KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2007 - 06.10.2007

Město Rychnov nad Kněžnou
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamberk
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 5
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
53.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 45x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
3. kumite team junioři (16-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team muži Karate Polička CZE CZE
3. kumite team muži SKBU Trutnov CZE CZE
1. kumite team ženy SKBU Trutnov CZE CZE
1. kumite team junioři (16-17) SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kata team dorostenci (14-15) UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
1. kata team dorostenky (14-15) UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
2. kumite team ženy Sokol Pardubice CZE CZE
1. kumite team muži Arkádia Galanta (SVK) SVK SVK
2. kata team dorostenci (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kata team dorostenky (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
1. kumite ml. žáci -30kg Wiktor Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata ml. žáci (7-11) Wiktor Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
1. kata Masters muži (+35 let) Jaroslaw Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite ženy -60kg Alena Bajerová Karate Zábřeh na Moravě CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Sternik Bartosz Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
2. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Jessica Batbajarová Samuraj Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite junioři (18-20) -70kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Blažek KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
1. kumite ml. žáci +40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
3. kumite junioři (18-20) -65kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
1. kumite muži -80kg František Doleček Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Andrzej Domanski KKS Tora Legnica POL POL
3. kata ml. žáci (7-11) Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
2. kumite muži -75kg Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Sylwia Golubicz KKS Tora Legnica POL POL
1. kata juniorky (16-17) Sylwia Golubicz KKS Tora Legnica POL POL
1. kumite ml. žáci -40kg Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
1. kata ml. žáci (7-11) Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
1. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
1. kumite ženy U21 +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Daniel Hess KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Vladislav Hetflejš Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Miloslav Hladík Samuraj Havlíčkův Brod CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite st. žákyně -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite muži -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata muži U21 Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
1. kumite muži -70kg Michal Chmelař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
1. kata muži Miloslav Kabeš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Adriana Kajtazi Lav Pula CRO CRO
3. kumite st. žákyně -50kg Adriana Kajtazi Lav Pula CRO CRO
3. kumite st. žáci -60kg Martin Kaplan Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -75kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. kumite muži +80kg Jiří Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Bartoloměj Kováč Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Jana Kovaříková KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
3. kata muži Karel Krásný SK Predátor Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite st. žáci -40kg Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Aleksandra Kus UKS Shodan Zduny POL POL
3. kata ml. žákyně (7-11) Petra Latíková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Ladislav Lux SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Jennifer Martinčić Lav Pula CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Marcelina Mazajczyk UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite muži -80kg David Mikeš Vysoké Mýto CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Martin Mlejnek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Jagoda Mlynarz UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Dariusz Mlynarz UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite ženy U21 +60kg Lucia Motlová Chotěboř CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci -35kg Filip Novotný Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata dorostenky (14-15) Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite ženy +60kg Eliška Oravcová Sokol Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Palm Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
1. kumite ženy +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Maja Pavlović Lav Pula CRO CRO
2. kata muži U21 Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Dominik Petr Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Iveta Pluskalová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Milosz Poczta UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite junioři (18-20) -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
3. kumite muži -75kg Štěpán Příhoda Karate Polička CZE CZE
1. kumite junioři (18-20) +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kata muži U21 Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kumite st. žáci -50kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite muži +80kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
2. kumite muži -70kg Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite junioři (16-17) -75kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Slavíková KK Přelouč CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Maciej Sternik Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Jelena Stijepić Lav Pula CRO CRO
3. kata st. žáci (12-13) Martin Stodola Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite muži +80kg Martin Svoboda KK Přelouč CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Adam Szyrner UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite st. žákyně -50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata muži Josef Šedivý SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata muži U21 Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite muži -75kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -70kg Pavel Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
3. kumite ml. žákyně +35kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
1. kumite ženy -60kg Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Jana Tošnarová Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Artur Trubicki Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
2. kumite junioři (16-17) -60kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jiří Vávra SK Predátor Praha CZE CZE
1. kumite dorostenky -57kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite dorostenky +57kg Dominika Wojtaszek KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite muži +80kg Tomáš Záleský st. SKC Sokol Vamberk CZE CZE
1. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Kacper Zawada Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
1. kumite ml. žákyně -35kg Weronika Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite junioři (18-20) -65kg Robert Zilizi Arkádia Galanta SVK SVK
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Oskar Zoladzijewski Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite junioři (18-20) -80kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Shotokan Cup 2016 17.09.2016
Shotokan Cup 2015 26.09.2015
Shotokan Cup 2014 27.09.2014
Shotokan Cup 2013 05.10.2013
Shotokan Cup 2012 06.10.2012
Shotokan Cup 2011 08.10.2011
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk