KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 - 03.11.2007

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí nad Labem, ČSKe
Registrovaných jednotlivců 434
Kluby na medailových pozicích 42
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
52.08%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 24x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Michal Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Štěpán Řezníček Sokol Tišnov CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Waldemar Eberhardt Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kata junioři (16-17) Maxmilian Mathes Bayerischer Karate Bund GER GER
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Barbora Jůzová Sokol Tišnov CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Hana Zemanová Sokol Tišnov CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata muži U21 David Kraus Sport Relax CZE CZE
3. kata muži U21 Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata muži U21 Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata muži U21 Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy U21 Lenka Kaiserová KK Litvínov CZE CZE
3. kata ženy U21 Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata team dorostenci (14-15) Jižní Čechy CZE CZE
3. kata team dorostenci (14-15) Chimia Valce (ROM) ROM ROM
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) Chimia Valce (ROM) ROM ROM
kata team junioři (16-17)
1. kata team junioři (16-17) Chimia Valce (ROM) ROM ROM
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) Chimia Valce (ROM) ROM ROM
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Pánek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Pavel Daňko Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -45kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Nikolai Pourraki Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jiří Mrázek USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Alexander Schmitt Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Mládek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Slouka Sokol Tišnov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg Filip Starý Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg Matěj Šíma KK Litvínov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Petr Holárek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Stanislav Dvořák SK Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Juraj Jurčák Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Andrea Bila Chimia Valce ROM ROM
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Nicol Beláková Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Iulia Avram Chimia Valce ROM ROM
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Jacqueline Böhm Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Marie Laimarinová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Pavlína Nejedlá Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Voleník SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Zaněk USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Tomáš Kubát TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jiří Straka TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -60kg Adam Bauer SK Karate Most CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -60kg Philipp Nestler Sei Wa Kai Team GER GER
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Maxmilian Mathes Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite junioři (16-17) -65kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Viet Nguyen Ngoc SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Waldemar Eberhardt Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite junioři (16-17) -70kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Nick Arnell Saint Nic. GRB GRB
5. kumite junioři (16-17) -70kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -70kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Pavel Kugler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Tomáš Reichl Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Racula Frumuselu Chimia Valce ROM ROM
3. kumite dorostenky -57kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky -57kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Lucie Krátká Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Claudia Streifling Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite dorostenky +57kg Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenky +57kg Gabriela Vávrová Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite dorostenky +57kg Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Marek Čurgali Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite junioři (18-20) -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -70kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Anna Langová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Pavlína Machová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
NP seniorů 2007 - 2.kolo 03.02.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk