KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup Youth 2005 - 1.round - 21.05.2005

şehir Pilsen
Ülke Çek Cumhuriyeti
Yarışmacılar 193
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 25
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
50.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 6x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Monika Novická TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Aty Vodičková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jan Roček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Petra Zuzánková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -11 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay 12-15 yas
1. kata takýmlar bay 12-15 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-15 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-15 yas Kabu Praha CZE CZE
kata takýmlar bayan 12-15 yas
1. kata takýmlar bayan 12-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-15 yas Tarokan Brno CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-15 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Miroslav Novák Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Vladimír Bláha Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Jaroslav Sládek Masada Praha CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jaroslav Rezek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg David Bio-Sounon Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Denisa Canincová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Žůrová Nippon Ludgeřovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Václav Pánik Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Jiří Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Marek Netík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Philipp Havlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Klára Procházková USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Helena Červenková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Tereza Vyskočilová Narama Plzeň CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır