Yarışma takvimi 2013
*(KR) ... Bu renkteki turnuvaların sonuçları sitemizin veritabanına eklenecektir KarateRec.com(yarışma adedi: 9)Ocak 2013
(180-120-60-30-15)
19.01. - 20. 01. Karate1 Premier League - Paris (Paris, Fransa) *(KR)
19.01. - 20. 01. 22. Karate Grand Prix Croatia (Samobor, Croatia) entry form
(48-32-16-8-4)
19.01. - 20. 01. GP Croatia (Samobor, Hırvatistan) gündüz formu *(KR)
21.01. - 23. 01. Escaldes Karate Open (Engordany, Andorra)
26.01. - 27. 01. Seminar karate - Christophe Pinna (Telč, Çek Cumhuriyeti)
(yarışma adedi: 6)şubat 2013
(300-200-100-50-25)
08.02. - 10. 02. 40th EKF Junior & Cadet Championships & 5th -21 Cup (Konya, Türkiye) *(KR)
23.02. - 24. 02. 5.SWISS KARATE OPEN Memorial “CLAUDE SITTINGER” (Zurich, İsviçre)
23.02. - 24. 02. Seminar karate - Christophe Pinna (Szczecin, Polonya)
23.02. Banzai Cup (Arad, Romanya)
(yarışma adedi: 18)Mart 2013
02.03. - 03. 03. 9th Harasuto World Cup - CEKL (Lodz, Polonya) *(KR)
02.03. - 03. 03. Estonian Open (Tallin, Estonya)
09.03. - 10. 03. Karate1 Premier League - Dordrecht (Dordrecht, Hollanda) *(KR)
16.03. - 17. 03. Karate1 World Cup - Lasko (Lasko, Slovenia) *(KR)
17.03. GP Žilina (Slovakya)
23.03. - 24. 03. Swedish Karate Open (Malmo, İsveç)
23.03. - 24. 03. Seminar karate - Christophe Pinna (Sofia, Bulgaristan)
23.03. - 24. 03. Grand Prix d'Italia (Desio, İtalya)
23.03. - 24. 03. Seminar with Rafael Aghayev (České Budějovice, Czech Republic)
29.03. - 31. 03. Balkan Karate Championships (Kragujevac, Serbia)
29.03. - 31. 03. Spain Master Camp (İspanya)
(yarışma adedi: 11)Nisan 2013
05.04. - 07. 04. World Shotokan Karate Championships (Istanbul, Turkey)
(36-24-12-9-6-3)
13.04. - 14. 04. Karate1 Premier League - Tyumen (Tyumen, Rusya) *(KR)
13.04. - 14. 04. Challenge Cup (Ilyichevsk, Ukrayna)
13.04. - 14. 04. Seminar SKIF with Nobuaki Kanazawa (Ruse, Slovenia) entry form
19.04. - 21. 04. Open D´Italia (Biella, Italy)
(60-40-20-10-5)
27.04. - 28. 04. XIV. Grand Prix Hradec Kralove - World Karate Cup (Hradec Kralove, Çek Cumhuriyeti) entry form *(KR)
(yarışma adedi: 11)Mayıs 2013
(300-200-100-50-25)
10.05. - 12. 05. EKF Senior Championships (Budapest, Macaristan) *(KR)
10.05. - 12. 05. International Kanazawa Cup + Courses with kancho Nobuaki Kanazawa (Arzamas, Russia)
19.05. Kyiv Open (Kyiv, Ukrayna)
24.05. - 26. 05. ME EGKF (Austria)
25.05. - 26. 05. Seminar karate - J.Mottram, C.Gruener, A.Sell (Cieszyn, Polonya)
25.05. WW Cup (Puderbach, Almanya)
26.05. PN Cup (Pordenone, İtalya)
(yarışma adedi: 6)Haziran 2013
01.06. - 02. 06. Open Cup Tigrenok (Odessa, Ukrayna)
08.06. - 09. 06. Milon-Cup 2013 (Bettembourg, Lüksemburg)
14.06. - 16. 06. Uzbekistan Open (Tashkent, Uzbekistan)
21.06. - 26. 06. Escaldes Open (Andorra)
21.06. - 23. 06. Sakarya Open (Türkiye)
22.06. - 23. 06. Karate1 Premier League - Jakarta (Jakarta, Endonezya) *(KR)
(yarışma adedi: 6)Temmuz 2013
01.07. - 07. 07. Karate1 Youth World Cup - Corfu (Corfu, Yunanistan) *(KR)
04.07. - 07. 07. Christophe Pinna (Senigallia, Italy)
17.07. - 21. 07. Summer karate camp S.K.I.F. (Izola, Slovenia) application form
19.07. - 21. 07. Ïnternational Karate Training Camp (Kent, İngiltere)
19.07. - 21. 07. 6th European University Karate Championship (Budapest, Hungary) *(KR)
(yarışma adedi: 3)Ağustos 2013
24.08. - 25. 08. Karate1 Premier League - Busan (Busan, South Korea) *(KR)
31.08. - 01. 09. Basler Open (Basel, İsviçre)
31.08. - 01. 09. Finnish Open (Tampere, Finlandiya)
(yarışma adedi: 9)Eylül 2013
31.08. - 01. 09. Finnish Open (Tampere, Finlandiya)
07.09. - 08. 09. Karate1 Premier League - Istanbul (Istanbul, Türkiye) *(KR)
11.09. - 16. 09. 2nd World Goju-Ryu Championship (Senior, Junior, Cadete)
14.09. - 15. 09. Budapest Open (Macaristan) gündüz formu *(KR)
21.09. - 22. 09. Karate1 Premier League - Frankfurt/Hanau (Frankfurt/Hanau, Almanya) *(KR)
28.09. - 29. 09. Black Sea Cup (Odessa, Ukrayna)
(60-40-20-10-5)
28.09. - 29. 09. EGP Plzeň (Pilsen, Czech Republic) *(KR)
28.09. - 29. 09. EGP Plzeň (Pilsen, Czech Republic) *(KR)
(yarışma adedi: 9)Ekim 2013
04.10. - 06. 10. European Championship WSKU (Bursa, Turkey)
18.10. - 20. 10. Venice Cup
19.10. - 20. 10. Seminar with M.Murakami (Százhalombatta, Hungary)
26.10. Ljubljana Open (Slovenya)
(yarışma adedi: 7)Kasým 2013
07.11. - 10. 11. World Junior & Cadet Championships & -21 World Cup (Guadalajara, Spain) *(KR)
09.11. - 10. 11. Seminar SKIF Masaru Miura 9.DAN (Slany, Czech Republic)
09.11. Tiger Way (Kaunas, Litvanya)
22.11. - 23. 11. Seminar karate - Carlo Fugazza (8.DAN) (Eberswalde, Alemanya)
23.11. - 24. 11. Seminar karate - Wayne Otto (5th DAN) (Litvanya)
(yarışma adedi: 4)Aralık 2013
08.12. Lviv Open (Lviv, Ukrayna)
14.12. Trbovlje Open (Slovenya)
Toplam: 97 yarışma.
Yarışma takvimimize henüz eklenmemiş müsabakaların tarihlerini ve bilgilerini gönderebilirsiniz..