KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2009 - 09.05.2009

Město Jeseník
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Jeseník
Kluby na medailových pozicích 44
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
52.21%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 34x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Daniel Adamovič Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Liliana Mihalcsaková SK Slavia Orlová CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Bednárková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ming Thang Pham Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Tatýrek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michał Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kata dorostenci (14-15) Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Marcin Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Marek Schnaubert KCK Team CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Retková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Weronika Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Beran KCK Team CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Paweł Piotrowski LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
7. kata junioři (16-17) Richard Šefl Karate České Budějovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristýna Čápová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Joanna Augustyniak KKS Tora Legnica POL POL
5. kata juniorky (16-17) Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Patrik Friedmann Central Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žáci -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Andrej Bucha Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Mateusz Czarnecki Karate Do Shotokan Paczkow POL POL
5. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Kutner SKC Louny CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Pustěovský Baník Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Adam Hrdina KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Kamil Rýpar Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Bednárková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Kateřina Zaymlová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Ming Thang Pham Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Mateusz Płóciennik LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
2. kumite st. žáci -45kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Opravil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Tomáš Brokeš SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Ondřej Černý SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jan Kolenčiak SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Šimon Bařák Baník Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Čarnogurský Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žáci -60kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Dávid Kubičár Central Poprad SVK SVK
2. kumite st. žáci +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Hana Šimčáková KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Dagmar Štůralová KKD Bruntál CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Paulina Goldzik UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dan Červeňanský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Arturs Keiselis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Petr KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Kalousek KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Schnaubert KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Richtr KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Šrettr Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jiří Šulák Sebeobrana Vrbno CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michael Zapletal Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mateusz Pawlowski LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Rozner Baník Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Jurkovič Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jitka Procházková KK Jeseník CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Faltus KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Grzegorz Spernol UKS Satori Mikolow POL POL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Patrik Hozák Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Šefl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KCK Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Michael Lipčák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Škorpík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Kuchár Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ján Pavúr Karate Klub Zvolen SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Dvořák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Adrian Fatyga UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Ivana Kucová Central Poprad SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Wanda Chechelska UKS Satori Mikolow POL POL
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Elena Lipčáková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Čápová Tarokan KK Brno CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 19.11.2016
Generali Cup 2016 05.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk