KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2018 - 29.09.2018

Město Vamberk
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamberk
Registrovaných jednotlivců 240
Kluby 35
Státy 4
Kluby na medailových pozicích 30
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
40.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Leo Cápay KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Marcel Smatana KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-9) Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Michal Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Pekarovič Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kata ml. žáci (7-9) Artur Vaculík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Najman Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Burián Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) David Šimun Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kata ml. žáci (10-11) Mikuláš Forman Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Miriam Wenderlová KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Elena Wircińská Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Johana Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Navrátilová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Marie Fejfarová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Anežka Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dan Geller KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Tomáš Kačmar USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Natálie Strnadová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kinga Hanysz KKS Tora Legnica POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Eva Otrubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eva Švubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Johanka Hájková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Adéla Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Daria Dykas KKS Tora Legnica POL POL
5. kata dorostenky (14-15) Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Jana Winiarská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Natalia Mojzyk KKS Tora Legnica POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Aurel Strigač Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Jindra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kata junioři (16-17) David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Tereza Válková SK Karate Olomouc CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata muži Jaromír Kubát Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata muži Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Ivana Hordějčuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Jana Dušková KASR ŽAMBERK CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Matyáš Havlena KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Artur Vaculík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Dominik Halamka Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jakub Otrusina Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Matěj Markovský Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Oliver Kubín KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Jindřich Mičík KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Benjamin Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Vojtěch Rousek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Forman Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Dominik Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Marián Zelený Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Hubka KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Hubka KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Hlaváč Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Kopsa Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Pirkl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Hubka KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Šimun Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alexandr Šimák KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tomáš Veselý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tobiáš Kráčmar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Tománek Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Elena Wircińská Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Elena Wircińská Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Nina Mistriková Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Miriam Wenderlová KK Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Anežka Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Zuzana Minaříková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Marie Fejfarová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Josefína Novotná Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Tereza Lantosová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Michaela Navrátilová Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Vendula Baudischová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Anna Hošáková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Dan Geller KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Martin Tvrdoň Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Patrik Tomíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Roman Forhachi Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Lukáš Kadlec Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Matěj Roček KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Nedělčev KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Patrik Hasan Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Daniel Kráčmar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Adéla Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Veronika Dostálová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Julia Batodziej KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite st. žákyně +50kg Kinga Hanysz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Karina Denchylya KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Pavel Hofmeister Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Szymon Sprancel KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vítek Žárovský SK Karate Olomouc CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kozlowska KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natalia Cerkowiak KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natalia Mojzyk KKS Tora Legnica POL POL
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Aurel Strigač Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Daman Preet Indie IND IND
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Jindra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Piotr Stezycki KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Válková SK Karate Olomouc CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite muži -67kg Gaurav Sachdeva Indie IND IND
3. kumite muži -67kg Manish Kumar Indie IND IND
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite muži -75kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite muži -75kg Ladislav Morávek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Akshay Hooda Indie IND IND
3. kumite muži -84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -84kg Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Amandeep Singh Indie IND IND
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite muži BRH Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Martina Pejskarová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Ivana Hordějčuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Martina Pejskarová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Ivana Hordějčuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Jan Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite team muži ŠSK Karate Karviná CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk