KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2007 - 3.kolo - 03.03.2007

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí n/L, ČSKe
Registrovaných jednotlivců 70
Kluby na medailových pozicích 18
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
36.11%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 9x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži Marek Chovančík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata muži Miloslav Kabeš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži Michal Hrnčíř KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ženy Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata ženy Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -65kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -65kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -70kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite muži -70kg Jiří Pelnář BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite muži -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži -70kg Pavel Hajsl Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
5. kumite muži -70kg Luboš Růdl SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -75kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE CZE
5. kumite muži -75kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -80kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
3. kumite muži -80kg Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži -80kg Michael Machačný SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
5. kumite muži +80kg Jan Paulík Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži BRH Michael Machačný SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -53kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy BRH Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 2.kolo 03.02.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk