KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup Youth 2005 - 3.round - 24.09.2005

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKR SU Ústí n/L
Yarışmacılar 263
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 27
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
50.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 11x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Michal Toure Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas Antonín Jenč SKM Bílina CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Denisa Canincová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas SKM Bílina CZE CZE
2. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay 12-15 yas
1. kata takýmlar bay 12-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-15 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-15 yas Tatran Prachatice CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-15 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan 12-15 yas
1. kata takýmlar bayan 12-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-15 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-15 yas Šin-mu Hodonín CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jan Holub Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Petr Novák SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Denis Rudolf KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Marek Babor SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jan Kříž Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Tomáš Pánek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Aleš Valenta SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Petr Gombita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kristýna Gabrielová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Barbora Malčánková Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Denisa Canincová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Tomáš Hurdálek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Gorlinski Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Klára Procházková USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır