KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2020 - 03.10.2020

Město Vamberk
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Vamberk
Kluby na medailových pozicích 12
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
0%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 0x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Jakub Jarolímek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Radek Turoň KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Petržel Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Rychtecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) David Doleček KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Hudetz KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Radek Turoň KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Adam Posker Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Vojtěch Rychtecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Radim Šebetka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Vojtěch Petržel Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Leopold Polák Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Jakub Hudetz KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Adrien Lazecký Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Kulhavý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Maxim Šatek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Hošek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Kryštof Kulhavý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Matyáš Havlena KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Matyáš Zábrodský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu David Bezkočka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Adam Král Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Johana Švandová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Ester Nováková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Anna Vágnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Johana Švandová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Ester Nováková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Johana Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Zuzana Štěchová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Hejtmánková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Taťáňa Russwurmová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Zuzana Štěchová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Adéla Hejtmánková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Alex Kirschner Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Kryštof Kosař Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Paluch Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Hošáková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ondřej Chacko Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Adéla Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Klára Škaloudová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Ručka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata muži Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ženy Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Radim Šebetka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Vojtěch Rychtecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jakub Hudetz KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jakub Jarolímek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg David Doleček KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Radek Turoň KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jeremy Németh Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Leopold Polák Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Adrien Lazecký Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Vojtěch Petržel Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Vojtěch Hošek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Kryštof Kulhavý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg David Bezkočka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Matyáš Havlena KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Matyáš Zábrodský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Dominik Hloušek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Maxim Šatek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Samuel Kekely Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Vágnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Johana Švandová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu BRH Ester Nováková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Taťáňa Russwurmová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Adéla Hejtmánková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Pouzarová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Pavlína Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Sára Vrzalová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Johana Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Eliška Kolářová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Beránek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Kryštof Kosař Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Ladislav Bečvář SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Ondřej Vágner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Alex Kirschner Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Tobiáš Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Ondřej Mondek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tomáš Veselý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Zuzana Minaříková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Jana Ražná MSKA Krmelín CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anna Hošáková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Kubalák Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Veselý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Kolář Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Jana Vacinová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Mikuláš Mann MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Čermák MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Alexandr Pirkl SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Ručka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Jílková MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Michaela Jílková MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jiří Trunec MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
3. kumite muži +84kg Václav Doubravský MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
3. kumite muži +84kg Ondřej Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži BRH Václav Doubravský MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
3. kumite muži BRH Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Trunec MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Monika Nedavašková-Latzelová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Andrea Drsková T.J. Sokol I. Smíchov CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Barbora Trtíková MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Andrea Drsková T.J. Sokol I. Smíchov CZE CZE
3. kumite ženy BRH Monika Nedavašková-Latzelová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Barbora Trtíková MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) MSK Sokol Vysoké Mýto CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2020 25.01.2020
Zimní olympiáda dětí a mládeže 2020 20.01.2020-21.01.2020
Velká cena Ústí nad Orlicí 2019 23.11.2019
Wakizaši Cup 2019 28.10.2019
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Pardubice Open 2019 15.06.2019
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2019 18.05.2019
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk