KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žáků 2007 - 1.kolo - 14.04.2007

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SC Flair
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
54.92%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 66x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Robin Beshir Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Miroslav Šimko Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Havlíčková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Carmen Beshirová Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Alena Luongová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Alena Platilová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Sport Relax CZE CZE
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Amfora Praha CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Ondřej Nejezchleb KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jan Hanusek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg František Brhel SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Sebastian Termanini TJ Karate Libčice CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg David Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Matěj Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Radek Rod Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Michal Šesták Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Ondřej Struk Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Marek Červenka Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Patricie Fojtů TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně -40kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -40kg Michaela Vavříková Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Michaela Smolová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Zuzana Struková Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Monika Smetanová TJ Karate Libčice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
NP seniorů 2007 - 2.kolo 03.02.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk