KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Shotokan Cup 2007 - 06.10.2007

şehir Rychnov nad Kněžnou
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKC Sokol Vamberk
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 35
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 5
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
53.33%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 45x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
2. kata bay -11 yas Wiktor Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
3. kata bay -11 yas Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Petra Latíková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
3. kata bay 12-13 yas Martin Stodola Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
3. kata bayan 14-15 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Sylwia Golubicz KKS Tora Legnica POL POL
2. kata bayan 16-17 yas Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Jana Tošnarová TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay
1. kata bay Miloslav Kabeš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay Josef Šedivý SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay Karel Krásný SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata bay Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Jaroslaw Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata bay veterans (+35 yas) Maciej Sternik Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
3. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Ladislav Lux Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay 14-15 yas KKS Tora Legnica (POL) POL POL
1. kata takýmlar bay 14-15 yas UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay 14-15 yas KKS Tora Legnica (POL) POL POL
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Wiktor Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Radek Vávra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Filip Novotný Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Adam Szyrner UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Blažek KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Daniel Hess KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -40kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Martin Mlejnek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Weronika Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite bayan -12 yas -35kg Jennifer Martinčić Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan -12 yas -35kg Aleksandra Kus UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite bayan -12 yas -35kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Jessica Batbajarová Samuraj Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Dominik Petr Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Martin Kaplan Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Milosz Poczta UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Miloslav Hladík Samuraj Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Adriana Kajtazi Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Maja Pavlović Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Jelena Stijepić Lav Pula CRO CRO
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Kacper Zawada Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Vladislav Hetflejš Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Bartoloměj Kováč Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Dariusz Mlynarz UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Oskar Zoladzijewski Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Tomáš Palm Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Sternik Bartosz Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Jiří Vávra SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Adriana Kajtazi Lav Pula CRO CRO
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Jagoda Mlynarz UKS Shodan Zduny POL POL
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Marcelina Mazajczyk UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Iveta Pluskalová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Sylwia Golubicz KKS Tora Legnica POL POL
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Dominika Wojtaszek KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Jana Kovaříková KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Slavíková KK Přelouč CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Tomáš Hynek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Robert Zilizi Arkádia Galanta SVK SVK
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Andrzej Domanski KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Artur Trubicki Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +80kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lucia Motlová Chotěboř CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Michal Chmelař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -70kg Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bay -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -70kg Pavel Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay -75kg Štěpán Příhoda Karate Polička CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg František Doleček TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
2. kumite bay -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -80kg David Mikeš MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Jiří Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay +80kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay +80kg Martin Svoboda KK Přelouč CZE CZE
3. kumite bay +80kg Tomáš Záleský st. Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Alena Bajerová Karate Zábřeh na Moravě CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Eliška Oravcová Sokol Pardubice CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Arkádia Galanta (SVK) SVK SVK
2. kumite takýmlar bay SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Karate Polička CZE CZE
3. kumite takýmlar bay SKBU Trutnov CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan Sokol Pardubice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.10.2019
29.09.2018
30.09.2017
17.09.2016
26.09.2015
27.09.2014
05.10.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır