KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışma takvimi 2020

*(KR) ... Bu renkteki turnuvaların sonuçları sitemizin veritabanına eklenecektir KarateRec.com



(yarışma adedi: 5)Ocak 2020

03.01. - 05. 01. 33rd International Bosphorus Cup (Istanbul, Turkey)  TUR
10.01. - 12. 01. Series A (Santiago, Chile)  CHL
24.01. - 26. 01. Premier League (Paris, France)  FRA

(yarışma adedi: 6)şubat 2020

07.02. - 09. 02. UFAK Junior & Senior Championships (Tangier, Morocco)  MAR
14.02. - 16. 02. Premier League (Dubai, UAE)  DUB

(yarışma adedi: 4)Mart 2020

07.03. - 08. 03. 22nd Balkan Senior Championships (Tirana, Albania)  ALB
13.03. - 15. 03. Premier League (Rabat, Morocco)  MAR

(yarışma adedi: 3)Nisan 2020

17.04. - 19. 04. Premier League (Madrid, Spain)  ESP
18.04. - 19. 04. Seminar karate SKIF with kancho Nobuaki Kanazawa, 8.DAN (Hradec Králové)  CZE

(yarışma adedi: 6)Mayıs 2020

08.05. - 10. 05. Tokyo 2020 - Qualification Tournament (Paris, France)  FRA
16.05. - 17. 05. Danube Cup (Novi Sad, Serbia)  SRB
22.05. - 24. 05. Youth League (Limassol, Cyprus)  CYP
25.05. - 30. 05. PKF Senior Championships (San José, Costa Rica)  COS
29.05. - 31. 05. 25th Balkan Championships for Children (Serbia)  SRB

(yarışma adedi: 4)Haziran 2020

10.06. - 12. 06. AKF Cadet, Junior and U21 Championships (Kuwait)  KUW
13.06. - 14. 06. Pardubice Open 2019-8th International Karate Lions Cup (Pardubice, Czech Republic)  CZE    *(KR)
19.06. - 21. 06. Series A (Istanbul, Turkey)  TUR
29.06. - 02. 07. WKF Youth Camp (Porec, Croatia)  CRO

(yarışma adedi: 3)Temmuz 2020

29.06. - 02. 07. WKF Youth Camp (Porec, Croatia)  CRO
03.07. - 05. 07. Youth League (Porec, Croatia)  CRO
12.07. - 15. 07. European Universities Games - EUSA (Belgrade, Serbia)  SRB

(yarışma adedi: 3)Ağustos 2020

06.08. - 08. 08. LOH Tokyo 2020 - Karate Competition (Tokyo, Japan)  JPN    *(KR)
24.08. - 29. 08. PKF Junior, Cadet and U21 Championships (Monterrey, Mexico)  MEX

(yarışma adedi: 5)Eylül 2020

04.09. - 06. 09. AKF Senior Karate Championships (Bali, Indonesia)  INA
11.09. - 13. 09. 7th SSEKF Championships Small states of EKF (aduz, Liechtenstein)
11.09. - 13. 09. Series A (Durban, South Africa)  SAR
19.09. - 20. 09. 23rd Budapest Open (Budapest, Hungary)  HUN
25.09. - 27. 09. Youth League (Monterrey, Mexico)  MEX

(yarışma adedi: 6)Ekim 2020

02.10. - 04. 10. International Turkish Open Grand Prix (Istanbul, Turkey)  TUR
02.10. - 04. 10. Premier League (Moscow, Russia)  RUS
10.10. - 11. 10. Euro Grand Prix Pilsen  CZE
16.10. - 18. 10. 14th Polish Open (Bielsko-Biala, Poland)  POL
24.10. 8th Bavarian Open Cadets & Juniors 11th Bavarian Para-Karate Open (Erding-Munich, Germany)  GER

(yarışma adedi: 5)Kasým 2020

05.11. - 08. 11. FISU World University Championships (Brasilia, Brasil)  BRA
06.11. - 08. 11. 3rd Open Balkan School Games (Romania)  ROM
06.11. - 08. 11. Seminar with shuseki shihan SKIF Manabu Murakami, 8.DAN (Hradec Králové, Czech Republic)  CZE
17.11. - 22. 11. WKF Senior World Championship (Dubai, UAE)  DUB    *(KR)
28.11. 30th Tatami Cup (Sziegetszentmiklos, Hungary)  HUN

(yarışma adedi: 2)Aralık 2020

04.12. - 06. 12. Youth League (Venice, Italy)  ITA
11.12. - 13. 12. 21st Balkan Championships for Cadets, Juniors & U21 (Rijeka, Croatia)  CRO


Toplam: 49 yarışma.


Yarışma takvimimize henüz eklenmemiş müsabakaların tarihlerini ve bilgilerini gönderebilirsiniz..