KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2018 - 28.04.2018 - 29.04.2018

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 314
Závodníci v kategoriích 708
Kluby 35
Státy 8
Kluby na medailových pozicích 30
Státy na medailových pozicích 8
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
69.23%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 13x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Vyroubal SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Kalous SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Michal Břuska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Kačmar USK Slavia Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Antonín Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu David Svoboda Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Stella Prátová Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Valérie Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Sirová HPZ Karate CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Vanessa Wecławiak SKI Poland POL POL
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Michal Břuska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Nicole Wecławiak SKI Poland POL POL
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Kinga Pyra SKI Poland POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Adrianna Pyra SKI Poland POL POL
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Emilija Malena Martinuzzi SKIF Slovenia SLO SLO
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Preda Luca SKIF Romania ROM ROM
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Dillon Brett SKIF Ireland IRE IRE
3. kata junioři (16-17) Ryan Murphy SKIF Ireland IRE IRE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 Matteo Iacono SKI-I Italy ITA ITA
2. kata muži U20 Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži U20 Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Francesca Rinaudo SKI-I Italy ITA ITA
2. kata ženy U20 Clarissa Rošker SKIF Slovenia SLO SLO
3. kata ženy U20 Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Marco Buffo SKI-I Italy ITA ITA
2. kata muži Davide Verderame SKI-I Italy ITA ITA
3. kata muži Jamie Conroy SKIF Ireland IRE IRE
kata ženy
1. kata ženy Susanna Seghizzi SKI-I Italy ITA ITA
2. kata ženy Stefania Gazzola SKI-I Italy ITA ITA
3. kata ženy Giulia Buffo SKI-I Italy ITA ITA
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Eddie O Donnell SKIF Ireland IRE IRE
2. kata Masters muži 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Miroslav Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Jaroslav Hamza Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Stephen Whitney SKIF Ireland IRE IRE
3. kata Masters muži U50 Tomáš Tragan Budokai Brandýsek CZE CZE
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
2. kata Masters ženy U50 Yvonne Cashman SKIF Ireland IRE IRE
3. kata Masters ženy U50 Andrea Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SKIF Poland POL POL
2. kata team žákyně (7-13) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKIF Ireland IRE IRE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKIF Ireland IRE IRE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKIF Ireland IRE IRE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKIF Ireland IRE IRE
kata team muži
1. kata team muži SKIF Romania ROM ROM
2. kata team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SKI-I Italy ITA ITA
2. kata team ženy SKI-I Italy ITA ITA
3. kata team ženy SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team Masters muži
1. kata team Masters muži SKIF Czech Republic CZE CZE
2. kata team Masters muži SKIF Ireland IRE IRE
3. kata team Masters muži SKIF Czech Republic CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Karate Team Bohunice CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Karate Team Bohunice CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenky
1. Kihon Ippon kumite dorostenky SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenky SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři Nagai-Michi CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite juniorky SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jan Kalous SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Michal Břuska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Tomáš Vu Duc Anh HPZ Karate CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Bednář TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Nejedlý TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Stránský TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Samuel Harag Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Jakub Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Elen Hojgrová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Sofie Kubínová HPZ Karate CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viktoria Šoltésová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Karolína Jelénková Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Tom O Brien SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite st. žáci -50kg Ondřej Hanus Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Aljaž Gornik SKIF Slovenia SLO SLO
2. kumite st. žáci +50kg Vojtěch Válek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Sundus Delea SKIF Ireland IRE IRE
2. kumite st. žákyně +45kg Maja Dutkiewicz SKI Poland POL POL
3. kumite st. žákyně +45kg Marta Dutkiewicz SKI Poland POL POL
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Preda Luca SKIF Romania ROM ROM
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jonathan McCarthy SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Eoghan Long SKIF Ireland IRE IRE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Miriam Delea SKIF Ireland IRE IRE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Andra Funariu SKIF Romania ROM ROM
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lukrécia Ľahká Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kaitlin Ross SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Abigail Brett SKIF Ireland IRE IRE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Dillon Brett SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Jernej Gornik SKIF Slovenia SLO SLO
kumite junioři (16-17) +65kg
1. kumite junioři (16-17) +65kg Laurentiu Vlad SKIF Romania ROM ROM
2. kumite junioři (16-17) +65kg Ryan Murphy SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Franciszek Awuku SKI Poland POL POL
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Allanah Twohig SKIF Ireland IRE IRE
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Alice Anderlová TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži U20 -70kg
1. kumite muži U20 -70kg Matteo Iacono SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite muži U20 -70kg Dylan Sullivan SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite muži U20 -70kg Sean Corbett SKIF Ireland IRE IRE
kumite muži U20 +70kg
1. kumite muži U20 +70kg Denis Iovescu SKIF Romania ROM ROM
2. kumite muži U20 +70kg Davide Rossi SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite muži U20 +70kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy U20 -60kg
1. kumite ženy U20 -60kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U20 -60kg Clarissa Rošker SKIF Slovenia SLO SLO
kumite ženy U20 +60kg
1. kumite ženy U20 +60kg Francesca Rinaudo SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite ženy U20 +60kg Alice Anderlová TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Szymon Skwierzyński SKI Poland POL POL
2. kumite muži -65kg Dylan Sullivan SKIF Ireland IRE IRE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Davide Verderame SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite muži -75kg Mattia Marocca SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite muži -75kg Gerardino Cappuccio SKI-I Italy ITA ITA
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Andrea Ruo SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite muži +75kg Graeme Butler SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite muži +75kg Cristian Iosipescu SKIF Romania ROM ROM
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Giulia Buffo SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite ženy +60kg Elisa Pea SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite ženy +60kg Stefania Gazzola SKI-I Italy ITA ITA
kumite Masters muži 50+
1. kumite Masters muži 50+ Eric McCarthy SKIF Ireland IRE IRE
2. kumite Masters muži 50+ Mike Corbett SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite Masters muži 50+ Allan Rønne Jensen SKIF Denmark DEN DEN
kumite Masters muži U50
1. kumite Masters muži U50 Vincenzo Barone SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite Masters muži U50 Stuart Hickey SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite Masters muži U50 Jaroslav Hamza Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SKBU Trutnov CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) SKIF Ireland IRE IRE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SKIF Ireland IRE IRE
2. kumite team junioři (16-17) SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite team junioři (16-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) SKIF Czech Republic CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) SKIF Ireland IRE IRE
kumite team muži
1. kumite team muži SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite team muži SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite team ženy SKIF Czech Republic CZE CZE
kumite team Masters muži
1. kumite team Masters muži SKIF Czech Republic CZE CZE
2. kumite team Masters muži SKIF Ireland IRE IRE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ostrava 2018 03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk