KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Ostrava Grand Prix 2009 - 31.10.2009

şehir Ostrava
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon VŠB Ostrava, Karate Tygr Ostrava
Yarışmacılar 289
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 54
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 6
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
54.09%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 55x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Alexander Arce KK Žilina SVK SVK
3. kata bay -11 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay -11 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay -11 yas Peter Novosad KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bayan -12 yas Nataša Dolníková KK Nováky SVK SVK
3. kata bayan -12 yas Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Klaudia Mičková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata bayan -12 yas Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kata bay 12-13 yas Dawid Zorn KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bay 12-13 yas Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Václav Vidlička KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jan Tatýrek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Alžběta Ovečková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Veronika Kadlečíková Slovakya SVK SVK
5. kata bayan 12-13 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Natália Čmiková KK Nováky SVK SVK
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Denis Wojtyla KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
5. kata bay 14-15 yas Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata bayan 14-15 yas Dominika Mažgutová KK Žilina SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Rafał Waluś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bay 16-17 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Dawid Dykas KKS Tora Legnica POL POL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Škodová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata bay
1. kata bay Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bay Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bayan Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay -13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay -13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata takýmlar bayan -13 yas SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay 14-17 yas KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas KKS Tora Legnica (POL) POL POL
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite bay -11 yas -30kg Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg David Chyba SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Šlachta SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Radek Belička SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Dinda SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Radek Sochor Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Marek Vlasák KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Vojtěch Třetina SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg David Puščák Baník Havířov CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Martin Skalický Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Adam Ecler SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Zuzana Laudová Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Vološinová SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Michalko KK Žilina SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Kultán ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Lukáš Harag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Kristián Michalec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Helena Mičiaková KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Natália Čmiková KK Nováky SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Patrícia Štrbová KK Žilina SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Kadlečíková Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lenka Skalíková SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Evelin Szabó Black Bull SE HUN HUN
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Tonuzóba Kiss Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Andrzej Myśliński KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Máté Gréczi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Eva Chajdáková KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nela Vicanová Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Slouka Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Anatol Myśliński KKS Tora Legnica POL POL
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Patrik Benko ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jiří Šikula Sokol karate Tišnov CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Marek Bábek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Peter Kubaška ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Dominik Czech TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Eva Chrobáková KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zsófia Tornyossy Macaristan HUN HUN
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -67kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -67kg Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay -67kg Michal Marčák TJ Sokol Žilina SVK SVK
5. kumite bay -67kg Jan Michálek Sokol Choceň CZE CZE
5. kumite bay -67kg Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -75kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
5. kumite bay -75kg Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay -84kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay -84kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay +84kg Lukáš Marťák ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite bay +84kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay OPEN Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite bay OPEN Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bayan -55kg Zuzana Gattnarová KK Odry CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Danuše Kratochvílová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Dominika Wojtaszek KKS Tora Legnica POL POL
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Danuše Kratochvílová Karate Vision Praha CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır