KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2007 - 2.kolo - 03.02.2007

Město Odry
Stát Česká republika
Pořadatel KK Odry, ČSKe
Registrovaných jednotlivců 66
Kluby na medailových pozicích 18
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
81.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži Michal Hrubý KKD Bruntál CZE CZE
3. kata muži Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata muži Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Michal Hrnčíř SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Petr Zažirej KK Odry CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ženy Barbora Jůzová Sokol Tišnov CZE CZE
5. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
7. kata ženy Tereza Mokrášová SK Slavia Orlová CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Aramayis Tokhyan SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -60kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -65kg Petr Vašíček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -65kg Peter Kumičík SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -65kg Jan Lhotský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži -65kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Roman Kaleja KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -70kg Martin Fus VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite muži -70kg Šimon Chmelár KKD Bruntál CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ivo Šroler Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -75kg Václav Andrle Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -75kg Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -80kg Radek Mačák KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -80kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži +80kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži +80kg Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
3. kumite muži +80kg Andryi Pinkevych SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži +80kg Dušan Turek KK Odry CZE CZE
5. kumite muži +80kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži BRH Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži BRH Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži BRH Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
5. kumite muži BRH Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite muži BRH Šimon Chmelár KKD Bruntál CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
5. kumite ženy -60kg Hana Uhlířová KC Žatec CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy BRH Pavlína Kubečková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ženy BRH Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk