KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2011 - 08.10.2011

Město Kostelec nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamberk
Registrovaných jednotlivců 328
Závodníci v kategoriích 494
Kluby 50
Státy 4
Kluby na medailových pozicích 48
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 24-16-8-4-2
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
47.14%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 35x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
3. kata team žáci (7-13) Spartak Hradec Králové CZE CZE
1. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata team žáci (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +30kg Tereza Bartošová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci -41kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jan Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -30kg Marián Bydžovský TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Casubolo Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Matěj Černý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -30kg Loren Domba Lav Pula CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Ducheček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Fabo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Vojtěch Florian Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +30kg Vojtěch Florian Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Dana Habrová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +30kg Dana Habrová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Nikolas Harms TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
1. kumite ml. žáci -35kg Matúš Hudec ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +30kg Václav Hůlka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Chládek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite st. žáci 8.-7.kyu +40kg Jan Chládek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +40kg Světlana Chládková TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Milan Chroustovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Milan Chroustovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Adam Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ženy Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Monika Kačálová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dan Kadlec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Jan Kalivoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Médea Kančiová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +40kg Médea Kančiová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +30kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Radek Kirsch USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite muži +84kg Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dana Kopuletá TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite muži -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +30kg Oskar Marić Lav Pula CRO CRO
5. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Matějovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Josef Mihulka KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbora Minářová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +40kg Barbora Minářová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -30kg Nikola Mlýnková TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu +40kg Dan Mondl TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Müller SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +30kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu +40kg Václav Nekvinda Karate Polička CZE CZE
1. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Nemejta SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Nezhyba Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anh Nguyenová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -30kg Nicolas Olšavský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Ema Ostřížková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +30kg Nikola Pavlová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Oliver Peknik Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -30kg Aleksandar Petković Lav Pula CRO CRO
1. kumite muži -67kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +30kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci +41kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
1. kumite ml. žáci -30kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -30kg Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite Masters muži (+40 let) Miroslav Roman ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata muži Ziga Rozina KK Trbovlje SLO SLO
2. kumite muži -67kg Ziga Rozina KK Trbovlje SLO SLO
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anežka Ruthová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Tomáš Růžička TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Seidlová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Snětivý USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-11) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +40kg Barbora Svěcená TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Matyáš Svěcený TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Viktorie Šeflová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Adam Šindelář KASR ŽAMBERK CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu +40kg Adam Šindelář KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Michael Šlesingr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně -35kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Maks Šmidhofer KK Trbovlje SLO SLO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Matěj Štěpán SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -30kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Gabriela Štíchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jáchym Urban TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +30kg Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Vaniš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Petr Varyš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite muži -75kg Aljaž Vesenjak KK Trbovlje SLO SLO
3. kumite st. žáci -52kg Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +30kg Lukáš Vlček TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg David Voves TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži -67kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu +40kg Lukáš Záleský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -30kg Tomáš Záleský ml. SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Zrnovský USK Slavia Liberec CZE CZE
1. kumite muži -84kg Nik Žlak KK Trbovlje SLO SLO
1. kumite muži BRH Nik Žlak KK Trbovlje SLO SLO

Související turnaje:

Turnaj Datum
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk