KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2011 - 08.10.2011

Město Kostelec nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamberk
Registrovaných jednotlivců 328
Závodníci v kategoriích 494
Kluby 50
Státy 4
Kluby na medailových pozicích 48
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 24-16-8-4-2
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
47.14%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 35x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Müller SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
5. kata dorostenky (14-15) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Gabriela Štíchová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Viktorie Šeflová Karate České Budějovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata junioři (16-17)
2. kata junioři (16-17) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Radek Kirsch Slavia TU Liberec CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
2. kata Masters muži (+40 let) Milan Chroustovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jonáš Sanislo SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Fabo KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Vojtěch Florian Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Matyáš Svěcený TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Vanický Kasr Žamberk CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
5. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Casubolo Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Monika Kačálová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anh Nguyenová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Ema Ostřížková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Dana Habrová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kata muži
1. kata muži Ziga Rozina KK Trbovlje SLO SLO
2. kata muži Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
2. kata st. žáci (12-13) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Adam Šindelář Kasr Žamberk CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Nezhyba Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Chládek Kasr Žamberk CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Tereza Hájková Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbora Minářová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Médea Kančiová Karate-do Litomyšl CZE CZE
kata team žáci (7-13)
3. kata team žáci (7-13) Spartak Hradec Králové CZE CZE
1. kata team žáci (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata ženy
3. kata ženy Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata ženy Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
1. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Vaniš SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Nemejta SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Snětivý Slavia TU Liberec CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Matějovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dan Kadlec Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anežka Ruthová KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dana Kopuletá TJ Karate Třebíč CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Růžičková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Oliver Peknik Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Miroslav Roman ŠSK Karate Karviná CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Milan Chroustovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite ml. žáci -30kg
7. kumite ml. žáci -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
1. kumite ml. žáci -30kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Matěj Štěpán SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Adam Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
2. kumite ml. žáci -35kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci -35kg Matúš Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Michael Šlesingr KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
2. kumite ml. žáci -41kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
1. kumite ml. žáci -41kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Matěj Černý SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jáchym Urban Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci +41kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Filip Trejtnar Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg David Voves Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Petr Okenica Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -30kg Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -30kg Aleksandar Petković Lav Pula CRO CRO
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -30kg Loren Domba Lav Pula CRO CRO
5. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -30kg Marián Bydžovský TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -30kg Tomáš Záleský ml. SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -30kg Nicolas Olšavský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci 8.-7.kyu +30kg
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +30kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +30kg Václav Hůlka KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +30kg Vojtěch Florian Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +30kg Martin Vanický Kasr Žamberk CZE CZE
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +30kg Oskar Marić Lav Pula CRO CRO
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +30kg Lukáš Vlček TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
5. kumite ml. žákyně -35kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
1. kumite ml. žákyně -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
5. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
1. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -30kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -30kg Nikola Mlýnková TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +30kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +30kg Dana Habrová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +30kg Nikola Pavlová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +30kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +30kg Tereza Bartošová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži -67kg
3. kumite muži -67kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
1. kumite muži -67kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -67kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite muži -67kg Ziga Rozina KK Trbovlje SLO SLO
kumite muži -75kg
2. kumite muži -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
1. kumite muži -75kg Aljaž Vesenjak KK Trbovlje SLO SLO
3. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Nik Žlak KK Trbovlje SLO SLO
2. kumite muži -84kg Josef Mihulka Kasr Žamberk CZE CZE
kumite muži +84kg
2. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
1. kumite muži +84kg Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Maks Šmidhofer KK Trbovlje SLO SLO
kumite muži BRH
2. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži BRH Michal Galuška KK Jeseník CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite muži BRH Nik Žlak KK Trbovlje SLO SLO
kumite st. žáci -39kg
3. kumite st. žáci -39kg Anton Orekhov SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite st. žáci -39kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Tomáš Růžička Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
5. kumite st. žáci -45kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
1. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
2. kumite st. žáci -52kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Michal Višňovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jan Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
5. kumite st. žáci -60kg Petr Varyš Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Nikolas Harms Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Zrnovský Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Daniel Caha TJ Karate Třebíč CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
3. kumite st. žáci +60kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Matěj Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Marek Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Jan Kalivoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu +40kg
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu +40kg Lukáš Záleský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu +40kg Adam Šindelář Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite st. žáci 8.-7.kyu +40kg Jan Chládek Kasr Žamberk CZE CZE
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu +40kg Václav Nekvinda Karate Polička CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu +40kg Dan Mondl TJ Karate Třebíč CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
3. kumite st. žákyně -42kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Seidlová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
2. kumite st. žákyně -50kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Anna Doležalová KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně 8.-7.kyu +40kg
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +40kg Barbora Minářová Karate-do Litomyšl CZE CZE
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +40kg Médea Kančiová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +40kg Barbora Svěcená TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +40kg Světlana Chládková TJ Karate Třebíč CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk