KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup 2006 up to 13 years - 1. round - 20.05.2006

şehir Trutnov
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe
Yarışmacılar 160
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 22
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
32.14%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 7x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Aleš Mudrik Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
5. kata bay -11 yas Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Martin Anichobr SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bay -11 yas Pavel Colledani Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Alena Luongová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata takýmlar bay -15 yas
1. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas SK Tommi CZE CZE
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -15 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas SKBU Trutnov CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Jan Hanusek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Daniel Prášek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Lukáš Lušovský Kusengo Hodonín CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Pavel Colledani Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Martin Palušák USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Červinka USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Lukáš Tatar USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg David Rozporka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Lukáš Beneš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Martin Zelenka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -40kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -40kg David Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Tomáš Pánek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Vladimír Švec Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Holek USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Skoupil Karate Klub Kadaň CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Jaroslav Sládek Masada Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Petr Gombita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Dita Broncová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anežka Opelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır