KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışma takvimi

*(KR) ... Bu renkteki turnuvaların sonuçları sitemizin veritabanına eklenecektir KarateRec.com



(yarışma adedi: 1)Mayıs 2018

26.05. - 27. 05. Youth League (Sofia, Bulgaristan)  BUL

(yarışma adedi: 5)Haziran 2018

02.06. - 03. 06. Danube Cup (Novi Sad, Sırbistan)  SRB
 (180-120-60-30-15)
08.06. - 10. 06. Premier League (Istanbul, Türkiye)  TUR    *(KR)
 (300-200-100-50-25)
15.06. - 17. 06. PKF Senior Championships (Santiago, Şili)  CHL    *(KR)
23.06. - 24. 06. Mediterranean Games (Tarragona, İspanya)  ESP
29.06. - 30. 06. YOG 2018 Qualification Tournament (Umag, Hırvatistan)  CRO

(yarışma adedi: 3)Temmuz 2018

02.07. - 08. 07. WKF Youth Camp & Cup (Umag, Hırvatistan)  CRO
 (300-200-100-50-25)
10.07. - 14. 07. AKF Senior Championships (Amman, Ürdün)  JOR    *(KR)
 (240-160-80-40-20)
19.07. - 22. 07. FISU Championships (Kobe, Japonya)  JPN    *(KR)

(yarışma adedi: 3)Ağustos 2018

 (300-200-100-50-25)
22.08. - 25. 08. PKF Junior, Cadet & U21 Championships (Venezuela)  VEN    *(KR)
27.08. - 30. 08. Asian Games (Jakarta, Endonezya)  INA
 (300-200-100-50-25)
31.08. - 02. 09. UFAK Junior & Senior Championships (Kigali, Rwanda)    *(KR)

(yarışma adedi: 4)Eylül 2018

 (300-200-100-50-25)
31.08. - 02. 09. UFAK Junior & Senior Championships (Kigali, Rwanda)    *(KR)
 (180-120-60-30-15)
14.09. - 16. 09. Premier League (Berlin, Almanya)  GER    *(KR)
 (96-64-32-16-8)
21.09. - 23. 09. Series A (Santiago, Chile)  CHL    *(KR)
29.09. - 01. 10. Croatia Open (Rijeka, Hırvatistan)  CRO

(yarışma adedi: 7)Ekim 2018

29.09. - 01. 10. Croatia Open (Rijeka, Hırvatistan)  CRO
 (180-120-60-30-15)
12.10. - 14. 10. Premier League (Tokyo, Japonya)  JPN    *(KR)
12.10. - 13. 10. Sanker Cup (Minsk, Beyaz Rusya)  BLR
 (60-40-20-10-5)
13.10. - 14. 10. EGP Pilsen (Pilsen, Çek Cumhuriyeti)  CZE    *(KR)
17.10. - 18. 10. Youth Olympic Games (Buenos Aires, Argentina)  ARG    *(KR)
20.10. Hungarian open – Saman Cup (Budapest, Macaristan)  HUN
27.10. - 28. 10. Youth League (Cancun-Quitana Roo, Mexiko)  MEX

(yarışma adedi: 4)Kasým 2018

03.11. - 04. 11. Karate Grand Prix Ostrava (Ostrava, Czech Republic)  CZE    *(KR)
 (600-400-200-100-50)
05.11. - 11. 11. WKF Senior World Championships (Madrid, İspanya)  ESP    *(KR)
09.11. - 11. 11. Seminar SKIF with shihan Manabu Murakami (Hradec Králové, Czech Republic)  CZE
24.11. Hungarian tatami karate cup (Szigetszentmiklos, Macaristan)  HUN

(yarışma adedi: 2)Aralık 2018

 (96-64-32-16-8)
08.12. - 09. 12. Series A (Shanghai, China)  CHN    *(KR)
14.12. - 16. 12. Youth League (Caorle-Venice, İtalya)  ITA


Toplam: 27 yarışma.


Yarışma takvimimize henüz eklenmemiş müsabakaların tarihlerini ve bilgilerini gönderebilirsiniz..