KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2021 - 23.10.2021

Město Vamberk
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Vamberk, KrSKe
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 2x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Leopold Polák Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Adam Posker Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Radek Turoň KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu David Doleček KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Jakub Rambousek SK Jihlava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Marek Dvorský Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Rychtecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Adam Scholz KKS Tora Legnica POL POL
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Ondřej Prokš SK Jihlava CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu David Bezkočka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jakub Janda Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Tomy Tran Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vojtěch Hošek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Johana Švandová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Nikoleta Luxová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Kristýna Ondráčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Sofie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vágnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Sára Vrzalová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Zuzana Bartošová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Elen Karčová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Foltýn KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Štěpán Pávek SK Jihlava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Kryštof Kosař Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Taťáňa Russwurmová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Paluch Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Helena Přechová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Julie Csatlós Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Karolína Hynarová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Natálie Suchá SK Jihlava CZE CZE
kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu
1. kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu Markéta Dluhošová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu Eliška Šošolíková Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu Alžběta Škorpilová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu Tereza Vojtíšková Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu Alla Klyvets KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Milan Bielik SK Jihlava CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Sokolová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nikola Kozlowska KKS Tora Legnica POL POL
kata muži
1. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži Martin Přech Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
5. kata muži Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata muži Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Krystýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
2. kata ženy Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ženy Petra Nováková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Antonín Brožíček Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu BRH Jeremy Németh Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu BRH Radek Turoň KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu BRH Marek Dvorský Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu BRH Adam Posker Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Radim Šebetka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Jakub Jarolímek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Vojtěch Hošek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Zdeněk Kápička Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu BRH David Bezkočka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu BRH Jakub Janda Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu BRH Adam Bartoň-Dobenín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu BRH Jakub Koriťák Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu BRH Tomy Tran Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Rychtecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Hamák Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +32kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +32kg Leopold Polák Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Johana Švandová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Nikoleta Luxová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Sofie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Zuzana Bartošová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Elen Karčová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sára Vrzalová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) BRH
1. kumite ml. žákyně (10-11) BRH Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) BRH Sára Vrzalová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) BRH Anna Vágnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Erik Halač SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Kryštof Kulhavý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Malý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Dominik Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Kryštof Kosař Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Vágner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Bukovská SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Vendula Klimešová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Karolina Skorska KKS Tora Legnica POL POL
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Taťáňa Russwurmová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Štěchová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Chacko Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ladislav Bečvář SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Zeman Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alexandr Šimák Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Suchá SK Jihlava CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Alla Klyvets KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jana Ražná MSKA Krmelín CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Dostálová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hošáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karolína Hynarová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Milan Bielik SK Jihlava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Ha Do-Vinh TJ karate Třebíč CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Hošák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Daniel Toppisch SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Toufar TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Alexandr Pirkl SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Marek Blaha Karate Zábřeh na Moravě CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikola Kozlowska KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Zuzana Sokolová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Jílková MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kinga Hanysz KKS Tora Legnica POL POL
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Vojtěch Mann MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
1. kumite muži -75kg Piotr Stezycki KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite muži -75kg Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg David Staněk TJ Sokol Šumperk CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Adam Knajbl T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Knajbl T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
3. kumite muži BRH David Staněk TJ Sokol Šumperk CZE CZE
5. kumite muži BRH Marek Blaha Karate Zábřeh na Moravě CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Krystýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Andrea Drsková T.J. Sokol I. Smíchov CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Petra Nováková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Andrea Drsková T.J. Sokol I. Smíchov CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
5. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team muži MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Ústí nad Orlicí 2021 06.11.2021
Shotokan Cup 2020 03.10.2020
Velká cena Trutnova 2020 25.01.2020
Zimní olympiáda dětí a mládeže 2020 20.01.2020-21.01.2020
Velká cena Ústí nad Orlicí 2019 23.11.2019
Wakizaši Cup 2019 28.10.2019
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk