KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Novoroční turnaj SKIF 2020 - 12.01.2020

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 223
Závodníci v kategoriích 453
Kluby 26
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 23
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
75.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 19x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žactvo 5-6 do 9.kyu
1. kata ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Tomáš Fico Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
1. kata ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Tuan Kiet Pham Ngoc Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. kata ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Daniel Koblása SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu
1. kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu Tommy Dooan Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
1. kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu Ondřej Lukšíček SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu Vojtěch Duras Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu Zoe Jančušková Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žactvo 7-9 do 9.kyu Magdaléna Hrnčiariková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu
1. kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Tomáš Fico Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
1. kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Matěj Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kihon ml. žactvo 5-6 do 9.kyu Daniel Koblása SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žákyně (10-11) BRH
1. kumite ml. žákyně (10-11) BRH Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) BRH Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) BRH Valérie Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) BRH Daniela Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Lukáš Vrátný SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Tadeáš Linhart Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Dominik Trubiánský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Filip Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Jan Kalous Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Jan Kalous Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Latová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Jančušková Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Anna Žáková Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Daniela Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Valérie Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kata žactvo 10-14 do 9.kyu
1. Kata žactvo 10-14 do 9.kyu Tereza Kotalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. Kata žactvo 10-14 do 9.kyu Barbora Křížová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kata žactvo 10-14 do 9.kyu Zuzana Burešová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jakub Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Son Pham Cao Ngoc Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matyáš Najman Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Burián Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Natálie Chodorovská Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Žaneta Konvalinová Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Matyáš Najman Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kateřina Janíková Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Richter KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Marie Čadová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata muži U20 Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kata muži U20 Patrik Daniel Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata muži
1. kata muži Daniel Beneš SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kata muži David Kraus Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kata muži Vladimír Švehla Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sabina Křížová Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kata ženy Tereza Jarošová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Tomáš Hořejší Karate ToJo CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Jiří Ježek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Lukáš Bedan SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE CZE
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
2. kata Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy U50 Drahomíra Kůrková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) KODOKAI BRNO CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SK Karate Olomouc CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team mix
1. kata team mix SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu)
1. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Zoe Jančušková Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Tommy Dooan Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Tadeáš Linhart Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Matyáš Suchý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Filip Dušánek Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Terezie Zeidlerová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu)
1. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Zuzana Burešová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Tereza Kotalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Barbora Křížová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Barbora Křížová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Matyáš Hudos Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Antonín Košař Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Eliška Grosmanová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Filip Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Matěj Rovenský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Jakub Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Benjamin Vrána Karate ToJo CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Kryštof Kandalík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Son Pham Cao Ngoc Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Kristián Pechánek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Vojtěch Vrátný SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Jan Babák Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorost
1. Kihon Ippon kumite dorost Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorost Daniel Čičovský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorost Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorost Daniel Řepík Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři Bronislav Kotyza SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jan Procházka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Ondřej Ruml SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite juniorky Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jaroslav Olejník Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Jakub Chodorovský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Kalous Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Matouš Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dominik Trubiánský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +35kg David Vyroubal SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Jakub Chodorovský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) BRH
1. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Lucie Latová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Kateřina Guzková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Matěj Rovenský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Kalous Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Dominik Trubiánský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg David Kundrát Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Veronika Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Valérie Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Michaela Navrátilová Sport Relax CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Tomáš Novotný SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Marek Filip Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Vojta Rendl SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg David Kundrát Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Antonie Lachoutová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Navrátilová Sport Relax CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Vendula Klímová Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jiří Krejcar SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Matěj Fabián SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +65kg
1. kumite junioři (16-17) +65kg Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +65kg Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Lukáš Sirotek SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Marie Čadová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Vendula Klímová Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Kateřina Kontrová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži U20 BRH
1. kumite muži U20 BRH Radek Murdoch SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite muži U20 BRH Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U20 BRH Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite ženy U20 -60kg
1. kumite ženy U20 -60kg Nikola Křišťanová Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH František Doleček Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Daniel Beneš SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite muži BRH Stanislav Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH David Kraus Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Nikola Křišťanová Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Tomáš Hořejší Karate ToJo CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) František Doleček Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Roman Hák USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite Masters ženy U50
1. kumite Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži KK Odry CZE CZE
2. kumite team muži Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite team Masters muži
1. kumite team Masters muži SK Karate Olomouc CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
SKIF Prague Open 2019 30.11.2019
SKIF Open 2019 20.10.2019
Novoroční turnaj SKIF 2019 13.01.2019
SKIF Prague Open 2018 16.12.2018
SKIF Open 2018 30.09.2018
Novoroční turnaj SKIF 2018 14.01.2018
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk