KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Ústí nad Orlicí 2021 - 06.11.2021

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Ústí nad Orlicí
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
80.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Marek Hrebenár KK Shihan Poprad SVK SVK
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Denis Rek Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Štěpán Podlesný KARATE Havířov CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu David Doleček KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Radek Turoň KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Daniel Krsek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Jakub Lukavský Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Marek Hrebenár KK Shihan Poprad SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Krakovský KK Shihan Poprad SVK SVK
5. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Radim Šebetka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Matyáš Havlena KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Tomy Tran Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jindřich Dusil Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Michal Krčmář Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Anežka Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Ester Nováková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Johana Švandová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Nikoleta Luxová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Kristýna Ondráčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Karolína Kišková KK Shihan Poprad SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Linda Klempová KK Shihan Poprad SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Laura Klempová KK Shihan Poprad SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Konůpková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vágnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Dorotka Pavelková KARATE Havířov CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Zuzana Bartošová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Mariana Feifičová ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Markéta Jašková KARATE Havířov CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Amálie Polická KARATE Havířov CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Dominik Macek TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Vojtěch Malý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Hynek Hollein ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Radek Nekvinda Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu František Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Patrik Hlobil KARATE Havířov CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Nedoroščík KK Shihan Poprad SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Sebastian Noštinský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Radek Nechuta SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Martin Foltýn KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Igor Szydelko KKS Tora Legnica POL POL
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Viktorie Váňová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Izabela Place Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Zuzana Štěchová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kateřina Holubcová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Pavlína Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Alexandr Šimák Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Glatzová KK Shihan Poprad SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Adam Hošák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata muži Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata muži Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata ženy Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Martin Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jan Rameš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Bohumíra Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Radek Turoň KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Denis Rek Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg David Doleček KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Alexandr Kleiner SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jeremy Németh Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Daniel Krsek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Hrebenár KK Shihan Poprad SVK SVK
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Radim Šebetka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Jakub Jarolímek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Matyáš Havlena KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Adam Bartoň-Dobenín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg David Horváth ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Jindřich Dusil Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Tomy Tran Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Marek Hrebenár KK Shihan Poprad SVK SVK
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tadeáš Krakovský KK Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) BRH
1. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Natália Vilangurčiková Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Nikola Rojíková SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Anežka Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Johana Švandová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Nikoleta Luxová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Ester Nováková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Zuzana Bartošová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Mariana Feifičová ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klára Chrastinová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Jessica Gašparová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Laura Klempová KK Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Klára Chrastinová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Karolína Kišková KK Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Adéla Konůpková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Anna Vágnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Natálie Štěpánová SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Linda Klempová KK Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Nela Červená SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sára Vrzalová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Dominik Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Radek Nechuta SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Martin Foltýn KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Kryštof Kulhavý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Matyáš Tomi SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Matyáš Mozgala SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Patrik Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Roman Sivák KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Dennis Mejsnar SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Daniel Voháňka SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Bukovská SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Adéla Bábiková Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Viktorie Adámková SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Kulhánková SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Viktorie Tomanová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Štěchová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ladislav Bečvář SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Roman Hlushko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Vančura SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kimi Zita SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Polák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Veselý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Bára Krátká Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Petra Chrastinová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Elen Kozlová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hošáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Hošák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Daniel Toppisch SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Alexandr Pirkl SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Aneta Doffková SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Doffková SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite muži -67kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite muži -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži -75kg Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -84kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži -84kg Václav Chaloupka Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži +84kg Peter Gnebus KK Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite muži +84kg Lukáš Honc Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Filip Glatz KK Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite muži BRH Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Peter Gnebus KK Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite muži BRH Václav Chaloupka Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Bohumíra Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Bohumíra Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Bohumíra Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci ŠSK Karate Karviná CZE CZE
2. kumite team st. žáci SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite team st. žáci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team st. žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite team st. žákyně KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite team st. žákyně Shihan Poprad SVK SVK
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) KK Lichnice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team muži KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2021 23.10.2021
Shotokan Cup 2020 03.10.2020
Velká cena Trutnova 2020 25.01.2020
Zimní olympiáda dětí a mládeže 2020 20.01.2020-21.01.2020
Velká cena Ústí nad Orlicí 2019 23.11.2019
Wakizaši Cup 2019 28.10.2019
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk