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži OÖLV Karate (AUT) AUT AUT
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Lukas Buchinger OÖLV Karate AUT AUT
2. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Matěj Machotka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Nikita Rusanov Boris Dojo ISR ISR
7. kumite ml. žáci -30kg Pawel Sochański Harasuto Karate Klub POL POL
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Wojciech Wsniewski Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg David Kletečka KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Dariusz Grocki Harasuto Karate Klub POL POL
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Jakub Tichota Kabu Praha CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Sahar Tzur Boris Dojo ISR ISR
5. kumite ml. žáci -41kg Petr Lajbl Sport Relax CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Albert Prachovský Kabu Praha CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Daniel Šrůma SKC Louny CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Martin Bittner Sport Relax CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Paula-Sophie Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ml. žákyně -35kg Nina Vorderleitner Salzburger Karateverband AUT AUT
3. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Klára Adamová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Nora Kanawat Boris Dojo ISR ISR
7. kumite ml. žákyně -35kg Simone Moser Salzburger Karateverband AUT AUT
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Olivia Reuschel Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Saimon Kerjensev Boris Dojo ISR ISR
2. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Lior Faiziev Boris Dojo ISR ISR
5. kumite st. žáci -39kg Ofir Imas Boris Dojo ISR ISR
7. kumite st. žáci -39kg Zoltán Michalec KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
7. kumite st. žáci -39kg Robin Rettenbacher Salzburger Karateverband AUT AUT
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Moyiz Nicker Boris Dojo ISR ISR
3. kumite st. žáci -45kg Naor Ohana Boris Dojo ISR ISR
5. kumite st. žáci -45kg Maximilian Jordan Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite st. žáci -45kg Franz-Martin Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite st. žáci -45kg Abu Subeih Kassem Boris Dojo ISR ISR
7. kumite st. žáci -45kg Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ruslan Balchayev Boris Dojo ISR ISR
3. kumite st. žáci -52kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Benjamin Köhler Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite st. žáci -52kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Alex Volkun Boris Dojo ISR ISR
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Gavriel Levin Boris Dojo ISR ISR
5. kumite st. žáci -60kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Wilamek Bartek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite st. žáci +60kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -42kg Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Michaela Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Azaizy Alaa Boris Dojo ISR ISR
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Evelin Szabó Black Bull SE HUN HUN
3. kumite st. žákyně +50kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nico Pahling Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Shahar Vaisman Boris Dojo ISR ISR
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tobias Adlberger OÖLV Karate AUT AUT
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Christoph Erlenwein OÖLV Karate AUT AUT
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Armin Hajdarevic OÖLV Karate AUT AUT
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Roee Tzur Boris Dojo ISR ISR
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Antonín Sus TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg James Sperrer OÖLV Karate AUT AUT
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michael Erlenwein OÖLV Karate AUT AUT
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tai Flom Boris Dojo ISR ISR
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jonatan Grofi Boris Dojo ISR ISR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Klouda Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igal Kuperman Boris Dojo ISR ISR
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Yossi Garbi Boris Dojo ISR ISR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Roman Pařez KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dana Rose Eichenbaum Boris Dojo ISR ISR
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Irina Chapik Boris Dojo ISR ISR
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dragana Horvat OÖLV Karate AUT AUT
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Šmajclová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Azaizy Marwa Boris Dojo ISR ISR
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Yarden Sharabi Boris Dojo ISR ISR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Inbal Cohen Boris Dojo ISR ISR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Drevytska Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lisa Marie Dittrich Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Andrea Kohútová Kabu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Faltus KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Kouba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Stefan Pokorny Salzburger Karateverband AUT AUT
2. kumite junioři (16-17) -61kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Midan Kaplan Boris Dojo ISR ISR
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Zahradník Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Gera Shmit Boris Dojo ISR ISR
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Jabůrek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Alexander Jezdik Salzburger Karateverband AUT AUT
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Hricko KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michael Landa Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Vladimir Anisimov Boris Dojo ISR ISR
2. kumite junioři (16-17) -76kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Zahradník SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Bronstein Boris Dojo ISR ISR
3. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Vladimir Anisimov Boris Dojo ISR ISR
2. kumite junioři (16-17) BRH Daniel Bronstein Boris Dojo ISR ISR
3. kumite junioři (16-17) BRH Michael Landa Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Viktor Melnikov Boris Dojo ISR ISR
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Surma Zarzewie Prudnik POL POL
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Yasmin Abu-sbeh Boris Dojo ISR ISR
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Zorica Horvat OÖLV Karate AUT AUT
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Alisa Buchinger Salzburger Karateverband AUT AUT
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Elena Lipčáková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nathalie Reiter Salzburger Karateverband AUT AUT
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Andjela Vitas Kabu Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Alisa Buchinger Salzburger Karateverband AUT AUT
2. kumite juniorky (16-17) BRH Nathalie Reiter Salzburger Karateverband AUT AUT
3. kumite juniorky (16-17) BRH Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Yasmin Abu-sbeh Boris Dojo ISR ISR
5. kumite juniorky (16-17) BRH Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Philipp Nestler Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite muži -60kg Janis Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Yonatan Kuterman Boris Dojo ISR ISR
2. kumite muži -70kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -70kg Vincent Auinger OÖLV Karate AUT AUT
3. kumite muži -70kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
5. kumite muži -70kg David Bar Ben Boris Dojo ISR ISR
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -80kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite muži -80kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite muži -80kg Libor Mareš Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite muži -80kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +80kg Mario Schafzahl OÖLV Karate AUT AUT
3. kumite muži +80kg Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
5. kumite muži +80kg Miroslav Pilař SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Yonatan Kuterman Boris Dojo ISR ISR
3. kumite muži BRH Liran Lahav Boris Dojo ISR ISR
5. kumite muži BRH Miroslav Pilař SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite muži BRH Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Sarah Kudell Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ženy -53kg Žaneta Noskeová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Ekaterina Mikhelson Boris Dojo ISR ISR
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ženy -60kg Naama Teboul Boris Dojo ISR ISR
3. kumite ženy -60kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Gabriela Zámečníková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Claudia Streifling Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ženy +60kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Sonja Willfort OÖLV Karate AUT AUT
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Sarah Kudell Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite ženy BRH Claudia Streifling Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Anne Wagner Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ženy BRH Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite ženy BRH Miroslava Landová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Boris Dojo (ISR) ISR ISR
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team muži Boris Dojo (ISR) ISR ISR
3. kumite team muži Karate Polička CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
2. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team ženy SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team ženy Boris Dojo (ISR) ISR ISR

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk