KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo - 07.04.2019

Město Česká Lípa
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Liberecký svaz karate
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 44
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
54.55%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 11x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jakub Hradský Kobra Kladno CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Adam Balcárek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Matěj Fabián SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Štěpán Mička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Daniel Sadke SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
15. kata dorostenci (14-15) Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Marie Čadová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Kateřina Kontrová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vít Masař TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Jakub Fiala Sport Relax CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Jan Thoma GRYF z.s. CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE CZE
15. kata junioři (16-17) Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
11. kata juniorky (16-17) Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
11. kata juniorky (16-17) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Kristýna Tesařová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Anna Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
15. kata juniorky (16-17) Anna Vorlíčková Sport Relax CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata muži U21 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata muži U21 Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata muži U21 Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata muži U21 Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
15. kata muži U21 Patrik Gašpar Sport Relax CZE CZE
15. kata muži U21 Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Tereza Jůnová Champions team - Chodov CZE CZE
3. kata ženy U21 Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy U21 Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
7. kata ženy U21 Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ženy U21 Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ženy U21 Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata ženy U21 Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
2. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE CZE
5. kata muži Jan Hauser SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kata muži Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata muži Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata muži Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
7. kata muži Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata muži Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
15. kata muži Ondřej Blín GRYF z.s. CZE CZE
15. kata muži Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kata muži Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata muži Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
15. kata muži Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
15. kata muži Miroslav Merfait SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kata muži Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
15. kata muži Ondřej Žampach SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
3. kata ženy Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata ženy Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Tereza Jůnová Champions team - Chodov CZE CZE
5. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata ženy Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ženy Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
15. kata ženy Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kata ženy Hana Jiráková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
15. kata ženy Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
15. kata ženy Andrea Pastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
15. kata ženy Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
15. kata ženy Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Výběr Středočeského kraje CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) GRYF Liberec CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata team muži Sport Relax CZE CZE
3. kata team muži SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Balcárek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Frinta GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Hurník SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Mařík SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Gaube SKC Louny CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Kubíček Champions team - Chodov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -57kg Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Barva SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jiří Krejcar SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg Carlos Tanino Mendes SKC Louny CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Sadke SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marian Štangl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Boublík SKC Louny CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Boura GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Kesner SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Artem Protko SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matěj Fabián SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
15. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Pazdera SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Endršt Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Sirotek SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) -47kg Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marie Čadová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Miglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Levová Narama Plzeň CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Krupičková SKC Louny CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Borková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Kontrová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Marková KARATE Havířov CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Šidlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
15. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Kryštof Ivanka TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg David Skřivánek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
15. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Duba Karate Vision Praha CZE CZE
15. kumite junioři (16-17) -76kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Jenker TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Thoma GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Václav Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Kristýna Tesařová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Linda Srchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Salavcová Sport Relax CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Andrea Galová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Marie Karagyaur Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) -53kg Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) -59kg Daniela Petříková KARATE Havířov CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) -59kg Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Štrumfová Karate Polička CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Doležalová Fight Club České Budějovice CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) +59kg Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE CZE
15. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Jonáš Kříž K3 CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Antonín Novák Champions team - Chodov CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Lukáš Jílek Champions team - Chodov CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -50kg Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite ženy U21 -68kg Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Alice Anderlová Warriors Karate CZE CZE
2. kumite ženy U21 +68kg Michaela Budajová Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Anna Lojdová Champions team - Chodov CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -75kg Ladislav Morávek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži -75kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite muži -75kg Petr Paulus TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
15. kumite muži -75kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
15. kumite muži -75kg Jonáš Kříž K3 CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jan Hauser SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kumite muži -84kg Miroslav Merfait SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Miroslav Boguský Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži +84kg Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite muži +84kg Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE CZE
7. kumite muži +84kg Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE CZE
15. kumite muži +84kg Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
15. kumite muži +84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Paulus TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite muži BRH Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Hana Jiráková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Andrea Pastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Alice Anderlová Warriors Karate CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Michaela Budajová Champions team - Chodov CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ženy BRH Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2019 - 1.kolo 08.06.2019
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 2.kolo 01.06.2019
NP žactva 2018 - 3.kolo 17.11.2018
NP žactva 2018 - 2.kolo 06.10.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo 22.09.2018
NP žactva 2018 - 1.kolo 09.06.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk