KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Ruše Cup 2020 - 15.02.2020

Město Ruše
Stát Slovinsko
Pořadatel SKIF Slovenia
Registrovaných jednotlivců 450
Kluby 28
Státy 7
Kluby na medailových pozicích 20
Státy na medailových pozicích 7
Hodnocení 36-24-12-9-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
0%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 0x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci -8 let 9.-8.kyu
1. kata ml. žáci -8 let 9.-8.kyu Rijan Fujs Tromejnik Kuzma SLO SLO
2. kata ml. žáci -8 let 9.-8.kyu Yurii Yakymets Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata ml. žáci -8 let 9.-8.kyu Alex Valenčak Š.D. Ruše SLO SLO
4. kata ml. žáci -8 let 9.-8.kyu Žiga Vidovič Š.D. Ruše SLO SLO
kata ml. žáci -8 let 7.-1.kyu
1. kata ml. žáci -8 let 7.-1.kyu Damir Kasurin Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata ml. žáci -8 let 7.-1.kyu Staš Kokalj Atom Domžale SLO SLO
3. kata ml. žáci -8 let 7.-1.kyu Iva Vasylevskyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kata ml. žáci -8 let 7.-1.kyu Filip Pavlič DLBK Pernica SLO SLO
kata ml. žáci (8-10) 9.-7.kyu
1. kata ml. žáci (8-10) 9.-7.kyu Uroš Daljevič TKF Slovenija SLO SLO
2. kata ml. žáci (8-10) 9.-7.kyu Ajdin Kuč Brčko BIH BIH
3. kata ml. žáci (8-10) 9.-7.kyu Stefan Slavevski SKIF Serbia SRB SRB
4. kata ml. žáci (8-10) 9.-7.kyu Alex Valenčak Š.D. Ruše SLO SLO
kata ml. žáci (8-10) 6.-1.kyu
1. kata ml. žáci (8-10) 6.-1.kyu Raul Maier SKIF Romania ROM ROM
2. kata ml. žáci (8-10) 6.-1.kyu Staš Kokalj Atom Domžale SLO SLO
3. kata ml. žáci (8-10) 6.-1.kyu Kristijan Peršin SZTK Slovenija SLO SLO
4. kata ml. žáci (8-10) 6.-1.kyu Liam Letič Atom Domžale SLO SLO
kata ml. žáci (10-12) 9.-6.kyu
1. kata ml. žáci (10-12) 9.-6.kyu Uroš Markovič SKIF Serbia SRB SRB
2. kata ml. žáci (10-12) 9.-6.kyu Peter Samaradžič SKIF Serbia SRB SRB
3. kata ml. žáci (10-12) 9.-6.kyu Darius Branea SKIF Romania ROM ROM
4. kata ml. žáci (10-12) 9.-6.kyu Aljaž Koban DLBK Pernica SLO SLO
kata ml. žáci (10-12) 5.-1.kyu
1. kata ml. žáci (10-12) 5.-1.kyu Maxim Boldysh Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata ml. žáci (10-12) 5.-1.kyu Makariy Gavryshko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata ml. žáci (10-12) 5.-1.kyu Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata ml. žáci (10-12) 5.-1.kyu David Birsan SKIF Romania ROM ROM
kata ml. žákyně -8 let 9.-8.kyu
1. kata ml. žákyně -8 let 9.-8.kyu Barbara Gavran SZTK Slovenija SLO SLO
2. kata ml. žákyně -8 let 9.-8.kyu Zoja Robič Š.D. Ruše SLO SLO
kata ml. žákyně -8 let 7.-1.kyu
1. kata ml. žákyně -8 let 7.-1.kyu Eva Grah Tromejnik Kuzma SLO SLO
kata ml. žákyně (8-10) 9.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (8-10) 9.-7.kyu Helena Vukmirovič SKIF Serbia SRB SRB
2. kata ml. žákyně (8-10) 9.-7.kyu Antonia Costea SKIF Romania ROM ROM
3. kata ml. žákyně (8-10) 9.-7.kyu Laura Horvat Š.D. Ruše SLO SLO
4. kata ml. žákyně (8-10) 9.-7.kyu Ariana Lazar SKIF Romania ROM ROM
kata ml. žákyně (8-10) 6.-1.kyu
1. kata ml. žákyně (8-10) 6.-1.kyu Alexia Tanasescu SKIF Romania ROM ROM
2. kata ml. žákyně (8-10) 6.-1.kyu Alina Kozhushko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata ml. žákyně (8-10) 6.-1.kyu Sofia Chuzhba Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kata ml. žákyně (8-10) 6.-1.kyu Katarina Koren Selnica ob Dravi SLO SLO
kata ml. žákyně (10-12) 9.-6.kyu
1. kata ml. žákyně (10-12) 9.-6.kyu Roberta Bekesi SKIF Romania ROM ROM
2. kata ml. žákyně (10-12) 9.-6.kyu Mila Mitrovič SZTK Slovenija SLO SLO
3. kata ml. žákyně (10-12) 9.-6.kyu Dunja Jeremič SZTK Slovenija SLO SLO
4. kata ml. žákyně (10-12) 9.-6.kyu Stela Kostanjevec DLBK Pernica SLO SLO
kata ml. žákyně (10-12) 5.-1.kyu
1. kata ml. žákyně (10-12) 5.-1.kyu Lana Križman SZTK Slovenija SLO SLO
2. kata ml. žákyně (10-12) 5.-1.kyu Maša Hrvatin TKF Slovenija SLO SLO
3. kata ml. žákyně (10-12) 5.-1.kyu Rebeka Cerkvenik Petrarca TKF Slovenija SLO SLO
4. kata ml. žákyně (10-12) 5.-1.kyu Denisa Albu SKIF Romania ROM ROM
kata st. žáci (12-14) 9.-6.kyu
1. kata st. žáci (12-14) 9.-6.kyu Damir Stojkovič SKIF Serbia SRB SRB
2. kata st. žáci (12-14) 9.-6.kyu Laurentiu Anghel SKIF Romania ROM ROM
3. kata st. žáci (12-14) 9.-6.kyu Gabrijel Vatovec SZTK Slovenija SLO SLO
4. kata st. žáci (12-14) 9.-6.kyu Filip Marič SKIF Serbia SRB SRB
kata st. žáci (12-14) 5.-1.kyu
1. kata st. žáci (12-14) 5.-1.kyu Mario Ovidiu Slabu SKIF Romania ROM ROM
2. kata st. žáci (12-14) 5.-1.kyu Robert Rosca SKIF Romania ROM ROM
3. kata st. žáci (12-14) 5.-1.kyu Markiian Datsyshyn Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kata st. žáci (12-14) 5.-1.kyu Nace Bojgat Selnica ob Dravi SLO SLO
kata st. žákyně (12-14) 9.-6.kyu
1. kata st. žákyně (12-14) 9.-6.kyu Gala Kavur TKF Slovenija SLO SLO
2. kata st. žákyně (12-14) 9.-6.kyu Lena Lenarčič SZTK Slovenija SLO SLO
3. kata st. žákyně (12-14) 9.-6.kyu Gaja Tlahaolang Atom Domžale SLO SLO
4. kata st. žákyně (12-14) 9.-6.kyu Diana Mozharivska Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kata st. žákyně (12-14) 5.-1.kyu
1. kata st. žákyně (12-14) 5.-1.kyu Emilija Malena Martinuzzi SKIF Slovenia SLO SLO
2. kata st. žákyně (12-14) 5.-1.kyu Soufia Ezzakani Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata st. žákyně (12-14) 5.-1.kyu Stanislava Kovalska Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kata st. žákyně (12-14) 5.-1.kyu Teja Rebec TKF Slovenija SLO SLO
kata dorostenci + junioři 9.-4.kyu
1. kata dorostenci + junioři 9.-4.kyu Anton Vlasenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata dorostenci + junioři 9.-4.kyu Kyrylo Balabukha Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata dorostenci + junioři 9.-4.kyu Olexiy Ustyuzhanin Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kata dorostenci + junioři 9.-4.kyu Valek Bor SZTK Slovenija SLO SLO
kata dorostenci + junioři 3.kyu-DAN
1. kata dorostenci + junioři 3.kyu-DAN Ivan Bilyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata dorostenci + junioři 3.kyu-DAN David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci + junioři 3.kyu-DAN Alex Gabriel Marin SKIF Romania ROM ROM
4. kata dorostenci + junioři 3.kyu-DAN Jakub Richter KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata dorostenky + juniorky 9.-4.kyu
1. kata dorostenky + juniorky 9.-4.kyu Eva Griparič SZTK Slovenija SLO SLO
2. kata dorostenky + juniorky 9.-4.kyu Mariia Fetisova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata dorostenky + juniorky 9.-4.kyu Yelyzaveta Fomenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kata dorostenky + juniorky 9.-4.kyu Lea Rituper Gornji Petrovci SLO SLO
kata dorostenky + juniorky 3.kyu-DAN
1. kata dorostenky + juniorky 3.kyu-DAN Maryna Lytvynenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata dorostenky + juniorky 3.kyu-DAN Diana Arakcheieva Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata dorostenky + juniorky 3.kyu-DAN Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata dorostenky + juniorky 3.kyu-DAN Mariia Kushnarenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kata muži 9.-4.kyu
1. kata muži 9.-4.kyu Miha Galjanič TKF Slovenija SLO SLO
2. kata muži 9.-4.kyu Jure Božič SZTK Slovenija SLO SLO
3. kata muži 9.-4.kyu Jernej Muženič SZTK Slovenija SLO SLO
kata muži
1. kata muži Michal Slávik KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata muži Ciprian Olaru SKIF Romania ROM ROM
3. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata muži Voldymyr Makhnitskyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kata ženy 9.-4.kyu
1. kata ženy 9.-4.kyu Eva Griparič SZTK Slovenija SLO SLO
2. kata ženy 9.-4.kyu Tereza Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Vira Mykhailenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata ženy Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata ženy Clarissa Rošker Gortina Muta SLO SLO
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Roman Mykhailenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kata Masters muži U50 Matej Kabaj Ig-Shotokan SLO SLO
3. kata Masters muži U50 Andrej Kerin Dren-Leskovec SLO SLO
4. kata Masters muži U50 Catalin Radulet SKIF Romania ROM ROM
kata Masters muži 50+ 9.-4.kyu
1. kata Masters muži 50+ 9.-4.kyu Rudolf Enrico SKI Deutschland GER GER
2. kata Masters muži 50+ 9.-4.kyu Christoph Bucher SKI Deutschland GER GER
3. kata Masters muži 50+ 9.-4.kyu Sergej Dobovišek SZTK Slovenija SLO SLO
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Ioan Rimbet SKIF Romania ROM ROM
2. kata Masters muži 50+ Mladen Vrtarić Poljčane SLO SLO
kata Masters ženy U50 9.-4.kyu
1. kata Masters ženy U50 9.-4.kyu Nika Novak Atom Domžale SLO SLO
2. kata Masters ženy U50 9.-4.kyu Dana Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy U50 9.-4.kyu Branka Strauss Atom Domžale SLO SLO
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Mateja Breznik SKIF Slovenia SLO SLO
2. kata Masters ženy U50 Irina Mlinarič Š.D. Ruše SLO SLO
3. kata Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata Masters ženy 50+
1. kata Masters ženy 50+ Jelka Rošker Trajbar Cankova SLO SLO
2. kata Masters ženy 50+ Breda Hrovatin Atom Domžale SLO SLO
kata team muži
1. kata team muži SKIF Romania ROM ROM
2. kata team muži SKIF Romania ROM ROM
3. kata team muži SKIF Ukraine UKR UKR
4. kata team muži SKIF Ukraine UKR UKR
kata team ženy
1. kata team ženy Š.D. Ruše SLO SLO
2. kata team ženy SKIF Ukraine UKR UKR
3. kata team ženy SKIF Ukraine UKR UKR
4. kata team ženy TKF Slovenija SLO SLO
KUMITE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Maxim Boldysh Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite ml. žáci -40kg Orest Gavryshko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite ml. žáci -40kg Yevhen Davydenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite ml. žáci -40kg Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Imram Zenovič SKIF Serbia SRB SRB
2. kumite ml. žáci +40kg Damir Kasurin Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite ml. žáci +40kg Lev Kluban Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite ml. žáci +40kg Alexandru Chima SKIF Romania ROM ROM
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Sofia Chuzhba Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite ml. žákyně -40kg Valeriia Kharaim Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite ml. žákyně -40kg Alina Kozhushko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite ml. žákyně -40kg Roberta Bekesi SKIF Romania ROM ROM
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Mariia Mykhailychenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite ml. žákyně +40kg Maria Stroia SKIF Romania ROM ROM
3. kumite ml. žákyně +40kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kumite ml. žákyně +40kg Miruna Oancea SKIF Romania ROM ROM
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Ivan Bilyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite st. žáci -45kg Markiian Datsyshyn Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite st. žáci -45kg Lev Kluban Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite st. žáci -45kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +45kg
1. kumite st. žáci +45kg Renej Fujs Tromejnik Kuzma SLO SLO
2. kumite st. žáci +45kg Vid Petre Selnica ob Dravi SLO SLO
3. kumite st. žáci +45kg Nikola Milovanović SKIF Serbia SRB SRB
4. kumite st. žáci +45kg Filip Radojević SKIF Serbia SRB SRB
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Stanislava Kovalska Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite st. žákyně -45kg Olha Bezruk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite st. žákyně -45kg Zorica Rošul SKIF Serbia SRB SRB
4. kumite st. žákyně -45kg Kasiana Ghindea SKIF Romania ROM ROM
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Marija L. Markovič SKIF Serbia SRB SRB
2. kumite st. žákyně +45kg Mariia Fetisova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite st. žákyně +45kg Oleksandra Niedova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite st. žákyně +45kg Diana Mozharivska Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kumite dorostenci (13-17) -60kg
1. kumite dorostenci (13-17) -60kg Serhii Loi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite dorostenci (13-17) -60kg Ivan Bilyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite dorostenci (13-17) -60kg Vladyslav Honcharuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite dorostenci (13-17) -60kg Žan Pinter Poljčane SLO SLO
kumite dorostenci (13-17) +60kg
1. kumite dorostenci (13-17) +60kg Slavko Vučetić SKIF Serbia SRB SRB
2. kumite dorostenci (13-17) +60kg Luka Đukić SKIF Serbia SRB SRB
3. kumite dorostenci (13-17) +60kg Miha Krajnc Selnica ob Dravi SLO SLO
4. kumite dorostenci (13-17) +60kg Ruslan Holtvianytsia Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kumite dorostenky (13-17) -60kg
1. kumite dorostenky (13-17) -60kg Yelyzaveta Fomenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite dorostenky (13-17) -60kg Diana Akacheieva Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite dorostenky (13-17) -60kg Maryna Lytvynenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite dorostenky (13-17) -60kg Maria B. Markovič SKIF Serbia SRB SRB
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Stefan Jovanović SKIF Serbia SRB SRB
2. kumite muži -75kg Ciprian Olaru SKIF Romania ROM ROM
3. kumite muži -75kg Ruslan Sadykov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
4. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Ivan Ivanovič SKIF Serbia SRB SRB
2. kumite muži +75kg Sabko Bondan Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite muži +75kg Blaž Robič Š.D. Ruše SLO SLO
4. kumite muži +75kg Maksym Tyryshkim Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Anastasiia Dobzhynska Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite ženy -60kg Katarina Nikolič SKIF Serbia SRB SRB
3. kumite ženy -60kg Sanja Tomič SKIF Serbia SRB SRB
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Yuliya Baranova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite ženy +60kg Aleksandra Jankovič SKIF Serbia SRB SRB
3. kumite ženy +60kg Jasna Karalič TKF Slovenija SLO SLO
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Vít Štencel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Mladen Vrtarić Poljčane SLO SLO
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Miroslav Martinuzzi Tromejnik Kuzma SLO SLO
4. kumite Masters muži (+35 let) BRH Christoph Bucher SKI Deutschland GER GER
kumite team muži
1. kumite team muži SKIF Czech Republic CZE CZE
2. kumite team muži SKIF Serbia SRB SRB
3. kumite team muži SKIF Ukraine UKR UKR
4. kumite team muži SKIF Serbia SRB SRB
kumite team mix yakusoku
1. kumite team mix yakusoku SKIF Romania ROM ROM
2. kumite team mix yakusoku Š.D. Ruše SLO SLO
3. kumite team mix yakusoku SKIF Czech Republic CZE CZE
4. kumite team mix yakusoku SKIF Czech Republic CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2019 04.05.2019
Grand Prix Ostrava 2019 09.02.2019
Grand Prix Ostrava 2019 09.02.2019
Grand Prix Ostrava 2018 03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk