KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

SKIF Prague Open 2019 - 30.11.2019

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel HPZ Karate
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
80.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Lukáš Vrátný SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Radim Puta HPZ Karate CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Tadeáš Linhart Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Adrian Gorecki ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Hana Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Jančušková Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Nathalie Bister HPZ Karate CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Karolína Čadková HPZ Karate CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Veronika Cerneticová HPZ Karate CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Mustafa Bukfifa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Benjamin Vrána Karate ToJo CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Son Pham Cao Ngoc Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matyáš Najman Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Burián Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Natálie Chodorovská Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Veronika Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Agáta Julinová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matyáš Najman Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Burián Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Adéla Matoušková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Adéla Franková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE CZE
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Nikola Křišťanová Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Daniel Beneš SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kata muži David Kraus Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Jiří Ježek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Lukáš Bedan SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ David Štekl SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Jan Gibas SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SK Karate Olomouc CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) HPZ Karate CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SK Karate Olomouc CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kata team mix
1. kata team mix SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
KUMITE
Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu)
1. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Terezie Zeidlerová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Tommy Dooan Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Filip Dušánek Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Tadeáš Linhart Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Filip Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Matyáš Hudos Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Lucie Jančušková Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Michal Břuska Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Jan Kalous Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Kryštof Kandalík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Son Pham Cao Ngoc Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Jan Vít Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Jakub Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Benjamin Vrána Karate ToJo CZE CZE
Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Jakub Štampfer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorost
1. Kihon Ippon kumite dorost Vojtěch Vrátný SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorost Lukáš Dostál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Jakub Chodorovský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Kalous Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Břuska Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Adrian Gorecki ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Vilímková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Neya Forgáčová Makoto Karate Klub CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Tomáš Kučera SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Milan Troschok ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Sofia Pekárková Makoto Karate Klub CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Veronika Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Michal Hurník SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Martin Košárek Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Artem Protko SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Adéla Matoušková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg František Manžel SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite junioři (16-17) +65kg
1. kumite junioři (16-17) +65kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +65kg Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Sabina Medunová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite muži U20 -70kg
1. kumite muži U20 -70kg Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži U20 +70kg
1. kumite muži U20 +70kg Matyáš Soukup SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite muži U20 +70kg Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite ženy U20 -60kg
1. kumite ženy U20 -60kg Sabina Medunová Sokol karate Tišnov CZE CZE
2. kumite ženy U20 -60kg Nikola Křišťanová Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Petr Paulus TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite muži -75kg Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Martin Blatoň ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite muži +75kg Matyáš Soukup SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite muži +75kg Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Nikola Křišťanová Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
kumite Masters muži U50
1. kumite Masters muži U50 Roman Procházka SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži U50 Hynek Paštěka SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite Masters ženy U50
1. kumite Masters ženy U50 Kateřina Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Novoroční turnaj SKIF 2020 12.01.2020
SKIF Open 2019 20.10.2019
Novoroční turnaj SKIF 2019 13.01.2019
SKIF Prague Open 2018 16.12.2018
SKIF Open 2018 30.09.2018
Novoroční turnaj SKIF 2018 14.01.2018
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk