KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Shotokan Cup 2011 - 08.10.2011

şehir Kostelec nad Orlicí
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKC Sokol Vamberk
Yarışmacılar 328
Girişleri 494
Kulüpler 50
Ülkeler 4
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 48
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 4
Puanlama 24-16-8-4-2
İstatistikler


Beğenilme:
47.14%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 35x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Vojtěch Florian Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Marek Fabo KCK Team CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
5. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Matyáš Svěcený TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
7. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
7. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Martin Vanický Kasr Žamberk CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas David Stárek KK Jeseník CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jonáš Sanislo SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay -11 yas Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bay -11 yas Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay -11 yas Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
5. kata bay -11 yas Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay -11 yas Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay -11 yas Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Anh Nguyenová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Monika Kačálová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Ema Ostřížková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Dana Habrová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Sabina Casubolo Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu David Nezhyba Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Jan Chládek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Adam Šindelář Kasr Žamberk CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Barbora Minářová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Médea Kančiová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Tereza Hájková Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Martin Müller SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Viktorie Šeflová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Gabriela Štíchová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Radek Kirsch Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata bay
1. kata bay Ziga Rozina KK Trbovlje SLO SLO
2. kata bay Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata bayan Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bayan Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Milan Chroustovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas SK Kamiwaza karate CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas 8.-7.kyu -30kg
1. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu -30kg Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu -30kg Aleksandar Petković Lav Pula CRO CRO
3. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu -30kg Loren Domba Lav Pula CRO CRO
3. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu -30kg Tomáš Záleský ml. SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu -30kg Marián Bydžovský TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu -30kg Nicolas Olšavský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay -12 yas 8.-7.kyu +30kg
1. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu +30kg Oskar Marić Lav Pula CRO CRO
2. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu +30kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
3. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu +30kg Martin Vanický Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu +30kg Lukáš Vlček TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu +30kg Vojtěch Florian Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu +30kg Václav Hůlka KCK Team CZE CZE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -30kg Adam Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Štěpán SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Matúš Hudec ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -35kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Michael Šlesingr KCK Team CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Jáchym Urban Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Matěj Černý SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay -11 yas +41kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Petr Okenica Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg David Voves Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Filip Trejtnar Kasr Žamberk CZE CZE
kumite bayan -12 yas 8.-7.kyu -30kg
1. kumite bayan -12 yas 8.-7.kyu -30kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas 8.-7.kyu -30kg Nikola Mlýnková TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bayan -12 yas 8.-7.kyu +30kg
1. kumite bayan -12 yas 8.-7.kyu +30kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas 8.-7.kyu +30kg Nikola Pavlová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas 8.-7.kyu +30kg Dana Habrová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas 8.-7.kyu +30kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas 8.-7.kyu +30kg Tereza Bartošová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite bay 12-13 yas 8.-7.kyu +40kg
1. kumite bay 12-13 yas 8.-7.kyu +40kg Václav Nekvinda Karate Polička CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas 8.-7.kyu +40kg Adam Šindelář Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas 8.-7.kyu +40kg Dan Mondl TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas 8.-7.kyu +40kg Lukáš Záleský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas 8.-7.kyu +40kg Jan Chládek Kasr Žamberk CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Anton Orekhov SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Růžička Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Michal Višňovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Nikolas Harms Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Zrnovský Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Daniel Caha TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Petr Varyš Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Matěj Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Kalivoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas 8.-7.kyu +40kg
1. kumite bayan 12-13 yas 8.-7.kyu +40kg Médea Kančiová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas 8.-7.kyu +40kg Barbora Minářová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas 8.-7.kyu +40kg Světlana Chládková TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas 8.-7.kyu +40kg Barbora Svěcená TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Tereza Seidlová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anna Doležalová KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Vaniš SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Nemejta SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Petr Matějovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Dan Kadlec Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Martin Snětivý Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Dana Kopuletá TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anežka Ruthová KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Oliver Peknik Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Růžičková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bay -67kg Ziga Rozina KK Trbovlje SLO SLO
3. kumite bay -67kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -67kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Aljaž Vesenjak KK Trbovlje SLO SLO
2. kumite bay -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
3. kumite bay -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -75kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Nik Žlak KK Trbovlje SLO SLO
2. kumite bay -84kg Josef Mihulka Kasr Žamberk CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE CZE
2. kumite bay +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite bay +84kg Maks Šmidhofer KK Trbovlje SLO SLO
3. kumite bay +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Nik Žlak KK Trbovlje SLO SLO
2. kumite bay OPEN Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay OPEN Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay OPEN Michal Galuška KK Jeseník CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay veterans (+40 yas)
1. kumite bay veterans (+40 yas) Miroslav Roman ŠSK Karate Karviná CZE CZE
2. kumite bay veterans (+40 yas) Milan Chroustovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
26.06.2017-27.06.2017
06.05.2017
08.04.2017
04.03.2017
25.02.2017
19.11.2016
05.11.2016
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır