KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Silesia Cup 2009 - 07.11.2009

şehir Odry
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon KK Odry
Yarışmacılar 219
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 38
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
53.57%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 70x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Tomáš Hanzlík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Jan Mikulenka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Adam Pleva SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Jan Říman TJ Fulnek CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata bay -11 yas Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bay -11 yas Jakub Špes KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay -11 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Tereza Hanzlíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Michaela Klimšová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Adriana Bartošová Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Daniela Prucková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Daniel Dusík KK Odry CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Adam Ecler SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Jiří Martínek Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Dagmar Štůralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Zuzana Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Škodová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata bay
1. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Adam Hlávka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Matěj Petrovský Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Vojtěch Třetina SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg David Puščák Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jiří Podraza SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Zuzana Laudová Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Daniel Dusík KK Odry CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Adam Ecler SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Dagmar Štůralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Procházka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Martin Rychtarík TJ Fulnek CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Eliška Římanová TJ Fulnek CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lucie Švecová KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lucie Švecová KK Topoľčany SVK SVK
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -67kg Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
3. kumite bay -75kg Pavel Marko Karate Polička CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -84kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay -84kg Tomáš Kadlíček Karate-do shotokan HiroTakeKo Hranice CZE CZE
3. kumite bay -84kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay -84kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite bay +84kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay +84kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Danuše Kratochvílová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
13.01.2019
16.12.2018
30.09.2018
14.01.2018
11.04.2015
14.09.2014
12.04.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır