KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 - 03.11.2007

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKR SU Ústí nad Labem, ČSKe
Yarışmacılar 434
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 42
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 4
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
52.08%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 24x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Jan Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Michal Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Štěpán Řezníček Sokol karate Tišnov CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Waldemar Eberhardt Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kata bay 16-17 yas Maxmilian Mathes Bayerischer Karate Bund GER GER
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Barbora Jůzová Sokol karate Tišnov CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Hana Zemanová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas David Kraus Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bay 18-20 yas Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Lenka Kaiserová KK Litvínov CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bayan 18-20 yas Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata takýmlar bay 14-15 yas Jižní Čechy CZE CZE
3. kata takýmlar bay 14-15 yas Chimia Valce (ROM) ROM ROM
1. kata takýmlar bay 14-15 yas Chimia Valce (ROM) ROM ROM
kata takýmlar bay 16-17 yas
1. kata takýmlar bay 16-17 yas Chimia Valce (ROM) ROM ROM
kata takýmlar bayan 16-17 yas
1. kata takýmlar bayan 16-17 yas Chimia Valce (ROM) ROM ROM
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Tomáš Pánek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Pavel Daňko Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -45kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Nikolai Pourraki Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -55kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -55kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -55kg Jiří Mrázek USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Alexander Schmitt Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -65kg Lukáš Mládek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Slouka Sokol karate Tišnov CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -65kg Filip Starý Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -65kg Matěj Šíma KK Litvínov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Petr Holárek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +65kg Stanislav Dvořák SK Karate Most CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +65kg Juraj Jurčák Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Andrea Bila Chimia Valce ROM ROM
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Nicol Beláková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Iulia Avram Chimia Valce ROM ROM
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Jacqueline Böhm Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -55kg Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -55kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +55kg Marie Laimarinová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +55kg Pavlína Nejedlá Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Petr Voleník SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Jan Zaněk USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Tomáš Kubát TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jiří Straka TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -60kg Adam Bauer SK Karate Most CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -60kg Philipp Nestler Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Maxmilian Mathes Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Viet Nguyen Ngoc SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Waldemar Eberhardt Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -70kg Nick Arnell Saint Nic. GRB GRB
5. kumite bay 16-17 yas -70kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -70kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -70kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Pavel Kugler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -75kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Tomáš Reichl Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Racula Frumuselu Chimia Valce ROM ROM
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -57kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Lucie Krátká Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Claudia Streifling Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +57kg Gabriela Vávrová Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas +57kg Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Marek Čurgali Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -70kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Anna Langová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Pavlína Machová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Czech national cup seniors 2007 - 2.round 03.02.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır