KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ostrava 2019 - 09.02.2019

Město Ostrava
Stát Česká republika
Kluby na medailových pozicích 9
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 36-24-12-9-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
0%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 0x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nina Kňazovčíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Marika Hrnčáriková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Marika Hrnčáriková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Marika Hrnčáriková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Marika Hrnčáriková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Marika Hrnčáriková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Marika Hrnčáriková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Marika Hrnčáriková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Marika Hrnčáriková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Viktória Brodaniová AC UNIZA Žilina SVK SVK
7. kata dorostenky (14-15) Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Nina Kňazovčíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Natalia Budzyn KS Ronin POL POL
3. kata juniorky (16-17) Katarzyna Trafankowska UKS Shodan Zduny POL POL
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Kristýna Flanderová Dojo-Ryu Ostrava CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ženy Julia Niżyńska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata ženy Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata ženy Nikola Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Lenka Benová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
Ruše Cup 2020 15.02.2020
Grand Prix Ústí n/L 2019 04.05.2019
Grand Prix Ostrava 2019 09.02.2019
Grand Prix Ostrava 2018 03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk