KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round - 02.06.2007

şehir Trutnov
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon KK Pratr Trutnov, ČSKe
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 33
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
47.02%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 42x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Petr Veselý TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Daniel Mottl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Petr Müller Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Štěpán Řezníček Sokol karate Tišnov CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Jaroslav Chobot KC Podbořany CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Alžběta Chovancová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan 18-20 yas Tereza Egerová Sokol karate Tišnov CZE CZE
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Tomáš Švenda Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Martin Fořt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -55kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -55kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -55kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -55kg Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -65kg Tomáš Cyprian TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Slouka Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Tomáš Palm Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +65kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -55kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Michaela Říhová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +55kg Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +55kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Petr Müller Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -60kg Jiří Straka TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -65kg David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -70kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -70kg Martin Tůma TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Ladislav Čížek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +75kg Ondřej Novotný Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -57kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg David Pavlíček Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -80kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Václav Daněk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -80kg David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Monika Latzelová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Iva Kolomazníková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Czech national cup seniors 2007 - 2.round 03.02.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır