KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

North Bohemia 2008 - 18.10.2008

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 404
Kluby na medailových pozicích 49
Státy na medailových pozicích 6
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
53.46%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 65x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Martin Müller KK Kladno CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Filip Filgas SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kata ml. žákyně (7-11) Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Elisabeth Hypiusová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Hai-Hoang Dinh Dinh Budokan Kaiserslautern GER GER
2. kata st. žáci (12-13) Michael Novotný SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Filip Jurnečka Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Zuzana Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Klaban Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata muži Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata muži Josef Šedivý Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata muži Karl Codd The Dojo ENG ENG
5. kata muži Radim Pavelka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Roman Kotěra KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Bob Gorton NKA ENG ENG
3. kata Masters muži (+35 let) Asghar Keshwardoost BUDO Eslöv SWE SWE
5. kata Masters muži (+35 let) Tony Castle NKA ENG ENG
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) KK Kladno CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Marek Kroupa Sport Relax CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg David Šerák Sport Relax CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Michal Mourek Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Ricard Reinholds Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite ml. žáci -35kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Adam Pexa Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Martin Bittner Sport Relax CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Jakub Tichota KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Tomáš Zahálka Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
7. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Gábina Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Kateřina Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Nikita Bastlová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Arturs Keiselis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite st. žáci -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Pavel Horálek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Edvards Krasons Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jänis Korolkovs Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite st. žáci -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jiří Kejklíček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Grant Smith The Dojo ENG ENG
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Filip Jurnečka Sport Relax CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Rajchman SK Karate Most CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Václav Vacek KK Kladno CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Lisa Schmid Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite st. žákyně +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Cincibus TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Jelínek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Libor Hájek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Dudoň KC Žatec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Oravíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Frederik Němec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josef Froulík SK Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Taročková KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Denise Vogel Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marie Slováčková KC Žatec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Gabrielová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Nikolai Pourraki Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jan-Erick Nava BUDO Coburg GER GER
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Waldemar Eberhardt Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite junioři (16-17) -68kg Buyantogtokh Sharkhuukhen KC Wedding GER GER
3. kumite junioři (16-17) -68kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Kudrač KC Žatec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Papa Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Cheyne Phillips The Dojo ENG ENG
7. kumite junioři (16-17) -76kg Nico Drexel Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Ptáček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Reichl Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Antonín Stašák Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Magdaléna Scheryová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Vivian Eckl Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži BRH Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite muži BRH David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite muži BRH František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ženy BRH Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ženy BRH Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Zbořilová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy BRH Hana Uhlířová KC Žatec CZE CZE
7. kumite ženy BRH Petra Cífková KC Žatec CZE CZE
7. kumite ženy BRH Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Frank Kalkbrenner KC Wedding GER GER
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Shaun Codd The Dojo ENG ENG
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Ivan Simandl KC Podbořany CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Havířov CZE CZE
2. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team muži Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
kumite team ženy
1. kumite team ženy SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team ženy KC Žatec CZE CZE
3. kumite team ženy Karate Havířov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk