KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2019 - 12.10.2019

Město Vamberk
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamberk
Kluby na medailových pozicích 29
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
33.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Trung Duc Nguyen KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Ales Urge Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Růžička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Adam Hejtmánek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Oliver Kubín KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Šoral TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Ales Urge Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Trung Duc Nguyen KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Lochman Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jakub Otrusina Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu David Bezkočka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu David Doleček KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Michal Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Hynek Hollein ŠSK karate Karviná CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Adam Hurdálek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Adrian Gorecki ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vojtěch Malý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu David Bednář KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jan Majer ŠSK karate Karviná CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Miriam Wenderlová KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Bartošová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Anna Vágnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Sabrina Mebrouk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Nina Mistriková Laugaricio Trenčín SVK SVK
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Miriam Wenderlová KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Sabrina Mebrouk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Zuzana Bartošová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Anna Bartoníčková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nina Mistriková Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Kubešová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Pavlína Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Johana Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Johana Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Lucie Urbanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Pavlína Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Sabrina Mebrouk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Karolína Husáková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anna Kubátová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Klára Fialová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Viktorie Tomanová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Benjamín Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Švácha TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ondřej Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Alexandr Šimák Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Dostálová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dan Gellér KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Alexandr Kos SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži Jan Rameš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata muži David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ženy Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jan Rameš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Vladimír Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Peter Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kubešová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Target Sport Milovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kata team ml. žáci (7-11) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Target Sport Milovice CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) KK Lichnice CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-11) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let
1. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Target Sport Milovice CZE CZE
2. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let
1. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Target Sport Milovice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata team muži Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team muži Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team muži ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Target Sport Milovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Radim Šebetka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Samuel Kekely Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jan Lochman Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Dominik Hloušek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Martin Růžička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg David Bezkočka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Trung Duc Nguyen KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Oliver Kubín KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Ales Urge Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Dominik Halamka Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg David Bednář KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Kristián Křák ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Jan Majer ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Jan Čermák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Vojtěch Malý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Adrian Gorecki ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Adam Dědek Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Hynek Hollein ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg František Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Maxim Šatek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Dominik Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Hlaváč Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Vágner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Krpata SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Havlíček KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Mondek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matěj Markovský Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Jana Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Anna Vágnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Sára Špásová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Miriam Wenderlová KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Viktorie Tomanová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Lucie Urbanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Pavlína Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Anna Kubátová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Johana Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Eliška Kolářová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Adéla Vokřálová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Klára Fialová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Zuzana Minaříková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Simona Svatošová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sylva Havlíčková KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Josefína Novotná Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Benjamín Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jan Kopsa Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Alexandr Šimák Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Milan Troschok ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Matěj Roček KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tobiáš Kráčmar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tobiáš Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Tomáš Veselý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Adéla Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Veronika Dostálová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Barbara Holemá Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Anna Hošáková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vitaliy Fedko SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Maksymilian Pietrzyk KKS Tora Legnica POL POL
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Richard Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Patryk Papros KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Kohut Karate Polička CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Beata Reguliová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Exnar KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Piotr Stezycki KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite junioři (16-17) -76kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Sabina Medunová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite muži -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži -75kg Zdeněk Bombera MSKA Mohelnice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži -75kg Ladislav Dostálek MSKA Krmelín CZE CZE
5. kumite muži -75kg Martin Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Váňa Sokol Dobruška CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE CZE
2. kumite muži BRH Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži BRH Ladislav Dostálek MSKA Krmelín CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Šuranský MSKA Mohelnice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Andrea Drsková Sokol Smíchov CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
5. kumite ženy BRH Andrea Drsková Sokol Smíchov CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Váňa Sokol Dobruška CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pardubice Open 2019 15.06.2019
Velká cena Trutnova 2019 02.03.2019
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2018 01.12.2018
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk