KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

SKIF Open 2019 - 20.10.2019

Město Brno
Stát Česká republika
Pořadatel Kodokai Brno
Registrovaných jednotlivců 166
Závodníci v kategoriích 374
Kluby 23
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 21
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
66.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Hudos Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Antonín Kadlčík Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Dominik Popelka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Adam Domkář HPZ Karate CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) David Svoboda Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Filip Matouš Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Jan Havlíček KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Michal Břuska Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Mia Prátová Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Daniela Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lucie Latová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Julie Studená Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Dostálová OREL jednota Letonice - oddíl karate CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Mahrová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Sylva Havlíčková KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Stella Prátová Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Nicole Keprtová Karate Team Bohunice CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jan Havlíček KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Michal Břuska Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Son Pham Cao Ngoc Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Sylva Havlíčková KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Veronika Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Vendula Břusková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Miroslav Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Tomáš Hořejší Seikai Dojo Děčín CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Miroslav Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Martin Suchyňa KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SK Karate Olomouc CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) KODOKAI BRNO CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
kata team Masters muži
1. kata team Masters muži KODOKAI BRNO CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Tadeáš Linhart Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Dominik Popelka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Matěj Vacek Veselý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Jakub Vodáček KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Zuzana Vacková Veselá KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Tadeáš Linhart Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Michal Břuska Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Matěj Rovenský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Son Pham Cao Ngoc Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Natálie Chodorovská Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Matěj Rovenský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorost
1. Kihon Ippon kumite dorost Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorost Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorost Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite juniorky Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jaroslav Olejník Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Jakub Chodorovský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Břuska Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jaroslav Olejník Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Jakub Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Matěj Rovenský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg David Svoboda Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Guzková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kristýna Keprtová Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Daniela Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nicole Keprtová Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Guzková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Sylva Havlíčková KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Valerie Kuchařová Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Viktor Škařupa Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg David Kundrát Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Vojta Trinh Dinh Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Karolína Jelénková Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Klára Škařupová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Michaela Navrátilová Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Sylva Havlíčková KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Bronislav Kotyza SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jaroslav Blahut Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jakub Novák Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Marek Hoang Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Beata Reguliová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikol Šídová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Adriana Ocvirková Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Vendula Klímová Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Natálie Doubravová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
kumite muži U20 -70kg
1. kumite muži U20 -70kg Filip Exnar KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
2. kumite muži U20 -70kg Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži U20 +70kg
1. kumite muži U20 +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
2. kumite muži U20 +70kg Maroš Taran KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
kumite ženy U20 -60kg
1. kumite ženy U20 -60kg Sabina Medunová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite Masters muži U50
1. kumite Masters muži U50 František Doleček Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
2. kumite Masters muži U50 Vít Štencel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite Masters muži U50 Roman Procházka SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite Masters muži U50 Martin Suchyňa KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite Masters ženy U50
1. kumite Masters ženy U50 Kateřina Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite team muži Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite team muži KK Odry CZE CZE
kumite team Masters muži
1. kumite team Masters muži Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
Kata muži
1. Kata muži Daniel Beneš SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. Kata muži Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
3. Kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kata ženy
1. Kata ženy Sabina Křížová Karate Team Bohunice CZE CZE
2. Kata ženy Miroslava Schubertová Karate Team Bohunice CZE CZE
3. Kata ženy Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
Kumite muži -75 kg
1. Kumite muži -75 kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kumite muži -75 kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kumite muži -75 kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kumite muži -75 kg Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kumite muži +75 kg
1. Kumite muži +75 kg František Doleček Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
2. Kumite muži +75 kg Stanislav Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. Kumite muži +75 kg Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. Kumite muži +75 kg Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
Kumite ženy +60 kg
1. Kumite ženy +60 kg Miroslava Schubertová Karate Team Bohunice CZE CZE
2. Kumite ženy +60 kg Michaela Sloupenská Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
Kata dorostenci
1. Kata dorostenci Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kata dorostenci Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kata dorostenci Ondřej Hanus Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
Kata dorostenky
1. Kata dorostenky Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kata dorostenky Ester Chovancová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
3. Kata dorostenky Michaela Navrátilová Sport Relax CZE CZE
Kata junioři
1. Kata junioři David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Kata junioři Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kata junioři Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
Kata juniorky
1. Kata juniorky Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. Kata juniorky Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kata juniorky Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kata muži U20
1. Kata muži U20 David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Kata muži U20 Igor Okhman SKIF Russia RUS RUS
3. Kata muži U20 Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kata ženy U20
1. Kata ženy U20 Markéta Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kata ženy U20 Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Novoroční turnaj SKIF 2019 13.01.2019
SKIF Prague Open 2018 16.12.2018
SKIF Open 2018 30.09.2018
Novoroční turnaj SKIF 2018 14.01.2018
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk