KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žáků a ml. dorostu 2005 - 1.kolo - 21.05.2005

Město Plzeň
Stát Česká republika
Registrovaných jednotlivců 193
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Monika Novická TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Aty Vodičková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Roček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Petra Zuzánková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let
1. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Kabu Praha CZE CZE
kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let
1. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Tarokan Brno CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Miroslav Novák Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Vladimír Bláha Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jaroslav Sládek Masada Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jaroslav Rezek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg David Bio-Sounon Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Denisa Canincová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Tereza Žůrová Nippon Ludgeřovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Václav Pánik Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jiří Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Marek Netík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Philipp Havlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Klára Procházková USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Helena Červenková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Vyskočilová Narama Plzeň CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk