KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

SKIF Prague Open 2021 - 30.10.2021

Město Dolní Břežany
Stát Česká republika
Pořadatel SKIF, HPZ Karate
Kluby na medailových pozicích 17
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
75.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Tuan Kiet Pham Ngoc Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Julie Pallová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Hana Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Olejníková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Julie Pallová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Kryštof Kandalík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Dominik Macek TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kateřina Holubcová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Izabela Place Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Stella Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nicole Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 David Herian Nagai Michi CZE CZE
2. kata muži U20 Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata muži U20 Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U20 Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata ženy U20 Barbora Beránková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata muži David Herian Nagai Michi CZE CZE
3. kata muži Miroslav Merfait SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sabina Křížová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kata ženy Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Miroslava Schubertová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Martin Suchyňa KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata Masters ženy 50+
1. kata Masters ženy 50+ Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
kata team žáci + žákyně (7-13)
1. kata team žáci + žákyně (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
2. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
kata team junioři + juniorky (14-17)
1. kata team junioři + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata team junioři + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team junioři + juniorky (14-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team muži + ženy
1. kata team muži + ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata team muži + ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Tuan Kiet Pham Ngoc Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Julie Pallová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Maya Bouška Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu
1. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Lucie Olejníková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Kryštof Kandalík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) František Němeček SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Tereza Kotalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Viktorie Váňová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenci
1. Kihon Ippon kumite dorostenci Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenci Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Max Herian Nagai Michi CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenky
1. Kihon Ippon kumite dorostenky Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenky Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite juniorky Anna-Marie Kubicová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite muži U20
1. Džiu Ippon kumite muži U20 David Herian Nagai Michi CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite muži U20 Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jaroslav Olejník Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Olejníková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Daniela Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Mia Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Matěj Rovenský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jaroslav Olejník Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Tomáš Kuchař Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Lucie Olejníková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Valerie Kuchařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Matěj Rovenský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Valerie Kuchařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +65kg
1. kumite junioři (16-17) +65kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +65kg Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
kumite muži U20 -70kg
1. kumite muži U20 -70kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U20 -70kg Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U20 -70kg Jakub Koštěl Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ženy U20 -60kg
1. kumite ženy U20 -60kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ženy U20 -60kg Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U20 -60kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Miroslav Merfait SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jan Roller HPZ Karate CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jakub Koštěl Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Miroslava Schubertová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite Masters ženy 50+
1. kumite Masters ženy 50+ Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
SKIF Brno Open 2021 26.09.2021
Novoroční turnaj SKIF 2020 12.01.2020
SKIF Prague Open 2019 30.11.2019
SKIF Open 2019 20.10.2019
Novoroční turnaj SKIF 2019 13.01.2019
SKIF Prague Open 2018 16.12.2018
SKIF Open 2018 30.09.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk